Новобудова на Антонича ЖК "Сихівська вежа"від ІРОКС

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем ANGELIN, 24 сер 2014.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

    На Антонича також будинок "збудовано„ та люди “живуть„ хоча там не живе ваша коліжанка і не має газу, опалення, та нормальних цін на ЖК послуги. Та може то повязано з тим, що на Антонича не живе синок Микичака або інших його родичів.
     
  2. Karamba

    Karamba Member

    Часом, не донька водія микичака?
     
  3. Ви у неї в гостях були, бачили як вони живуть з двома малюсінькими дітками без опалення, у сирих кімнатах, без можливості нормально зварити їжу? Діти бігають по холоднющій плитці, яка підготовлена під підлогове опалення. Кажете зданий будинок - під"їзд вже облуплений і незакінчене облаштування у ньому. Дуже багато потенційних покупців приходять до мешканців запитати чи задоволені вони покупкою квартири у цьому комплексі - я показую під"їзд і запитую чи вони таким собі уявляють нове сучасне помешкання, чи не соромно їм буде запросити гостей на новосілля у такий під"їзд? І можливі покупці зникають, шукають кращих забудовників.

    ---------- Додано в 20:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:59 ----------

    Це я про Антонича, 5 який також ніби й зданий і люди живуть, зокрема й на 1-му поверсі. Люди не живуть, а мають суцільні проблеми з газом, з тарифами (за законом якщо опалення проводиться електроприладами тариф на електроенергію має бути 23 коп., а платіжки прийшли за звичайними тарифами, за листопад набігло в однокімнатній квартирі 1000 кВт, нарахують приблизно 700 грн.) Мало того що мерзнемо, то ще й космічні суми платимо.
     
  4. dolenuchka

    dolenuchka Well-Known Member

    :haha: що ви "ліпите"????))))))Мій пост прочитайте уважно. Сплітаєте грішне із правидним....
     
  5. pakhan

    pakhan New Member

    Цитата
    Цитата vanyk Переглянути допис
    я як юрист рекомендую перед прийнятятм рішення не дивитись фото будинку що будується і не читати відгуки (зраджує той кому довіряють) навіть надійний забудовник при фінансових проблемах або інших проблемах не здасть будинок
    А уважно читати договір та дивитись документи
    якщо все ок тоді йдіть до юриста нехай він ще перечитає договір та перегляне документи
    а вже тоді приймайте рішення
    Не погоджусь!
    Я вам, як колезі скажу інше, там де договір більш-менш грамотно був написаний, там, - з моєї практики, і виникали проблеми. Більшість договорів безграмотно написано і в порушення законодавства, так як забудовники цим не заморочуються.

    Я раджу як юрист не тільки читати договори, а й дивитись на фото будови (на предмет швидкості будівництва, на якість будівництва та інше) і читати відгуки (фільтруючи їх), а краще самому шукати інформацію на певних державних ресурсах.
    А загалом я бачу тут скриту рекламу, погано зараз юристам у Львові, клієнтів немає.







    взагалі-то він говорив не звертати увагу на фото будинку, який буде збудований, а ти говориш про фото будови під час будови. Де вас таких, юристів, бл..ть, навчають ??
     
    Останнє редагування: 16 гру 2014
  6. ANGELIN

    ANGELIN Member

    Шановні теперішні та майбутні мешканці новобудови на Антонича 5!!!!!!
    В неділю 21 грудня о 15.00 збори мешканців даної новобудови.Будемо підносити питання щодо стрімкого зростання ціни на неоплачені квадратні метри та невиконання зобов'язань перед нами на рахунок закінчення будівництва в 4 кварталі 2014 року та не проведення до цього часу газу в помешкання власників квартир та інші питання щодо даного будівництва!!!!!!
     
  7. У Ірокса нема праведного, у нього все грішне!!! Усі будови з величезними проблемами та судами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

    Щодо судів. Будівництво на Антонича Львівська міська рада вважає не законним. У звязку з тим подала позов на Автогаражний кооператив №15, який є замовником будівництва будинку на Анитонича, керівником якого є той же Микичак (згідно Єдиного державного реєстру). Предмет судового розгляду - звільнення самовільно використовуваної земельної ділянки.:nea:
    http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/41799569
     
  9. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

    http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/40434237

    Рішенням адміністративної колегії Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 20.06.2013 р. №130 (надалі - Рішення) визнано дії публічного акціонерного товариства «Ірокс», які полягають у розповсюдженні неправдивої інформації у рекламних матеріалах "112 років роботи на ринку будівництва", порушенням законодавства про захист економічної конкуренції. Зазначені дії є порушенням, передбаченим статті 151 Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції". За вчинене порушення законодавства про захист економічної конкуренції, відповідно до статті 21 Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції", на публічне акціонерне товариство «Ірокс» накладено штраф у розмірі 5.000,00 грн.

