Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Прямо вам розказала сама Кошкіна. Вау.
     
  2. Встреча на Михайловской

    Глядя на к0рчи недорогеньких, зрадой@бов, р@ссийских сми и прочих причастных - вспоминается фраза "корежит как ч@ртей перед заутреней"

    Итак, за истекшие 5 лет:
    - Вылиты тонны кремлевской дезы (от "слива Мариуполя" и до "Роттердам+ очень влияет на цену газа для населения")
    - Проведены кучи истерик, вбросов, и пышных перформансов со свином@тками, страусами, прыжками с шашлыками крышам, "буль-бульонными братствами" и прочей шушвалью
    - Потрачено ОЧЕНЬ ДОХР&НИЩА кремлевских денег (и еще столько же бабла от "патриотичных" швэйцарских олигархов) - на "джерела", "икспертов", "аналитиков," и не имеющих флага и родины, пока еще народных, депутатов - поливавших Президента, и всех кто его поддерживает - п@моями.

    И ни-чер-та.
    У Президента все равно очень много сторонников. Которые понимают, кто есть кто.

    Да, конечно, в этих ваших Интернетах отрицать очевидный факт гораздо легче - "это все боты" и все.
    Но отрицать РЕАЛЬНЫХ людей, которые пришли по собственной воле поддержать ПРО-Украинскую власть - это сложно, но, как я убедился на практике, все же возможно.
    Как там было в "УПячке" - "собрал через агит-палатки"?
    Ребятки, УПячка, это все были бюджетники из Волновахи, которых злочинна хунта заставила идти на встречу к Президенту пешком - вы только не волнуйтесь, пожалуйста.

    Друзья, сторонники Президента, нам нужно прийти на выборы и ПРОГОЛОСОВАТЬ. И тогда - уверен, - страну спасем. И все буде добре.
    #Невсеремось

    Аллан Левитов
     
  3. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Примітивно і непереконливо.
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Самокритично. :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Серед оточення багато хто критикує і багато хто дивується рейтингу Зеленського, єдині, де я бачив його прихильників - це студенти у Політехніці.
     
  7. Остап бере і маніпулюю. Там суцільне якби, то ...були в роті гриби, був би не рот, а город.
     
  8. Власне, я цю фотку сам хотів постити. Але Президент встиг перший.
    Він це вміє. Першим встигати.

    Повертаючись до Зони з відрядження я встиг застати Петра Порошенко і KOZAK SYSTEM У Полтаві.
    Про що і є фотопідтвердження (ми ж хлопці конкретні, не те що “зуб даю”).
    У мене так і було записано:

    1. 15.30 Полтава. Фотосесія з Порохом. Можливий концерт.
    2. 23.00 Кримське. Вечеря. Можливий салют.




    В Кримське я встиг вчасно. І салюту, слава Богу – не сталося.
    А ось фотку – він перший встиг.

    Я це до чого.
    Свою позицію про його підтримку я вже висловив більш ніж докладно.
    Так що, якщо кому “чому?” – вам сюди.

    Додам тільки, що каламутний вал, створений більшістю його конкурентів – зміцнює мене в правильності вибору кожен день. Все більше і більше.

    Тому, може, що за саму можливість цих виборів я заплатив трохи більше, ніж більшість.
    Тому, що виживання України – це виживання моє, моєї Армії, моєї сім’ї і близьких.
    І у мене ніц бажання “спробувати”- чи настане щастя, якщо зробити крок з даху багатоповерхівки. Просто я знаю, що в цьому випадку буде. Просто мені відбило залишок ілюзій за останні п’ять років.

    І повірте старому польовому вовку – за решту двох тижнів багато і багато хто прозріє. І дійшовши до кабінки, поставлять галочку навпроти прізвища з вибуховим коренем. Тому, що інші кандидати зробили достатньо, для загального відчуття насування хутрового звіра. А інстинкт самозбереження рулить. У всіх, крім тих, кому хутровий звір вигідний. І інфантилів. Але нормальних в активній більшості – більше. Так що ти там давай – вигравай, Олексійовичу. Щоб все, що я робив п’ять років, не було марним. Тому моя підтримка у тебе є.

    P.S. Армія поза політикою. Тому я висловлюю свою особисту думку. Зі скількома думками моїх колег це б не збігалося. Або не різнилося.
    І, так – на фото я не в формі. Куртка “мілітарі” не має відношення до однострою армії України. І джинси.

