Ну то за кого? Президентські вибори 2019

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем VasMT, 21 лют 2019.

?

Хто він мр.Президент 2019?

  1. Бойко Юрій Анатолійович

  2. Гриценко Анатолій Степанович

  3. Добродомов Дмитро Євгенович

  4. Зеленський Володимир Олександрович

  5. Кошулинський Руслан Володимирович

  6. Кривонос Сергій Григорович

  7. Порошенко Петро Олексійович

  8. Садовий Андрій Іванович

  9. Тимошенко Юлія Володимирівна

Результати можна переглянути лише після голосування.
  1. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Гриценко армію розворовував, - знаю точно, посони казали.

    А от Петро Олексійович та Володимир Олександрович нє, ті чесні.
    Тому й мудрий український народ довірився саме їм.




    View: https://twitter.com/ArtIryn/status/1117466359791800322/photo/1
     
    Останнє редагування: 14 кві 2019
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Корисно Корисно x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дроздов як заглянув до мене в душу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені сподобалося


    Крах порохоботів. Що далі?

    Ми всі так звикли до обтічної брехні, що судоми Бариги не викликають у більшості людей ніяких емоцій, крім відрази
    Все, що ми спостерігаємо під час виборів з боку Петра Порошенка, більше скидається на якийсь фарс. Агонія системи, яка будувалася останні 28 років.
    Фальшиві пафосні промови, спроба зомбувати, налякати, обдурити, або в кінці-кінців купити. Це все, що є в наявності інструменти.

    І навіть піти з гідністю Система не може. Вона буде чинити опір до останнього, залучаючи в брудну воронку продажних і дурних, боягузливих і фальшивих, наївних і замазаних.

    Ми всі так звикли до мильній бульбашці обтічної брехні, що судоми Бариги не викликають у більшості людей ніяких емоцій, крім відрази.

    Зміна еліт давно назріла. Еліти, які перетворили парламент в біржу, суди - в свою приватну лавочку, а силовиків - в держиморд, давно заслуговують бути відправленими на звалище історії.

    Вибори без Зеленського пройшли б тихо і мирно. На них би скоріше за все виграла Тимошенко. Як на мене, ЮВТ - це зміна фасаду для системи. Такий собі новий-старий макіяж, і тільки. Нічого б в корені не змінилося.

    Парламентська форма, президентська - так яка до біса різниця? Лайно в пакетик фасувати або в коробочку? Головне - зміст. А зміною упаковки варто зайнятися, якщо тільки щось гідне є всередині.

    На Зеленського сьогодні покладені великі надії. На жаль, він не чарівник. Та й виборці дуже часто хочуть взаємовиключних речей. Але і апокаліпсису ніякого не буде. Його перемога повинна стати каталізатором змін. Більшість з розсудливих людей готові трохи потерпіти. Але терпіти з нинішньої Системою - немає взагалі ніякого сенсу. І добре, що люди нарешті це зрозуміли.

    Звичайно, багато що залежить від команди. Залучення в неї Михайла Саакашвілі було б розумним і дуже сильним ходом. Але навіть якщо цього не станеться, Михайло отримає вільне поле для маневрів і заведе свою партію в парламент. Особисто я на це дуже сподіваюся.

    Кого-то турбують надумані страхи, чорний піар, крики ура-патріотів і висмоктана з пальця нісенітниця? І я не маю. Як на мене, у Зеленського поки що один недолік: на мій погляд він недостатньо радикальний для чищення всього цього болота.

    Але враження буває оманливим. Ми нічого не дізнаємося, поки не наважимося. Одне те, що він пішов на таку небезпечну боротьбу, промінявши сите і щасливе життя на невідомість, вже говорить про сильний амбітному характер. Подивимося.

    Якщо йому вистачить нахабства відправити на смітник повністю прогнилу Раду - це буде означати перезавантаження Системи і добру половину справи. Робити це треба швидко, на хвилі популярності, не чекаючи, поки барижний парламент стане ставити палки в колеса.

    Наступний крок - відв'язати ЗМІ від ручного управління олігархами. Він не менш важливий. Якщо Зеленському не вдасться зробити ці два кроки, він вплутається в нерівну боротьбу з динозаврами української політики і їх ляльководами. Буде втрачено темп, купа можливостей і дорогоцінний час.

    Посадки і покарання на цей раз напевно будуть. Але це не найголовніший елемент. Щоб розпустити парламент є певні лазівки в законодавстві, але все одно на кого-то доведеться спертися. І тут, дійсно, проблема. Спертися так, щоб не бути належним, і не забруднитися - дуже складно.

    Крикунів, системним розумникам і ура-патріотам хочеться нагадати: справедливий рейтинг Бариги за минулорічними замірами - близько шести відсотків. А у ВР - чотири (!) Чотири, Карл!

    Влада валялася на підлозі, і тільки "клоун" зумів її підібрати. Що можна сказати в такому випадку про вас, панове професійні політики? Ваше пафосне Балабольством після бійки вже мало кому цікаво.

    Ті з вас, хто вирішив пов'язати своє майбутнє з барижной Системою, ризикують піти в небуття. Така ось невдача. І справа не стільки в команді ЗЕ, скільки в неприйнятті народом того гнилого злодійського балагану, в який ви всі разом перетворили наш державний апарат.

    Звичайно, у вас є ще можливості сфальсифікувати вибори. Зірвати їх яким-небудь чином. Або зробити що-небудь позамежне з самим кандидатом. Як то кажуть, не дай вам Бог. "Румунський варіант" за такі дії буде найлегшою "нагородою".

    Думай-те.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Не сказав би. Сиситема перевертається на другий бік. Знову.
    Нахабства би вистачило - але не можна за півроку до чергових парламентських виборів.
    Аж ніяк.
    А ось у зовнішній політиці буде цирк. Сумний.
    Ну, типу того.
    Але злодійський балаган продовжуватиметься.
     
    Останнє редагування: 14 кві 2019
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дроздов взагалі цікавий і неординарний журналіст і письменник
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не знала, що він письменник.
     
  8. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Гарно написано.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Можливо ви і праві.
    Але процес пішов, його вже не спинити навіть якщо По залишиться на другий термін.
    А це головне.

    Все нормально.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Регіональний, для місцевих :)

    Книги "№1" і "№2" . Досить складні
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    О, та на це можна було чекати. Як це від армії ще пукалок не було.
    Все, пішла важка артилерія."Московські раби" і таке інше.
    Хоч би скоріше закінчилась ця вистава та почали рахувати.
    Кому хто подобається - той піде і проголосує за свого.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А. Складних мені по життю було досить)Я вже б ніяких не читала, та поки треба.
    Але буду знати який він розумник.
    Ну дійсно: як можна принудити людину вибирати того, хто її обурює чи "кота в мішку"? Хай вони отримають свої дійсні голоси. ну може адмінресурс трохи припише собі за рахунок тих, хто не голосуватиме.
     
    Останнє редагування: 14 кві 2019
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А я аж тепер одержую кайф від читання/перечитування.

    Раніше я книги просто ковтав, тепер із задоволенням пережовую ;)
     
  14. FB_IMG_1555272353561.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    А ось я раніш ковтав, а зараз вже не лізе нічого.
    Пережерся мабуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну якраз ви-то, Хомнич, і невиховані, і повні впевненості.
    Тобто ідіот, що і треба було довести.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Я знаю що нічого не знаю, а ви впевнені.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну що, спокійного сна добрим людям.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)