Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. Про дебати.
    Не порохоботське.

    Біля одних воріт українська музика
    Біля інших воріт мурчаще ху.ло

    Біля одних воріт люди з українськими прапорами
    Біля інших воріт майже нікого немає

    На одній сцені люди з українськими прапорами
    На іншій сцені люди в світері "Пох.й"

    На одній сцені військові, волонтери
    На іншій сцені некумовя з кварталу і неюристи коломойського

    На одній половині сцени український прапор
    На іншій половині сцени його немає

    На одній половині сцени українська мова
    На іншій половині сцени неможливість говорити нею

    На одній половині сцени питання про майбутнє країни
    На іншій половині сцени чорнуха і питання про повстанців з днр

    На одній половині сцени президент стає на коліно перед прапором і вдовою загиблого військового
    На іншій половині сцени кандидат падає на обидва коліна як в шоу

    На одній половині сцени президент співає гімн України
    На іншій половині сцени кандидат цілується з дружиною і моргає.

    До одної сцени приходить президент, до своїх людей.
    З іншої сцени кандидат миттєво зникає

    Де на іншій частині сцени ви бачили Україну, українців, повагу до людей і майбутнє?
    Mason Lemberg
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Ну, что, зрадоботы, получили свою порцию? Сколько мы с Михаилом вам говорили про суть клоуна, а вы смеялись в ответ. В сухом остатке имеем:
    Беня получает 2 млрд долларов
    В ЛДНР повстанцы.

    Можете дальше смеяться над патриотизмом Порошенко. Во истину Эйнштейн был гений, - всё относительно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    )) Щось я не чув хули від лизоблюдів на адресу пана Зеленського перед першим туром.
    До речі, ще за декілька місяців вважав, небезпідставно, що пан Зеленський то "технічний кандидат" від Петра Олексійовича, у результаті договорняків із Ігорем Валерійовичем. Мабуть, так і було зпочатку. Але потім щось пішло не так.
    Ну, то вже проблеми Порошенка, який наїбав сам себе. А разом і всіх інших.
    Нічим зарадити не можу.

    ) Треба було піклуватися про достойного собі суперника у другому турі,
    а не рефлексувати на пана Гриценка та на пані Тимошенко.
    Але Петро Олексійович дуже вумний, разом з усіма своїми лизоблюдами.
    То хто їм доктор?


    До речі, так ніхто й не відповів, як своєю маріонеткою будуть керувати одночасно і хуйло, і Бєня.
    Що ж, подивимося в реалі.
     
    Останнє редагування: 20 кві 2019
  4. Керувати буде хуйло. Воно вже керує. Постанці не просто обмовка по Фрейду. Бнні плювати, хто буде керувати паяцем. Беня признає тільки бабки. Він його продасть москалям, якщо сума вже не обумовлена.
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Надеюсь, люди выспятся и завтра оценят дебаты здраво и осмысленно.
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    ВОИ́СТИНУ

    воистину это - Пошук Google

    Розкажіть нам ще, будь ласка, як у носі колупатися.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. iso

    iso Well-Known Member

    Цікава ідея. Подумаю над тим
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець


    @Мих, ви дальше запізнюєтеся - і про бейджик Кошового, і про навушник Зє тут вже говорилося :)))
    Ви чисто як Порошенко - весь час доганяєте.

    зі

    під знимкою з Кошовим я ще вчора написав про те, що ви, порохоботи, клюнете на це "POHUY"
    А от про "Повстанці ДНР" тре виясняти - це заготовка Зє, вуйко Фрейд, питання з ОРДЛО, чи провокація штабістів

    Що показово - за обговоренням "повстанці" загубилася суть питання - чому, можливо, в пайках бойовиків є продукція Рошен?

    Не можу, я вже пообіцявся Гриценкові :dntknw:

    @Коммунарец, а ви наступного разу мені нагадайте - я подумаю ;)
     
    Останнє редагування: 20 кві 2019
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я так робив і в 2010 році.
    Хоч був і злосний на Ющенка, але і в першому і в другому турі голосував за нього :)

    А якщо серйозно, то це буде зіпсутий бюлетень. І голос розділиться між обома кандидатами пропорційно від загального результату.
    Получається, що ти разом з більшістю.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Коммунарец, во, чисто як і ви вклякали - на одно коліно
    Забирайте По до себе, він вам там буде байки розказувати :)))


    [​IMG][​IMG]
     