    І ще одне підтвердження брехні Ірокса і Микичака. Але Микичак має знайомих священників. Вони відпустять гріхи і ці йому
     
  10. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

    http://prodamxatu.biz/board/1/1/prodazh_kvartir_v_novobudovakh_vid_zabudovnika/16-1-0-73889
    новобудова, Сихів вул. Антонича 8а 2 кімнатна квартира площа 65 кв.м. Ціна- 6500 грн\кв.м. Здача- 3 квартал 2014р.

    Здачу будинку по Антонича вже не раз переносять і будуть переносити. Почали його будувати ще в 2010 році, якщо хтось не знає. І ніяк побудувати не можуть
     
  11. vbhjckfd

    vbhjckfd Member

    Я перепрошую, що офтоплю в цій темі - але чи є окрема тема для новобуду цього ж Ірокса на Шевченка?
     
  12. Stas Lvovskij

    Stas Lvovskij Member

    Я перечитав дану гілку, і в мене до Вас запитання, Ви з даної ситуації зловтішаєтесь, маєте якийсь зиск, співчуваєте чи маєте якісь пропозиції як допомогти людям??

    На даному етапі сам зацікавився даним будівництвом, оскільки ціна на сихові найнижча. Маю запитання до покупців чи потенційних, можливо є спеціалісти в сфері будівництва на даній гілці, яка взагалі якість даної будови (на Антонича), чи дотримуються норм будівництва і якості матерілалів (можливо хтось поглиблено вивчав дане питання). Дякую.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. Stas Lvovskij

    Stas Lvovskij Member

    Інтергалбуд так само на бережанській заморожував проект і тільки минулого року його активно почав будувати, скб груп на скрипника довго будують, на зубрі також довго не могли закінчити будову, тому тим паче в даному часі ніхто не дасть гарантії, шо наприклад рієл чи еко дім закінчить 100% будову а ірокс ні. Наразі стоїть питання в ціні.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  14. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

    Відповідь на ваше питання - НІ. Я пропонував свою допомогу, як на цьому сайті, так і на інших, так як сам потерпів від цього забудовника.
    Якщо надання інформації, з посиланням в тому числі на офіційні джерела, для потенційних покупців - це зловтішатись, то це ваша думка. І якщо почитавши цей форум, та інші форуми ви все ще хочете купити у Ірокс квартиру, то ви з головою не дружите, або ви представник Ірокса.

    Щодо Інтергалбуд можу сказати, що заморозивши будівництво вони повернули гроші інвесторам. Ірокс кошти не повертає. На Зубрі на Скрипника довго будують - можливо, але Ірокс також довго будує і не здає в строки. А те що здає, то без права власності чи без газу. То включіть логіку і може все таки в іншому місці купляйте.
     
  15. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

    Вартість квадратного метра підвищується Іроксом майже до 2 разів, при тому що інфляція складає в рази менше.

    http://www.minregion.gov.ua/attachments/content-attachments/3675/indeksy10_2014.pdf
    Індекс зміни вартості продукції підприємств будівельних матеріалів, виробів та конструкцій складає за 9 місяців 2014 р 26% (може я помиляюсь, то поправте).

    http://odnako.su/news/finance/-1650...-stroitelstva-vozrosla-na-67---gosstatistiki/
    В частности, по сообщению ведомства, цены на строительство жилых зданий увеличились в январе-июле нынешнего года на 5,2%

    www.business.ua/articles/realty/Stoimost_stroitelnyh_rabot_v_Ukraine_vozrosla_na_-83215/
    Строительно-монтажные работы в Украине в 2014 году значительно подорожали. К началу декабря наблюдался рост цен более чем на 12%

    Вимагайте обгрунтованої ціни від Ірокса!
     
  16. vfiseses

    vfiseses Member

    Ми хотіли купувати квартиру від Ірокса) Ходили дивились...планування 2-ох кім. найбільше мені сподобалось від всіх які бачили.(на інших будовах)Дуже все чудово,ціна і все підходило,але як прийшли додому і прочитали відгуки,передумали...Засмутились дуже,бо планування прекрасне
     
  17. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

    Аргумент "планування прекрасне" - щось не дуже переважає надійність забудовника як на мене
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. vfiseses

    vfiseses Member

    Не лише планування,а й район і ціна. А на рахунок надійності забудовника написала,що саме це і не влаштувало...і тільки це
     
  19. KyivLeopolis .

    KyivLeopolis . Well-Known Member

    У мене склалась думка, що ціна у них вище, ніж у деяких їх конкурентів, які будують схоже житло.
     
  20. vfiseses

    vfiseses Member

    на початку зими була ціна 6800! зараз не цікавилась,бо вже не актуально
     
а де твій аватар? :)