Новобудова на Антонича ЖК "Сихівська вежа"від ІРОКС

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем ANGELIN, 24 сер 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. jogdial

    jogdial New Member

    Всі хто потерпів від того забудовника,та попав в час змін ціни більш ніж у 2 рази збільшились.Пропоную згуртуватись,та влаштувати збори покупців,включно з журналістами,та юристами,і вимагати,повного обгрунтування,кардинальних змін в ціні,з ціни 13500 грн.до 680$.Це стало шоком,взнавши ці зміни,ще й у доларах...!!! Хто підтримає,та не байдужий, дзвоніть за номером тел.067 71 71 277 та будем домовлятись про зустріч,і подальші дії !!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

    http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/42945904

    За результатами перевірки 24 березня 2011 року складено акт №26-с, відповідно до якого перевіркою встановлено, що автогаражним кооперативом №15 Галицького району м.Львова отримано дозвіл на виконання будівельних робіт від 04 лютого 2010 року № 1/32-ю з будівництва багатоповерхової автостоянки для АГК №15 Галицького району м.Львова за адресою м.Львів, вул.Антонича,8.


    Щось на гаражі там нічого не схоже
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Spravedluvuj

    Spravedluvuj Well-Known Member

    "цікавий" забудовник...
    ех
     
  4. LenaKadukalo

    LenaKadukalo New Member

    Доброго дня. Хочу розшукати сусідів. Новобудова по вул Шевченка 418 а 4-х поверховий будинок, який ще будується. Відгукніться хто купив там квартиру.
     
  5. Grek

    Grek Well-Known Member

    Які новини від власників новобудов Іроксу - будинки здані, комунікації підключено?
     
  6. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

    Нічого не здано, переносять не один раз. Новий термін "кінця світу" на вересень 2015 р. Але ніхто мені не вірить, що не раніше весни 2016 р. здадуть.
     
  7. LvivLeo

    LvivLeo New Member

    Самоблуд-Микичак, тратить наші гроші на суди з нами та видалення наших коментарів від вічного будівництва на трьох горезвісних обєктах: Антонича, Величковського та Шевченка. Якщо він, коли не будь,взагалі здасть тому, що документи на землю в нього відсутні. На жодній прес конференції, яку він надавав, так і не показано право власності. Тому KyivLeopolis у вас дуже оптимістичні дані відносно 2016 року.
     
  8. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

    Так це оптимістичні мої висновки, згоден.
    Щодо обєкта на Шевченка 418 новини
    www.varianty.net/27853-derzharkhbudinspektsiia-prypynyla-budivnytstvo-bahatokvartyrnykh-budynkiv-v-riasnomu

    Держархбудінспекція у Львівській області зупинила виконання будівельних робіт щодо зведення багатоквартирних житлових будинків у м. Львові в на вул. Шевченка, 418.
     
  9. development

    development New Member

    Прошу вибачити за нетактовність, але цікаво, які дурні купляють в цього забудовника? Напевно, люди з глухого села, де не має інтернету.
     
  10. Vasyok

    Vasyok Active Member

    Не всіх тупих війна забрала:rock::crazy::haha:
     
  11. Dragi

    Dragi New Member

    дуже дивно одне! Судячи з даних менеджерів Ірокса, то майже всі квартири продані, а там ще роботи й роботи ...Цікаво буде якщо будівництво заморозять після нового року .. Якщо встануть то вже народ не зберуть .. А фонду гарантування вкладів у нас на інвестиції в будівництво не існує!
     
  12. Yurgord

    Yurgord Member

    Ми там пробували купити квартиру в 2014, вклали гроші, через кілька місяців побачили, що забудовник каламутить воду, забрали гроші і лишились задоволені. Добре, що сума була невеликою, небагато втратили. але скільки здоров'я зекономили. Хочу сказати, що у Львові нема добросовісних забудовників, усі будують з порушенням. як зайти у нові двори. відразу стає все зрозуміло, ззовні гарно, а у дворах нема місця, вікна одне на одне дивиться. можна з сусідами перегукуватись смажачи котлети. Напевно від 20 000грн/м. там вже дійсно будуть і матеріали і документи і нормальна проводка з дверима вхідними, і мінімальна сантехніка. а то здають одну коробку і то в невідомо у якому стані вона і за які гроші тех. паспорти купували.
     
