Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Судячи з того, як тут пронесло двох мамкіних політиків від одного речення, речення вірне. Мамкіні політики виявились такми ж ж недоумкуватими як і іх ідоли поклоніння.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Ну, ми ж вибачаємо цим мамкіним політикам їхню недоумкуватість.
    Хай собі нахвалюють президента, великої біди в тому нема.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Рейтинг кандидатів у президенти: соціологи оприлюднили нові результати
    Михайли та інші добрі люди, не впадайте у відчай!
    Моделювання бреше. Зеленський виграє у Порошенка у другому турі не 39-19, а 34-24.
     
  5. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Ффухх..
     
  6. Який власник такі і дані. Що ви очікували від сміттєвого. Я вам принесу Parimatch


    Олег Пономар


    Вы помните, что я примерно месяц назад писал пост о ставках букмекеров на наши президентские выборы.
    Тогда лидером гонки был Порошенко, второй шла Тимошенко и третьим - Зеленский. Посмотрим ЧТО изменилось с того времени (без личных симпатий-антипатий, просто смотрим ЧТО показывают букмекеры).
    Итак.
    Ситуация изменилась достаточно кардинально.
    У букмекеров сейчас два лидера с одинаковым коэффициентом на победу - Порошенко и Зеленский, у обоих коэффициент 2,15 (для новичков поясню, что, чем ниже коэффициент, - тем меньший возврат вы получите на ваши поставленные на данного кандидата деньги. Так как это событие считается наиболее вероятным и вы, соответственно, меньше всего рискуете. То есть, если вы ставите сегодня 100 грн на победу Порошенко или Зеленского, то в случае победы вашего кандидата вы получите на руки 215 грн.).
    И на третье место с большим отставанием от первой пары опустилась Тимошенко. Коэффициент на ее победу - 4.5. То есть, фактически вы очень сильно рискуете, ставя на нее, и за этот риск вы получите 450 грн на поставленные 100 в случае ее победы.
    Остальные кандидаты имеют призрачные шансы, но и премия за риск очень намного выше.
    Вот такой вот расклад на сегодня.
    Поэтому, если вы уже определились со своим кандидатом и уверены в его победе, то можете сделать ставку и ожидать свой выигрыш. Ставка будет зафиксирована по сегодняшнему коэффициенту.
    Если вы играете впервые, то перейдя по этой ссылке и зарегистрировавшись, вы еще получите и бонус от компании Parimatch как новичок (а новичкам, как известно, всегда везет).
    (Бонус - это страховка первой ставки до 500 грн. Что это значит? Вы переходите по ссылке, ставите галочку что хотите получить бонус, потом делаете ставку и в случае проигрыша суммы до 500 грн деньги вернутся на ваш счет).
    Удачи всем!
    http://www.paripartners526.com/C.ashx?btag=a_18645b_1206c_&affid=6583&siteid=18645&adid=1206&c=VIBOR
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви даєте гарантію, що я, йдучи за цим посиланням, не завірусую свій комп"ютер?
    Я, звичайно, йти туди не буду.

    зі. І потім, президенту, який досяг значних успіхів на своїй посаді за останні 5 років, не соромно, що у нього шанси на перемогу навіть серед букмекерів як у клоуна?
    І Ви особисто цим гордитеся. Дивіться, мовляв, злі язики кажуть, що у Порошенка малі шанси на перемогу, а он, виявляється, у нього шанси як у клоуна!:
     
    Останнє редагування: 19 бер 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  8. В коментах одного з друзів зійшовся в "двобої" з носієм цікавої "логіки".

    Діалог почався з того, що носій цієї логіки висловив думку, що голос за Порошенка - це голос за Зеленського.

    Пояснив свою позицію тим, що згідно соціологічних опитувань Порошенко не має шансів проти Зеленського у другому турі.
    Але так і не зміг відповісти на запитання чому він тоді взагалі йде на вибори, якщо вуйки з соціологічних контор вже вибрали для нього президента.
    Я не задавав, але він так само не зможе відповісти на запитання чому він вірить соціології, яка каже, що Порошенко не зможе виграти в Зеленського в другому турі, але НЕ ВІРИТЬ ТІЙ САМІЙ соціології, яка каже, що його кандидат (ймовірно мова йшла про Гриценка) туди не потрапляє в будь-якому випадку.
    Тут вірю в соціологію, тут в неї не вірю.

