Новобудова на Монастирського, 2 Сихів

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем ostrig, 20 бер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    Привіт всім! Вирішив розпочати тему про новобудову на Манастирського. Є хтось, хто вже придбав там квартиру? Згідно інформації на сайті, продалось майже все, лишилось кілька трикімнатних великої площі. Забудовник - "Нове Місто". Вони вже побудували Схід Сонця, і на Лисенка елітку. Пропоную всім тут поспілкуватись, або залучити своїх знайомих, хто має відношення до цього об'єкту
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  2. hockey

    hockey Member

    Ми придбали двухкімнатну квартіру. Цікаво коли вони будуть сдавати будинок?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    Ми теж 2-кімнатну. У вас яка площа?
     
  4. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    Щодо здачі - заходив до них на Валову, кажуть сдача - до кінця травня, видача документів - десь липень, потім створення ОСББ, так що ремонти почнемо в кращому випадку в жовтні
     
  5. hockey

    hockey Member

    Площа 73.88 м2. А я хотів начати ремонт в літку.
     
  6. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    і я хотів. Бо мені піджимає до Нового Року вселитись. Ну, вони сильно не запізнюються, просто багато часу піде на паперове оформлення. До речі, ви вперше купуєте нерухомість?
     
  7. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    в мене площа 67,27, всі вікна на південну сторону. Теж спочатку думав взяти, як у вас, але там і кухня, і кімната йдуть у внутрішній двір, в мене малі діти, хотілост би побільше сонця. Хоча планування у вас набагато краще
     
  8. hockey

    hockey Member

    Ми вперше первичку купуемо.
     
  9. hockey

    hockey Member

    Теж спочатку таку хотіли купувати але був тількі 8 та 9 поверх и взяли на 4 поверсі.
     
  10. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    Чому на рахунок першої купівлі питаю - можна не платити 1% в Пенсійний фонд, але якась заплутана процедура. От і хотів уточнити, чи ви цікавились в юристів
     
  11. hockey

    hockey Member

    Нам на Валова казали не треба платити 1% тому що купуемо чере цени папери.
     
  12. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    Можливо, вони мали на увазі 1% податку - як держмито. А ще є 1% податку в Пенсійний, який, наприклад з купівлі валюти знімають, з дорогих автомобілів, ще з чогось. І от власне 1% в Пенс. фонд не сплачують покупці, які здійснюють процедуру купівлі вперше. Але як довести - що ти вперше купуєш, ніде не розяснено.
     
  13. hockey

    hockey Member

    Так у нас не договір купівлі нерухомості.
     
  14. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    Обміну цінних паперів (облігацій) на квадратні метри. Одне другому не мішає. Свідоцтво то все одно БТІ чи як там їх зараз -видає. Держава свого не упустить
     
  15. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    Зараз в них в продажу з'явилося багато квартир, 2-кімнатних, по 17000 грн. Це 700 доларів. Як на мене, не дорого для 90% побудованого будинку. В інших місцях на етапі фундаменту буде дешевше, але то кожен собі вирішує. Дивує одне - в них вже ніби то все було продане, а тепер звідки взялось? Притримували?
     
  16. hockey

    hockey Member

    Буде сдача в травні чи ні?
     
  17. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    Написали - кінець 2 кварталу. Квартал в червні закінчується. Почали плитку тротуарну перед фасадом класти. Хотілось би трохи зелені, лавочок, мінімального дитячого майданчика. Але вони і не обіцяли цього.
     
  18. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    Говорив ще з одним покупцем, казав - що якась зупинка в них з встановленням котлів, бо в свою чергу, затримка з встановленням дверей.
     
  19. hockey

    hockey Member

    До офісу кто небудь заходив ? Я б зайшов но мені 1030 км.Так коли будуть сдавати?
     
  20. ostrig

    ostrig Well-Known Member

    зайду завтра. мені 130 метрів :)
     
а де твій аватар? :)