  13. Fitzgerald

    Fitzgerald New Member

    Вам дуже повезло, що ви забрали гроші. Вірніше це не везіння, а мудрість. Ми як і більшість інвесторів не можемо протягом довгого забрати свої гроші. Кожний раз обіцяють, що здадуть будинки, але все марно. Їхні будинки 20 м. від колії на Шевченка, взагалі скоро завалиться. Хто дозволив їм там будувати 10 поверхові будівлі?
     
  14. Karamba

    Karamba Member

    Перепрошую, але Ви забули ще один горезвісний об'єкт - будинок з прибудовою на вул.Бальзака. Ми вже живем тут 9 років, але, наприклад, прибудинкова територія до сих пір не зроблена.
    Микичак підвищив ціну за комунальні послуги - ніби то на благоустрій, але за ці гроші зробив капремонт даху
    в будинку над квартирою де живе...його син! Ми з ним всі ці роки і судимся і сваримось - результат нуль!
    Видно знає кому давати, зараза!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Yurgord

    Yurgord Member

    Вони угоду змінили, вже не інвестиційна, а просто купівлі-продажу метрів, в іншому б випадку взагалі би не укладав угоди з ними, тому що гроші дуже важко забрати.
     
  16. gfdkj

    gfdkj New Member

    Доброго дня. Моя історія така: купляв квартиру ще два роки тому на Шевченка 418. Зацікавила ціна, купляв по 5800грн/м. Уже десятиповерхівка була збудована, мала накриватись. Обіцяли через півроку здати. Відгуків про "Ірокс" щось багато не міг знайти. Були два погані відгуки, але Оля менеджер сказала що це конкуренти. В інших забудовників було дорожче, не вистачало грошей, а в "Іроксі" ще й розтермінували на рік малими сумами. Щей знайомий купив на півроку швидше за мене, сказав, що наче все нормально, помало, але будується. Поїхав на заробітки, через півроку після купівлі риїжджаю на здачу будинку, а там нічого не змінилось. Чекаємо з своїм знайомим аж до тепер. В мене вже надія на те що він здастся влітку 2016 пропадає.
    Забудовника спитаєш коли здача -- завджи одна відповідь: "Через місяць". Вже цей "Ірокс" дістав всіх власників квартир.
    Ще такий випадок: ми, покупці, купляли квартири, хто як, по 5200грн/м, 5800грн/м, 6200грн/м, 6500грн/м, а весною 2015 після замірів БТІ виявляється, що в договорах квадрати вказані не вірно людям прийшлось вже доплачувати не по цій ціні початковій, а по 13000грн/м. Всі були в шоці, декому прийшлось доплачувти по 5 метрів квадратних і більше.
    То труби закупили потім виявляється що не такі. котли закупили, знову не такі як треба. Є випадки кражі встановлених труб і батерей для опалення. батереї зовсім не відповідають вимогам, на кімнату 22 м2 поставили два алюмінієвих ребра, я не юявляю як ця батерея може нагріти наку площу.
    Сусідні будинки зводять а ці не здають. я так думаю щоб замилити новим покупцям очі, зібрати гроші за ті що зводяться. А коли будуть здавати?
    Я реальний власник квартири в будинку що на Шевченка 418. А не якийсь там конкурент, як каже покупцям менеджер. не раджу нікому купувати квартири в "Ірокс". одні брехуни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. SilverLight

    SilverLight New Member

    Зимою вклав гроші на Величковського в цю горе-будівельну фірмочку Ірокс. Коли я купляв, казали, що Ірокс почав там будувати недавно. Виявляється, що за2 роки Ірокс спромоглося вигнати коробку і зашклити вікна. Якби знав, що там далі буде будувати Зелений Двір, пішов би до них. Вони дійсно швидко і якісно будують і ціни в них кращі, які не міняють коли кому захочеться. Гроші Ірокс повертати не збирається, каже "почекайте, ще місяць і все буде готово". Микичак - позорище чого ти поперся в будівництво, якщо не вмієш будувати, щоб тебе люди кляли?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. michajlo

    michajlo Member

    Доброго дня!
    а скажіть будь ласка яка зараз ситуація з будовою на Антонича 5?
    Хотіли купляти там квартиру, але начитавшись коментів, стал оякось не пособі....
     
  19. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

    Ніяк ситуація, шукайте інші будови.
     
  20. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

а де твій аватар? :)