Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    О. Пиздатий знову схвилювавсь.
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    О, ещё один россиянин "на пенсии с Троещины" пожаловал. Хоть бы один с Конча Заспы оказался. Скучно, девочки.
     
  3. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Кацап, ти оті свої підорськи замашки кинь. Тут не такий сайт.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Дмитрий Анатольевич, вы приглядывайте за своим интеллектуально-культурным пасынком. Понимаю, маемо, шо маемо, но надо стараться. А то вырастит из пасынка свин. И станет Свинарчуком. :)))
     
  5. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Все, відпочивай.
     
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дістав із Бойком? Добре, що у ІІ турі його нема, але у парламенті буде.
    Будь у ІІ турі Бойко, був би сценарій як Кучма/Симоненко, так і при Порошенко/Бойко підійшли би штампи "рука Кремля", не будемо сходити зі свого шляху..., тепер це стараються правдою неправдою приліпити до Зеленського, але не всі на це ведуться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  8. Good man

    Good man Обычный человек

    Дмитрий Анатольевич, не благодарите, знаю, вы не склонны к сентиментальности, но я нашёл аватарку для вашего пасынка. негоже человеку быть без аватарки. Думаю, народ меня подержит.

    [​IMG]
     
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    Я вам искренне благодарен за все мои правки. Хоть я пишу на работе и вынужден отвлекаться, но всё равно спасибо.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну раз ви так злитесь, значить не до сраки, значить і вам сі вірвало.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Тупо.

    А їм там і не тре бути.

    Коломойський приїде в Україну, як тільки Зе стане президентом. Медведчуку не тре бути в керівництві країни, він і без того матиме хороший вплив на процеси.
     
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Абсолютно нічого мені не вірвало. Я з прозоро взагалі не працюю - немає необхідності в цьому.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Значить не знаєте до дупи воно, чи не до дупи.

    Я розмовляв з багатьма тими, хто працює з ПРОЗОРО. Ясно, що знаходять лазєйки, але економія при закупівлях величезна. Не зрівняти з тим, що було до цього.

    Значить хтось пролетів. А тепер мстить. Ясне діло, що буде проти Пороха. А причиною буде називати не те, що сам почав менше красти, а казатиме: "корупція процвітає".


    Зараз про "корупція процвітає" найбільше говорять ті, яким обмежили доступ до корита і до корупції.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    "Помилки" Пороха:

    1. Не треба було чіпати бляхарів - понад 1 млн. виборців і це народ мстивий.
    2. Не треба було робити конкурси в поліції, бо через це втратили місця багато з тих, хто сидів на касі хабарів.
    3. Не треба було вводити систему "Прозоро", бо через це майже половину втратили корупціонери на потоках ьюджетних коштів.
    4. Не тре було робити конкурсів в СБУ, бо знову ж таки втратили місця корупціонери.
    5. Не тре було робити чистку в армії, бо люди там втратили місця, хоч нічого не робили.
    6 Не треба було чіпати Коломойського, нехай би крав у Нафтогазу і не забирати в нього Приватбанк.
    7. Не тре було робити реформ у медицині, стіко народу постраждало від недоходів на ліках!!!!


    Не роби реформ і насєлніє тебе вибере!
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Я теж розмовляю постійно з тими, хто працює.
    Ніхто не пролетів. Пролетіла "Укрзалізниця". Оскільки вони в цієї фірми відмовилися купляти продукцію. Зате цю продукцію купила інша фірма, яка виграла тендер. І вгадайте, куди вони продали цю продукцію? Правильно - на УЗ. Тільки ціна в них була ВДВІЧІ вища.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Знаете пословицу: проси меньше - получишь больше.
    Эти люди, которые за Зеленского, они просят больше, но получат меньше. Они думают, бенин нагнёт олигархов. А в итоге олигархи просто договорятся между собой и выступят единым фронтом. Облгазы чьи? Крупнейшие предприятия чьи? Это всё бенин собрался нагибать? Эта схема существует только в головах зрадоботов. Он в итоге сдаст все достижения Порошенко с тем, чтобы заключить с олигархами мировую.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Про залізницю добре знаю. Там навчилися обходити ПРОЗОРО. Існує юридична група. Якщо хтось не з своїх виграв тендер - оскаржують сам тендер. Все стоїть, тендери затягуються на довгий термін.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  19. Good man

    Good man Обычный человек

    Ну, что, хлопцы, кто тут за вступление Украины в ЕС, а кто против?

    В ЕС дали понять, что с Коломойского нужно сбить долги, а не Приватбанк ему отдавать

    В ЕС дали понять, что с Коломойского нужно сбить долги, а не Приватбанк ему отдавать


    Европейцы видят как лохов снова хотят обдурить и не выдерживают, вмешиваются. Таки шо, вы всё ещё за Зеленского?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. Только что разговаривал со старым знакомым - он в пятом десятке наиболее состоятельных людей Украины.
    Говорит, после того, как от ко-манды ЗЕ тихонько дистанцировался Абромавичус и кое с кем поделился впечатлением о звёздном мальчике, большинство представителей большого бизнеса приняли решение бойкотировать не только "Голограмму" (такое прозвище у маленького кандидата в бизнес-кругах), но и ни при каких условиях не делегировать в его команду профессионалов из своего состава - репутация, говорят, дороже.
    Что планируют делать? Игнорировать, не замечать, работать как раньше. Не будут вкладывать в его президентство (если такое случится) ни единого цента. Ложиться под "Колыму" (прозвище Коломойского) тоже нет - утверждают, что никто из них расступаться и освобождать место для его триумфального возвращения в Украину не намерен. С учётом первичного анализа подельников (команды), уверены, что такой "президент" максимум на год - или импичмент или правовая "додонизация" по молдавскому варианту. Главное, не дать ему наломать дров за оставшееся время.

    Оставлю изложенное без комментариев. В качестве лирического оффтопа скрин поста (в первом комменте) одного из ярых порохоненавистников - даже он в афуе. Доброе утро, мыслящие и неравнодушные! Прорвёмся.
    Helgi Sharp
    FB_IMG_1555671476533.jpg
     
    Останнє редагування: 19 кві 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
а де твій аватар? :)