Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Так можна довести до глобальної економічної кризи в країні при одному й тому ж президентові і його хлопцях, аби люди слухались майстрів виборчих технологій.

    Один Порошенко патріот і дійсний українець! Інші - латентні зрадники або ж зовсім агенти Кремля!Ахтунг! У нас загроза вторгнення, загроза захоплення,у нас маячить привід малоросії!Нас депортують!У нас бульдозерами продукти розчавлять!Хай Порошенко до глибокої старості буде нашим головним головнокомандуючим!Хай генералісимусом!

    Але якось примитивно, панове. Заведіть яку-небудь іншу платівку, щоб і людьми, які більш-менш з логікою, сприймалося.
     
    Останнє редагування: 24 лют 2019
    • Подобається Подобається x 2
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ви маєте на увазі містечко Хер у провінції Газні (Афганістан) біля озера Кур? Що там є цікавого? Дешева травка? Чи гарнюні-Гюльчатайки?
    Краще вже відвідати Höhr-Grenzhausen у Вестарвальді (Німеччина). :)
    Або місто Dick (штат Пенсильванія, США). Перекладається саме так.
     
    Останнє редагування: 24 лют 2019
    • Подобається Подобається x 1
  3. А що ви будете співати,якщо дійсно почнуть чавити бульдозерами і не тільки продукти. Найперше почнуть вивозити поіздами, а потім щоб нетратись на украінців, влаштують новий 32-33.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    О. це й справді нова пісня. Пишіть іще :)
    Даю наколку: ще простіше дустом посипати.
     
  5. Мені то що, менше 100км як до лісу, так і до кордону. Як у колишнього військового, тривожний чемодан завжди готовий.
    Але спочатку прилетить у Харків. Потім буде піздно питати хто нахарьков.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    От же сука...
    Що ж вони співатимуть на наступних виборах?
    Чи за п`ять років вальцман всьо поробить і ми запануєм?
    Дикі люди...
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо давити бульдозерами рошенівську продукцію - можна обійтися і є їй альтернатива.
    Не забули 1999? Були такі, що кричали, Кучма хоч свій, а при комунязі Симоненку, в Сибір неугодних би не відправляли.
    Вічно у стані війни Ізраїль, Південна Корея, але правителів міняють, а мирні Казахстан і Білорусь мають довічних правителів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  9. Ну шо..кацапня вскрилась. Давити іжу можуть тільки скрепоголові. Ви ще зараз тут почні бити себе в груди що ваші предки пережили голодомор. Пережили, але серед тих, хто відбирав в селян останнє.

    Ваш харківський бісквіт гірший..про АВК мовчу.

    Так чиі військові бази стоять в Південній Кореі?

    Який розмір щорочноі безкоштовноі допомоги США Ізраїлю?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Принаймні багато українських кондитерських фабрик не гірші, хіба що менше привозять, менше рекламують продукцію + є і закордонні.
    Чому харківська кондитерська фабрика моя? Карамельки не гірші це точно.
    Ніколи не було ракетних обстрілів по Ізраїлю зі сторони Палестини?

    View: https://www.youtube.com/watch?v=qU1fki9D_8k
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Згодна з цим юристом, тільки він дуже обережно висловився, і нічого про економічну ситуацію і любов до самопіару нашого першого лиця не сказав. А треба.
     
  12. Andrij Pazen

    Andrij Pazen Member

    Привіт, друзі!

    Я Андрій. Мені 20 років. Я студент вищого навчального закладу.

    Сьогодні у світі відбувається багато важливих подій – Brexit, демонстрації в Парижі, масова еміграція з країна Африки та Близького Сходу в Європу і тому подібне. Це, звичайно, корисно знати, що відбувається у світі, але я вважаю, що на даний момент в НАС є важливіша справа, яка НАМ під силу. Можна сказати «НАШ обов'язок», про який я ВАМ хочу нагадати.

    Стів Джобс казав: «Все, чим ми є, – це наші ідеї і наші люди. Вставати зранку і йти на роботу нас змушують лише розумні колеги. Я завжди вважав, що правильний підбір співробітників – це запорука успіху в будь-яких справах.» Коротко кажучи це дуже влучні слова для будь-кого, в будь-якій ситуації. Чи не так?

    Давайте ж тоді подумаємо над цим.

    Обираючи CОБІ роботу, МИ задумуємось над кожною дрібничкою, яка буде корисна для НАС: які люди НАС будуть оточувати, навколишнє середовище, в якому МИ будемо працювати - все це може мати вплив на НАШЕ майбутнє.