    І таких прикладів море...
    Людей абсолютно дезорієнтували.
    І навіть адекватні люди, дивлячись на ці незрозумілі цифри, які їм постійно повторюють, з часом починають в них вірити.
    Соціологія перетворилася на найганебніший і найбрудніший інструмент цих виборів, а "рейтинги" більшості кандидатів існують тільки в цих "дослідженнях", більше ні в чому.

    То до чого я?
    А до того, що через 2 тижні всі офігіють від результатів виборів, а "соціологи", які роблять "дослідження" за 4050 грн. знову скажуть "перетекло".

    Каменяр
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та до того, що твердження соціологів, що у Порошенка найбільший рейтинг - фікція. І Ви це знаєте і підтверджуєте. Але продовжуєте агітувати за Порошенка.

    Порошенко їздить по країні, витрачає сотні мільйонів на свої гастролі, а Зеленський сидить дома (за незначними винятками), і рейтинги ( за висновками не якихось там ганебних і безсовісних соціологів, а за висновками людей, які вміють рахувати свої гроші - букмекерів) у обох однакові.
    А якби Порошенко також сидів дома? Страшно уявити. Болтався б там десь нижче Ляшка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хто не забув, ще десь рік тому, за різними рейтингами, у Порошенка було десь 4 місце.
    Чи виграє Зеленський - чув від багатьох знайомих, вийди він у ІІ тур, краще проголосують за Тимошенко чи Порошенка, хоч їм не симпатизують, але виберуть "менше зло". А у разі перемоги Зеленського - максимально обмежать повноваження президента.
    А лозунг, що всі за Путіна, один Порошенко проти - такий же абсурдний, якби у рекламі якогось соку, сказали би, що тільки "Садочок" - хороший, а всі решта сурогат.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Авжеж. Не всі кандидати одинаково "полєзні".
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ігор Степура, політик
    15 березня о 14:36
    ______________________
    Не продавайте ні за які гроші свій голос на виборах. Навіть якщо із-за фінансової скрути вам потрібні гроші і ви візьмете 1000 грн у Порошенка, то в кабінці для голосування проголосуйте за іншого кандидата. Адже той, хто вас купує, вас не поважає. І гроші ті не його особисті, а виділені на підкуп із державного бюджету (тобто наші з вами). Передайте цю інформацію всім знайомим і закликайте не продаватись за гроші, бо Порошенко потім вкраде у вас в сотні разів більше, ніж дасть.


    View: https://www.facebook.com/ihor.stepura.official/videos/377474269509661/
     
  14. Через 2 тижні всі офігіють від результатів виборів, а "соціологи", які роблять "дослідження" за 4050 грн. знову скажуть "перетекло".
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я і не збирався продавати голос, особливо до кого у мене антипатія.
    Але і хто підкуповує не такий лопух, переважно вимоги: проголосувати за потрібного кандидата і сфотографувати бюлетень із відповідною вимогою, хоча би на мобільний, показати фото відповідним людям і отримати гроші.
    Але була інформація, що тепер буде контроль за недопущення відео та фотозйомок у кабінках для голосування.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    За селфі з бюлетенем виборцю світить три роки, - МВС - Today.ua
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не про соціологів. Я про букмейкерів, які рахують свої гроші і оцінюють шанси Порошенка рівними шансам клоуна. Ви самі дали посилання на букмейкерів, як об"єктивних оцінювачів майбутніх подій. Але знову згадуєте соціологів.
    А у вас платівку заїло. Знову повторили те ж.
    Скажіть, будь ласка, чи згодні Ви із прогнозами букмейкерів (чи букмекерів, я не знаю, як правильно написати)?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Пораджу вам краще вивчите те, що буде нижче
    Андрей Шор: Как мирному населению выживать в городах во время боевых действий


    View: https://www.facebook.com/752843134866864/posts/1297806597037179/
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Чо там фігєть..
    Й не від такого не фігіли

    Холоднокровней, Маня, ви не на работе
     
а де твій аватар? :)