  11. Дмитро Гайдуцький
    Що це було??!!!
    Українці ВИ реально готові голосувати за оце??!! Може земля перевернулась догори дригом? Може полюси поміняли місцями? Може ми вернулись на 100років назад?
    ЯК? ЯК ПОЯСНІТЬ??? ПОВСТАНЦІ??!!!
    Це реально була остання крапля!
    Повія, термос, язик не главноє, на коліна перед путлєром, офшори, бізнес в параші, ухиляння від армії, забагато вулиць Бандери і Шевченка, і тепер "пАвСтАнци"???!! Вова ти реально дурак?!
    Йдіть в зад з своєю толерантністю!! Не подобається мій допис чи мій вибір ,то нікого не тримаю, я задрався вже толерастам пояснювати чому я ненавиджу оце Г...о зеленого кольору!!!
    Недавно я був запрошений в одну із шкіл міста Тернопіль, щоб разом з дітками розписувати писанки і пасочки. На заході були присутні побратими з 80-ї бригади ЗСУ, волонтери , та була старенька, сива жінка, пані Мирослава, мати загиблого Героя за Україну. Вона залишилась зовсім одна. Син це все що в неї було. Більше нікого.... і вона не впала духом! Вона гордо говорила про свого сина! Про те що він Герой! .... так він більше ніж Герой для мене особисто і для мільонів таких як я!
    Після заходу я зайшов забрати куртку до кабінету директора, там стояла п.Мирослава..... вона підійшла до мене впритул, взяла мене за руку, і заплакала.... вона дивилась мені в очі, плакала і питала ЯК??? ДМИТРЕ ЯК МИ МОГЛИ ДІЙТИ ДО ЦЬОГО??!!! Як люди за котрих ввідав мій син життя зараз кричать що треба миритися з ворогом? Чому люди котрі тікали від війни за кордон голосно кричать про загиблих, хоч більшість з них не знають навіть скільки полягло хлопців в їх області, а ще менше зможуть назвати хоча б 5 імен наших діточок! Чому вони всі кричать про війну про яку близько не знають? Нічого не хочу ні від влади, ні від чинів, прошу лише пам'ятати мого сина і тих хто з ним був поруч, тих хто не зрадив....... Дмитре збережіть Україну , не дайте ЗЕреваншу прийти до влади..... вона дивилась мені просто в очі, очима повними сліз..... А Я СТОЯВ І НЕ МІГ СКАЗАТИ НІ СЛОВА!!!! В МЕНЕ КОМ В ГОРЛІ СТАВ І Я НЕМАВ ЧИМ ДИХАТИ!!!! ЩО Я МАВ СКАЗАТИ ЇЙ??? ТІЛЬКИ ПРОБАЧТЕ НАС ?? Не дай Бог вам відчути те що я тоді відчув!!! Я привозив матерям з моргів їх синів, і знаєте що найстрашніше? Це те коли ти вперше матері вбитій горем відкриваєш труну, КРИК!!! В мене він ніколи не вийде з голови!! І це страшно! Але сльози тої котра знайшла в собі сили жити після того, як віддала все що мала в житті, сльози відчаю і болю.....ще страшніше.....
    Я вийшов з школи.... я дві години не міг прийти до тями.... я не спав всю ніч.... вечером їй написав і просто побажав хорошого вечора, я не знав що ще їй сказати.....
    Думав стримаюсь....ні!!! Сьогодні цей випердок сказав про повстанців! Він назвав тих хто вбив її сина, тих хто катував наших полонених і водив їх маршем по Донецьку, повстанцями!!!! Тих хто стріляв по моїм побратимам !!! Це край!!!! ТІ СЛЬОЗИ ТІЄЇ ЖІНКИ І ТИСЯЧІ ІНШИХ, Я НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧУ ЦЬОМУ КЛОУНУ!!!
    ВОВА ЙДИ НА ..... РАЗОМ З СВОЇМ КВАТРАЛОМ!!!
    Моя країна не повія!!! Я пишаюся тим що спілкуюсь українською!!! Мені до вподоби вулиці С.Бандері, Т.Шевченку і Р.Шухевичу! Я пишаюся ТОМОСОМ і тим що я Бандерівець!!! Ти вже зробив більше ніж свого часу любітель страусів!!! Ти образив всіх для кого Україна не просто місце на карті, образив і не вибачився! Ти ГІВНО вова!!!
    Хто вважає так само як гівновова можете видалитись з друзів і ніколи не вітатись при зустрічі! Я помер всередені вже давно, а кілька днів тому я отримав дуже важливий урок від життя!!!
    Закликаю всіх хто поважає себе, своїх близьких і тих хто боронив і боронить Україну!!! Тих хто поважає полеглих і їх родини! Тих для кого гасло "Слава Україні " не просто слова , НЕ ПІДТРИМУВАТИ ЗЕ і його команду!!!! Я зробив свій вибір і він більше ніж зважений!! Можете кидати в мене чим хочете, тисячі ваших гівнослів не переконують мене що п.Мирослава не права!!!
    P.S. Для тупих пояснюю..... повстанці це ті сивочолі чоловіки котрі били червонопиких нквидистів на теренах неньки Україні до кінця 50-х років минулого століття!!! І той хто порівнює терористів ЛиНиДиРи з ними хворий на хворобу малороса і хоче стати президентом. А для мене просто гімно!!!
    НЕ ЗРАДЬ УКРАЇНУ! СЛЬОЗИ МАТЕРІВ НЕ ВИСИХАЮТЬ!!!
    Маю честь! Позивний ГРІМ!
     
  12. Президент Порошенко став на коліна не лише перед Танею, а і переді мною, перед кожною матір*ю і вдовою.
    FB_IMG_1555735488888.jpg
    Natalia Rychkova
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Взагалі-то, сонце зійшло, і почався день тиші, тому я про жодного кандидата нічого не казатиму, хай кожен думай-є, а скажу про наш народ.
    Наш народ заслуговує на велику повагу хоча б тому, що вчора 60 чи більше тисяч прихильників обох кандидатів (чи навіть таких, що обох терпіти не можуть) мирно зійшлися на порівняно невеликому просторі, мирно простояли, попри емоції на сцені, мирно розійшлися.
    (Про Росію можна?) В Москві така зустріч різних поглядів вилилася б у масовий мордобій. І цьому є багато прикладів.
    Коли вже фанати Спартака і Зеніта один другому бОшки ламають...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dred

    Dred Well-Known Member

  15. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Мемом дебатов стал вопрос:

    Вам не стыдно?

    (Отвечать можно "Да" или "Нет".)

    А на стадионе было 22 тысячи зрителей.
     
  16. Neoman

    Neoman Member

    Зелень зачитував питання від народу, а там написано було повстанці, він так і зачитав.
    вальцман бреше і сорому немає - це вже не людина.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. Dred

    Dred Well-Known Member

  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)