    Признаймось собі, що НАША країна це такий собі бізнес, який не завжди процвітає, ба навпаки – деградує. Питання в тому, чому ж так? Відповідь звучить дуже просто – НАМ байдуже з ким ми працюємо, НАМ байдуже де ми працюємо, НАМ байдуже на НАШЕ майбутнє, МИ зневажаємо САМІ СЕБЕ.

    Після багатьох соціологічних опитувань великих організацій (Центр Разумкова, КМІС, Рейтинг, СоцМоніторинг, Info Sapiens, УІСД) та звісно, не без власного моніторингу я дізнався про цей жахливий факт – БАЙДУЖІСТЬ, байдужість молодого покоління. Більшості молодих людей абсолютно начхати на те, що відбувається в Україні. Це ганебно, як би образливо це не звучало. Більшість просто вважає, що найпростіший шлях - це поїхати кудись на заробітки. Просто зібратись і поїхати. Поїхати з Батьківщини, поїхати від батьків, поїхати від друзів, поїхати з місця, в якому МИ виростали, залишити все і погрузитись у роль «раба», десь на заробітках. Скажу ВАМ чесно – це зовсім не просто!

    Саме цей факт підштовхнув мене до написання цього посту. Лиш МИ і тільки МИ власноруч обираємо СВОЄ майбутнє, та майбутнє СВОЇХ дітей. Все в НАШИХ руках.

    Повернемось до слів Джобса. Ще раз їх перечитайте. Зараз більш зрозуміло? Сподіваюсь я зумів ВАМ їх пояснити.

    Найближчою нагодою до змін є вибори Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року. То ж підемо та втілимо в життя СВОЇ ідеї, виберемо СОБІ розумних колег, які будуть співпрацювати з НАМИ, які допоможуть НАМ досягнути бажаного успіху!

    Не будьте байдужими – НЕПРОЄВИБОРІТЬ.

    #НЕПРОЄвибори2019

    Facebook: Andrij Pazen
    Instagram: andrijpazen
     
  13. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Привіт,Андрійку з ладного міста Їічин. А ну повіч тутки,як єс трафив до нас на ЛФ і...який президент в Україні Тобі пасував би! :drinks:

    upload_2019-2-24_19-18-16.png
     
    Останнє редагування: 24 лют 2019
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Привіт. Давайте. Від молоді з 2013 багато стало залежати в нашій країні.
    Слухаємо далі.
     
  15. Good man

    Good man Обычный человек

    Во время агрессии логика одна - если ты не с нами, ты против нас. В мирное время - да, у каждого может быть своя правда.
    Честный кандидат есть? Нет.
    Если убрать Порошенко, есть кто-то заметно хороший, чтобы за него можно было голосовать? Нет.
    Раскачивать лодку - на руку Кремлю. Вы хотите очередной майдан? Останется Украина после этого майдана?
    Вы и такие же - вы не агенты Кремля, вы его пособники. И что самое плохое, вы даже не понимаете этого. Вы доведёте Украину до развала с криками "долой Порошенко!". А потом будете удивляться - а как же так случилось?
    Поэтому вас слушать не надо, только Порошенко. Только движение в НАТО и ЕС.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Шановний, а де гарантія, що майдан проти Порошенка неможливий?

    Подібна логіка, як у деяких ватніків, що були 2 воюючі сторони у ІІ світовій, якщо УПА не за Сталіна, то значить за Гітлера, такою ж логікою керуються порохоботи. Доречна тут фраза Кисельова "Не все так однозначно".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Andrij Pazen

    Andrij Pazen Member

    Привіт. Я з Львівської області. Хоч і живу в Чехії, але майбутнє України мені не байдуже У Львові живе моя дівчина, тому воно мені, як другий дім. Мені особисто імпонує Володимир Зеленський. Не вважаю, що він клоун. Він хоче кращого для Українців. Не хочеться тих знайомих проданих персон, які ще не достатньо собі накрали.
     
  18. Andrij Pazen

    Andrij Pazen Member

    А хто сказав, що лиш Порошенко за рух в НАТО і ЄС - це по-перше. По-друге ми там не потрібні, коли на території нашої країни війна, яку Петро Олексійович не зміг припинити за 5 років.
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Маю надію, жи Ви 31 березня будете в Чехах і до Праги не поїдете..............
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)