Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

 1. Бойко Юрій Анатолійович

 2. Гриценко Анатолій Степанович

 3. Добродомов Дмитро Євгенович

 4. Зеленський Володимир Олександрович

 5. Кошулинський Руслан Володимирович

 6. Кривонос Сергій Григорович

 7. Порошенко Петро Олексійович

 8. Садовий Андрій Іванович

 9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
 1. Ми вже позмагались в Стокгольмі. На нашу користь. Це тут дехто пропонує сидіти в корчах і не чіпати ху@ло і лошадь, а то вони розумніші. Лошадь вжемайже рік мовчить. А як скоріше ржав як той сивий мерин на всіх світових площадках. Особливо після того, як чуркін окочурився.
   
 2. А що там у ПП

  Лілія Батюк-Нечипоренко


  Він не буде підробляти результати виборів.
  На хіба воно йому?
  У нього зараз прекрасний імідж перед європейцями. При їхньому рівні розвідки, вони добре знають, що йому можна інкримінувати. Там все пораховано. Без пліток і ілюзій.

  Тому він спокійний.
  Він виклався на 200%
  Він знає, що ви оціните те що він зробив лише тоді, коли споряджатимете своїх чоловіків і дітей у ро сійську армію. Чи ви думаєте петер буржці з москви чами будуть воювати в Си рії та в інших гаря чих точ ках? Ні, там будуть воювати буряти і кияни з сумчанами. Служба в українській армії в ро сії не рахується службою. Тож з 18 до 27 готуйтесь хлопчики. А ви, мами, готуйтесь відмовлятися від своїх дітей і не знати, де їх могили. Бо там немає демократії. Там авторитаризм і вам швидко заткнуть рота, навіть не заплативши – просто залякавши.

  Але це буде не одразу. Спочатку бєня захоче повернути всі свої гроші. З наваром. І добряче залізе до вас у кишеню. Вигнавши МВФ і всіх європейців. Олігархи йому допоможуть, більше того - вони мріють про когось, хто прожене звідси Пороха і європейців з їхніми цінностями і контролем.
  А потім заліський царьок легенько обіграє все це кодло, бо йому не вперше, він це вміє. Він трохи промахнувся з яником, не врахувавши нас у вигляді Майдану. Ми вже мали б бути його рабами. Хто ж знав, що ми станемо стіною. Але більше такої помилки він не допустить. Він вже робив це в Грозному.

  А що Порох? Він спокійний. Він знає, що ви оціните те, що він зробив пізніше. Через рік, два, п’ять, десять. Його амбіції… Він хотів більшого. Він хотів в історію. Зробити те, що вже чотириста років не вдавалося нікому до нього. Але то таке. Ще має час потрапити в європейську історію. Раз українці не оцінили. Психіка здорової людини облаштована дивним чином: якщо тебе не цінують ти розвертаєшся і йдеш. Бо доводити свою цінність тому, хто тебе знецінює – це якраз ознака нездорової психіки.

  Він не підроблятиме вибори. Тому що він хоче бути європейським чиновником. Він уже про це заявив. І для цього йому потрібно бути максимально чистим, прозорим.

  Він може собі це дозволити. Його бізнес в управлінні. Більше того, після того, як він перестане бути президентом, його бізнес знову буде в ціні. Бо не буде тягаря публічної обіцянки і олігархи його з задоволенням куплять. Саме обіцянка робила його бізнес дешевим. Так завжди роблять бізнесмени: якщо ти затиснений обставинами, вони ці обставини використовують на свою користь.
  Ба більше. Олігархи страшенно хотіли на ньому покататися, бо він їх добре віджав від корит. Не від всіх - не так просто боротися зі спрутом корупції. Навіть Європа його ще не поборола. А що казати вже про нас. Але процес пішов. Просто про це не покажуть по телевізору - бо це вважається передвиборчою агітацією Пороха...

  Коли бєня прийде до влади... Тоді пізно буде щось робити. Писатиметься багато текстів з приводу чергової втраченої надії української державності. Зросте українська діаспора в тих країнах, котрі прийматимуть біженців.
  Хлопці візьмуться за зброю. Ні, спочатку бєня, заграючи з пу тіним, спробує їх зробити терористами (бєні треба буде торгуватися, бо він слабенький гравець: точно слабший Пороха і ймовірно слабший пу тіна). А потім хлопці візьмуться за зброю. А бєня вже платить азову. І не лише він має кишенькове військо. І пу тін мріє про Грозний на місті Києва, Одеси, Дніпра, Харкова.

  Тому пу тін не боїться клоунів бєні. Тому він чекає, потираючи руки, що ми проголосуємо за нові обличчя чи стару спідницю.

  А Порох житиме з дітьми в Європі. Напише спогади. Про те, як він пробував зробити українців вільними, але їм потрібна була не воля, а низькі тарифи і несмішне малороське шоу.
  І розкаже те, про що зараз казати не може. Але ті спогади читатиме лиш діаспора. Бо за залізну завісу таку літературу не пустять.