    P.P.S. Тре до магазину к Кримське спуститися. Сподіваюсь, що там є попкорн.
    У кого буде рвати, попереджую – мені приємно

    P.P.P.S І щоб два рази не вставати. Є маса експертів, яки звинувачують всіх, хто не відповідає їх світовідчуттю у “продажності”.
    Готовий пройти тест на детекторі брехні, що я ніколи не отримував за будь-яку форму підтримки Президента – грошей, нагород, благ, або обіцянок ані від Президента, ані від будь-кого з ним пов’язаного, ані від будь кого зовсім.
    Натомість, той, хто мене звинуватить, – пройде тест зі мною. І відповість на зустрічні запитання.
    Той, кого спіймають на брехні, сплачує за поліграф та купує тепловізійний приціл для 10 гірсько-штурмової бригади.
    Гліб Бабіч: Давай вигравай, Олексійовичу
     
  9. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) А в деяких їх і не було. Й нічого

    )) А перед оцим он, бач, безодня розверзлася.
     
  10. ???? Вирвав цитату з контексту, зробив розумний вигляд ... і .... пукнув.
     
  11. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Пукнув з розумним виглядом це той чувак. А я цей факт просто прокоментував.

    Мене завжди дивували люди, яким для щастя треба, щоби їх спершу їбли, а потім просто їбсти перестали.
    І в них вже ейфорія.

    Сміявсь - казав, що Янукович для України це проносне. Його скуштувавши, Україна або одужає, або висере сама себе.
    Поки що результат непевний, - як воно буде.

    ) На того чувака он подіяло, та й на тебе теж. Це, мабуть, добре.
     
    Останнє редагування: 19 бер 2019
  12. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    А ось іще один, якого плющить.
    І який проздрів за останні п'ять років. До того воно було перманентно прокацапське і його все влаштовувало.
    А зараз оно як зашебуршилося - відчуло, що є таки загроза його благополуччю.
    А усі двадцять років до того ні, не було, все було заєбісь.
    Так от тепер, за оці п'ять років, воно також дійшло невірних висновків,
    нібито президент-олігарх то добре і воно щось із того вийде.
    Ну, не усе ж одразу. Хай шебуршаться, чо.
    Гірше все одно не буде. Або буде, але ненабагато.


    Відбиватися від негарних кацапів треба було протягом двадцяти передвоєнних років.
    Але ж не хотілося.
    А тепер вже треба зрозуміти, що країна, побудована за кацапським взірцем,
    перед кацапами неконкурентна. І не здатна від них захиститись.
    І що потрібна реальна революція у свідомості, тільки по тому щось, може, й вийде.
    А така модель, яка була двадцять років по 91-му році, вже не працюватиме.
    Або працюватиме дуже й дуже хєрово.

    Якщо комусь треба пройти через лизоблюдство на цім шляху, хай іде,
    але то найдовший шлях, який ще й непевний до усього
     
    Останнє редагування: 19 бер 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Повторюся

    Як Україна може захиститися від агресора, якщо для нашої військової техніки використовуються деталі і солярка цієї країни-агресора?
    І хай політики хоть сто разів кажуть, що в нас побудована нова сильна армія, але якщо пуйло закриє вентиль на солярці і заборонить своїм баригам торгувати зі свинарчуками списаними вкладишами і втулками від танків, то наша армія буде воювати хіба штик-ножами.

    Наші бариги з баригами-агресорами щось таке замутили, що такого ще світ не видів :)))
     
  14. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Погано, що ті ігри не ведуть до відновлення територіальної цілісности країни.
    Це доведено останніми п'ятьма роками.

    Це спроба збереження довоэнного статус-кво, яке вже он до чого призвело.

    .. а підкупити деяких продажних кацапів усе одно не вдастся
    - дурних грошей там все одно буде більше, завжди.
    Навіть коли "проста" кацапня там траву жертиме
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Особисто я маю тверду думку про ці ЛНР-ДНР-Крим

    Шкода тільки тих українців, котрі там гинуть через бариг.
     
  16. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Ну, моя тверда думка хєрова.
    Кацапам таки вдалося замутити в Україні аналог "Придністров'я" та Абхазії.
    Але, мабуть, заслугували.

    То ж дрібні хижаки-падальники, вони вишукують хвору істоту та споживають її
     
  17. iso

    iso Well-Known Member

    А як щодо кількості противників?
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Погоджуюся цілком.
    Бо урядовцям треба думати про державу, а не про власне збагачення.
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

а де твій аватар? :)