Новобудови в Солонці

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Chuvachok, 9 сер 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Ось сторінка на novobudovy.com
    Минулого року продавали за 750$ квадрат в будинку без ліфта.

    Доїзд по стрийській трасі. Проїхавши Кінг-Крос, ще десь 2 км їдемо, а потім в Солонці поворот на право і по перпендикулярній до траси дорозі їдемо ще 200 метрів в глибину. Дорога хороша.
    Місце спокійне - навколо особнячки. З останніх поверхів (мансардних) гарний вигляд.
    Поруч є школа, в межах пішої ходи - магазинчики. Неподалік - маленьке озерце. Декількасот метрів поруч є ще одне таке міні-містечко.
    До центру десь 12-14 км прямою швидкісною дорогою, хоча з декількома корковими місцями.

    Ось збудована частина будинку:

    [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Багато людей тут ще роблять ремонти.


    Ось частина будинку, що будується:


    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]


    Ось новий будинок, що будується впритул до верхньої секції:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    На фото видно школу, яка дуже близько.

    Загалом враження позитивні. Тишина, чисте повітря. Для автовласників немає проблем з доїздом, в будинку є гаражі; мінімально-потрібна інфраструктура.
    З недоліків - на вигляд не дуже якісний пінопласт і цегла місцями кривувато покладена. Халтурку помітно і там і там. Якість будови на вигляд на 3+.
    Не дуже хороше сполучення громадського транспорту.

    Висновок - якщо є бажання жити в тихому місці, то тут досить хороший варіант.
     
  2. littlebrand

    littlebrand Member

    був там,дійсно хороше планування та місцина, до львова не далеко,ашан поруч) от тільки будинок квартирний і не зовсім вписується в інфраструктуру,от якби ще котеджі були було б суперово)
     
  3. Grek

    Grek Well-Known Member

    Ось іще один будинок добудовують в Солонці:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Минулого року були на цій новобудові. Не дуже були в захваті від внутрішніх робіт, міжкімнатна кладка в деяких місцях просвітлювалася, можна було побачити сусідню кімнату, дуже великі щілини в бетонних перекритях, дешеві вхідні двері, в мансардній частині на той час дах не був нічим утеплений, то ж взимку або влітку може бути холодно і відповідно жарко (можливо вони це виправили). А взагальнгому місце спокійне, і там були лише 1 і 2 кімнатні квартири.
    В Солонці ще біля церкви будували новобудову, на жаль тоді на будову не пустили.
     
  5. GalaPerun

    GalaPerun Member

    Відгукніться, хтось купував у цих новобудовах? Що за забудовник?
     
  6. shvarc

    shvarc Well-Known Member

  7. Martasolonka

    Martasolonka New Member

    Є
    ЖК Європейський квартал.Купили там нещодавно квартиру в незавершеному будинку,здача пише 4 кв.2016...Хто ще купляв відгукніться))Бо відгуків дуже мало про цього забудовника.
     
  8. Martasolonka

    Martasolonka New Member

    А забудовник там Ідея Часу
     
  9. Galchona

    Galchona New Member

    А скільки ви за квадрат платили? Мені 550 заспівали, не дороговато як для Солонки?
     
  10. Martasolonka

    Martasolonka New Member

    Платили 550 у.о.за метр.Нам сподобалось розташування,рукою подати до Львова,все в відносній близькості,поряд одразу школа та дит.садок,великий плюс спорт.майданчик,шикарний вигляд з вікна(перед тим були на Гетьманському,так там перед вікнами сіре похмуре приміщення гаражів,взагалі жесть)Розглядали варіанти Пасічний та На Стрийській Креаторбуд,але все-таки зупинились на Європейському стандарті.Якщо зараз плануєте купляти,то краще поїдьте туди на будівництво і погляньте самі,бо ми практично одразу вирішили,що купляємо там,як приїхали)Тепер чекаємо здачі будинку)))
     
  11. GalaPerun

    GalaPerun Member

    Martasolonka, скажіть будь-ласка які документи Ви оформляли? Договір купівлі майнових прав чи інвестування?
     
  12. Martasolonka

    Martasolonka New Member

    Договір купівлі майнових прав
     
  13. Romaxa

    Romaxa Member

    Є ще в Солонці така буд кантора як БК Вікторія хто шо чув за неї? Хтось вже купляв в них або збирається? котеджі порівняно не дорогі....
     
  14. GoshaN

    GoshaN New Member

    ось зараз компанія Капітель будує гарні котеджі в Солонці Елітне житло з терасами та басейном на даху
     
  15. Romaxa

    Romaxa Member

    Goshan , Капітель будує але коли кінчить те все і ремонт невідомо скільки заспівають.. я в них хотів брати ремонт так 20 заспівали то з дизайнером.. а хата в БК вікторія котшує половину того ремонту.. та й ше не докінчили гамнюки... я вже задовбався доказувати.. доки на руках є але ключів від тих паршивих дверей нема.. скоро до дитектора підійду і скажу де хата докінчена яка мала бути здана ще в зимку.... на папері вона давно вже здана
     
  16. Romaxa

    Romaxa Member

    Капітель зажрався трохи як на мене хата класна але ремонт буде в них десь 20-30 тисяч на ту хату коштувати
     
  17. Sympatico

    Sympatico New Member

    А 20 тис - це за яку площу? І то тільки внутрішні роботи+матеріали чи все з меблями вже?
     
  18. Sympatico

    Sympatico New Member

    Іздили на днях дивитися котеджі від Капітель в Солонці, лишилося тільки 2 вільних. Будують швидко, народ розбирає :dntknw:
     
  19. Romaxa

    Romaxa Member

    20 це з дизайнерським проектом і то +-... ну робота + будматеріали.. площа до 110 м2... я брав ось тут але не закінчили в строк.. тільки тільки доздають КМ "Наша мрія" (ВСЕ ПРОДАНО) . Прораб взагалі мороз дає я 3 рази чекав щоб щось пояснити де треба доробити, а не філонити... Менеджер який продавав на днях тоже мороз включив тіпа мене не бачив поки я не привітався... робочі насрали в хаті мусору стільки шо труба... кароче хата начебто непогана але якась трохи халатність як на мене
     
  20. GoshaN

    GoshaN New Member

    Перепрошую, це Ви самі так вирішили, чи може дізнавались точну суму?
     
а де твій аватар? :)