  View: https://www.facebook.com/a.chto.tam.u.pp/photos/a.272206583614857/381942495974598/?type=3&__xts__%5B0%5D=68.ARAmu-BlbyupFEQueLNzAkd8IzPHTyOEFu-iTXBi4AoOq1ArpqP8IFpUlfkPxFOPXuCthHGSHIEGkKoX8613DNXgDVSGk_TgU1Aw4A8HGE9Ioq49YQXyU_5G-nbK4lY3lJJSR1SPVHmHgGV20hcFVdU0TpKG3Kac97CX5PZaw0zmnir-ck3X8iJ34A4yJ19TpCq6AXb1Zs1vDbwGCjKq-q-3GqqJFIfTLAueBPmR3L9q-tr22QrAffEFugpRSNHF-vyF47wGx19CAQyruIxuu39R3ROe43mke5sACInLp-Sd0_9XCRW15Mx2GMKZd2o43Bjig8grHzN_RPZ8mwLHeCE&__tn__=-R
   
 3. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  У 1845 р США анексували Техас у Мексики. Війна нічого не вирішила. І ні до чого не домовилися. Сильні не домовляються зі слабкішими.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 4. Good man

  Good man Обычный человек

  А с кем выбранный президент Украины будет обсуждать проблему ОРДЛО? С папой римским? :haha: Вы, зрадоботы, хотя бы иногда головой думайте перед отправкой сообщений.
   
 5. Good man

  Good man Обычный человек

  Зарвавшегося зрадобота сразу надо ставить на место.
   
 6. iso

  iso Well-Known Member

  medwedo berlogsoni, переговори вести ніколи не зарано. Все одно переговорів не уникнути. Це не дитячий садок. Ти в мене відібрав машинку і я з тобою не бавлюся.
   
 7. Lanktocha

  Lanktocha Well-Known Member

  Ну Ізраїль і Палестина можуть вести переговори, проводять обмін полоненими військовими не завжди рівноцінний, але не йдуть на другу державну арабську, повноваження Ісламу, тобто інтересами держави не нехтують, так і Бандера не йшов на переговори з більшовками.
   
 8. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  А українські катери час від часу посилати через Керченський пролив, чи хватить одного разу?
   
 9. А до чого тут це?
   
 10. Good man

  Good man Обычный человек

  Всё правильно, пусть меня читают остальные, а ты не вмешиваешься в дискуссию, ибо не по уровню. :hi:
   
 11. Good man

  Good man Обычный человек

  Вот поэтому Порошенко лучше клоуна. Клоуна никто на равных не будет воспринимать.
   
 12. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Ви зі зрозумілих причин розумієте написане невірно. Мова йшла про те, що не потрібно нашому президенту сідати за стіл перемовин із Путіним та Лавровим. Але в міжнародні суди проти Росії можна і треба подавати. Тому що Путін і Лавров не розумніші, а будуть брехати у вічі, тому вести перемовини в стилі - сам дурень, це нічого не дасть.
  Лавров скаже: "Нащо ви збили малазійський літак?" . А наш у відповідь: "Ні, це ви збили". Поговорили...
  Очно з Путіним і Лавровим наш президент міг би зустрітися лише в Гаазі. Коли перші два сидітимуть на лаві підсудних, а наш - виступати як свідок звинувачення.
  Інакше говорити з Путіним, це як говорити ввечері у підворітні з хуліганом, який, помахуючи ножем-метеликом, пропонує поговорити "за жізнь". Порівняння не моє, а В.Шендеровича.
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  Ще один стратег вискочив. Коли ваш улюбленець Порошенко (а наш волею долі президент) зустрічався останній раз офіційно з Путіним?
  Здається, в 2014 році. Можете поправити.
  Так чому він останніх років чотири не сідає з Путінм за стіл перемовин, щоб обговорити проблему ОРДЛО?
  Ви також інколи головою думайте. Зрадобот нещасний.
   
 14. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Всі виборці в Україні діляться на дві частини: притомні і непритомні.
  притомні - це ті, котрі голосують за:
  -Порошенко
  -Смєшко
  -Гриценко
  -Ляшко дуже частково

  Непритомні за:
  - Тимошенко
  - Зеленський
  - Бойко
  - Віркул


  У другий тур можуть потрапити двоє з трьох: Порошенко, Тимошенко, Зеленський.


  А тепер проста математика:

  Якщо притомний голосує ЗА будь-кого непрохідного з свого списку,він дає можливість у другий тур потрапити Тимошенко та Зеленському.
  Якщо притомні цього не зрозуміють і будуть керуватися емоціями, є ймовірність, що президентом стане або брехлійка Юля, або клоун Вова.  Особисто я, якщо б бачив, що прохідний Кошулинський, а Порошенко - непрохідний, то голосував би за Кошулинського, чи прохідного Смєшка, чи прохідного Гриценка....

  А ви?
   
 15. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  А я більше ніколи не проголосую за Порошенка.
  Ні в першому, ні в другому турі.

  Ніде і ніколи.
   
  Останнє редагування: 21 бер 2019
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 16. Мих

  Мих Дуже важлива персона


  Це повтор 2009 року.
  Ющенка - геть.
  Ну геть, то геть. Арифметика немає емоцій. Маєте Яника.

  Ну а потім все по плану: грабунок країни, втеча, кров, війна, країна на грані існування.

  Навчило?

  31 березня побачимо. Питання просте: дозрів народ в порівнянні з 10 років назад, чи ні? Це тест для України.
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  2009 2010 року я голосував за Ющенка.
  І в другому турі тоже.
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Ха! Мих би голосував за Гриценка. Та не ганьбіться. Скільки ви низькопробної брехні, мерзотних картинок на Гриценко, який того не заслуговує, натаскали на форум, де тепер ваша совість?
  А Порошенко і є непрохіднийє бо перемагає по антирейтингу. Коли б ви подумали 5 хвилин, ви б розуміли, що значить антирейтинг в 49%.
   
 19. Я думаю за мало, треба ще.
   
а де твій аватар? :)