Ну що, зебiлятка?

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем MayorMayor, 21 лют 2020.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А що таке "зебуїне"?

    А "Таємнича особа" - це гірше від бидла, або кацапа, або хахола чи ні?
     
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Я ще під час передвиборчої кампанії я знав що зебуїни бувають двох типів:

    1. Ті що дуркуваті.
    2. Ті що придурюються, що вони дуркуваті; і це в них добре виходить, поскільки вони справді дуркуваті.

    Але все одно висловлюю щіру подяку шановному Gyppsy, за те що він нагадав мені цю просту істину.:hi:
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та при чому тут Ви і передвиборча кампанія? Це Ваші проблеми, що Ви там собі знали.

    Я Вас питаюся:
    - А що таке "зебуїне"?
    - А "Таємнича особа" - це гірше від бидла, або кацапа, або хахола чи ні?

    @Blaberus, Ви в змозі адекватно реагувати на запитання?
     
  4. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Яке запитання, така відповідь.
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Короче, так виглядає, що Ви не в змозі пояснити Вами ж написане...

    @Blaberus, Ви в нормі?
     
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Взмозі. Але якось ліньки спускатися до інтелектуального рівня пересічного зебуїна.
    В нормі, дякую.
     
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так Ви не спускайтеся до того зебуїна, Ви просто поясніть Вами же сказане
    - що таке цей зебуїн
    - А "Таємнича особа" - це гірше від бидла, або кацапа, або хахола чи ні?

    Чи напружити мозок і сказати пару речень для Вас дуже складно?
     
  8. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Який нудний зебуїн!
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Це Ви про кого так кажете?

    зі
    Ха, Цукерберг підкинув класну картинку)
    Називається "Ворожіння на пєтьці п"ятому"
    :)))

    [​IMG][​IMG]
     
  10. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Дуже тонкий гумор.
    А хто мавпа? Зебуін, зеленський чи мудрий нарід?
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ви ще про москаля забули...(прохання не плутати з кацапом)
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я одинаково рівно сприймаю москаля і хохла. Там само знаходяться і ганси з пшеками ;
    Це ще не найгірше в моїй градації національностей і народів )))
     
  13. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Зебильчики, как думаете, у бубачьки песня "Мальчик хочет в Ростов" уже стала любимой?
     
  14. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А яке Ваше відношення до брудних циган?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. Про "пул позитивних блогерів" Офісу Президента, можна сказати тільки одне: за покидька гірше може бути тільки покидьок-дебіл.

    Влада офіційно визнала, що створила проплачених блогерів.
    До цього лише помічник Зеленського Федоров, нинішній Міністр-жіжіталізатор, визнавав, що використовував 5 тисяч ботів для "захисту Зеленського від негативу". Але тоді він був в ще не офіційному статусі.

    Примітно, що до цього дня всі ці негідники хейтили подібний інструмент.
    Це говорить про те, що справи в них пішли зовсім погано.

    5 років зелена вата знецінювала всі історичні досягнення України. Стаду, "простому нароту", на всю цю вашу армію, мову, віру, безвіз, Асоціацію і зростання ВВП на 4,5% в рік, має бути горде "pohuy", як було на кофті в лисого утирка на стадіоні. В люмпеноти в голові мають бути лише тарифи і Мальдіви. Люмпени мають палати класовою ненавистю до "бариг у владі", і на цій ненависті щораз приводити до влади "нові обличчя" Пінчука і Коломойського. Проста одноходовочка купки ворогів України.

    За підказки радника Путіна Іларіонова вони стали шельмувати "порохоботами" всіх, хто вітав реальні досягнення влади. Вони розповідали, що тільки за гроші Порошенка можна підтримувати Асоціацію і ваш Термос, досягнення на десятиліття, фундаментальні речі для держави, важливі для будь-кого, хто вважає себе патріотом.

    Але я хочу нагадати: всі ці негідники - лещенки, іванови, недоумовичі, подоляки і зеленські - об'єдналися з собаками і свинями і разом мочили державу. Вони зуміли досягнути свого. Зруйнували рух вперед і самі стали владою. Але зруйнувати зруйнували, а самі тепер не можуть пред'явити ніяких досягнень. Замість реальних досягнень, вони створюють пропаганду.

    У Порошенка, що б про нього не казали, були досягнення. У цих - тільки тупе сцяння в очі позітівчіком. Тільки відосіки від Зеленського, який роз'їв харю, і сам є ботом Коломойського-Пінчука, який має записувати роліки про досягнення їхньої влади олігархів, відволікати українців балаганом доки дружбани рвуть когті з 300 вкраденими мільярдами.

    Допоможе їм це? Ні. Навіть телевізор, який повністю в їхніх руках, не допомагає. Бо брехнею можна зруйнувати, але брехнею не збудуєш. Рейтинг Порошенка іде вгору, а рейтинг клоуна - вниз, бо всі побачили, що клоун може тільки руйнувати те, що створив Порошенко.

    Українцям вже набридли відосіки з позітівчіком і тупим сцянням в очі від хуцпи. Без реальних досягнень влади у здорової людини така брехня може викликати лише бажання набити хлєбало. І от саме цього я всій цій зеленій гнилі і бажаю.
    Джон Сміт
     
  16. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Смотрю- цены на "социально значимые продукты" растут, как не в себя.Плюс- еще и подорожание газа-электроэнергии-коммуналки.Помнится, "мудрый нарид" недовольно грыз полвареника.Ну ничо, теперь "мудрый нарид" будет довольно смоктать половину обрезанного прутня.
     
  17. Час подивитися на статистику покращення від Зеленського і Слуг Народу. Бо корупція в Офісі Президента чи в Слузі Народу то далеко - а комуналка близенько. І якщо гроші зникають з кишень населення, то вони з'являються в кишенях Зелі та наближених.

    Платіжки українців за комуналку за рік виросли в півтора раза: Держстат показав суми
    У жовтні поточного року українцям на оплату житлово-комунальних послуг нарахували сумарно 11 млрд грн, що на 57% перевищує показник минулого року (7 млрд грн)
    Загальний борг українців за послуги ЖКГ у жовтні виріс на 1,7 млрд грн – до 56,1 млрд грн (с) Обозреватель.
     
а де твій аватар? :)