Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Надіюсь, що власник/власники форуму вистоять і не піддадуться спокусі. Поки що їм це вдавалось, хоча спроби були.
     
  2. nellynelly

    nellynelly миється в бані

    Я знаю, что многие во время ремонта сталкиваются с проблемой маленьких комнат, но сейчас есть столько решений для увеличения пространства. Вот, например, фотообои Фотообои расширяющие пространство, купить фотообои для стен на заказ - ABC Decor . Посмотрите какие они невероятные.
    [​IMG]
     
  3. Мадам, у вас нічого не куплять, адже вам навіть ліньки перекласти ваше рекламне оголошення з російської українською.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Що я находжу, а що ні, то є моя справа! Проте не зрозуміло, ви в квартирі не живете, не приймаєте її, тобто паркомісцем не користуєтесь! То чого ж туди лізете? У ту компенсацію...лише щоб поговорити?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Яку б сумму ви б запропонували будучи керівником РІЕЛ?
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Михайло, "коза", то ж крута дівка означає...хіба ви не знали?
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви настільки все описуєте в подробицях, ніби самі працювали в РІЕЛ! А можливо ви були співзасновником компанії...точніше колишнім співзасновником?
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Думаю, до штрафних санкцій вже не дійде!
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ох, да, була б його воля, то він би залюбки у кожній черзі мав по квартирі, гаражу, паркомісце...прикиньте, скільки тем для бесіди було б!
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. Коза є коза. А дівчина і жінка - є дівчина і жінка. Якщо когось тягне на зоофілію, то бог йому суддя. У збоченців свій шлях.
    А на хамство буду відповідати хамством, коли вважатиму за потрібне.
     
    Останнє редагування: 13 лис 2018
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    На кого будуть перераховані ці кошти?
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Знову ж таки, Михайло, чого ви туди лізете? Вам там нічогісенько не світить!
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Як я і казав...негаситний чоловік, усюди вигоду шукає!
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Всеволод , щоб не тратити час на відповіді на всі ваші видумки напишу один:
    Раби ненавидять вільних людей. Але вони й не хочуть стати вільними, а навпаки, хочуть зробити з вільних людей рабів. Вони просто не знають, що таке воля.
    В цьому вся сутність і природа ботів.
    Навіть такого просунутого як ви.
     
    Останнє редагування: 13 лис 2018
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Хто має інформацію чим сьогодні закінчились слухання



    Справа №449/440/18

    Провадження №2/463/1939/18

    УХВАЛА
    про прийняття справи до свого провадження

    17 жовтня 2018 року суддя Личаківського районного суду м. Львова Гирич С. В., вивчивши матеріали справи за позовом ОСОБА_1 до Приватного підприємства «Будівельна корпорація «РІЕЛ» про зобов’язання до виконання умов договору, стягнення інфляційних втрат, трьох відсотків річних та збитків, -

    в с т а н о в и в :

    ОСОБА_1 звернулася до суду із позовом до Приватного підприємства «Будівельна корпорація «РІЕЛ», просить стягнути з відповідача на користь позивач 856 208 грн. 91 коп., що становить: 107 407 грн. 71 коп. – три проценти річних; 446 455 грн. 98 коп. інфляційних; 5000 грн. грошової суми; 297 345 грн. 22 коп. збитків (упущеної вигоди); зобов’язати відповідача належним чином виконати пункт 4.1.6 Попереднього договору купівлі-продажу нежитлового приміщення, укладеного 26 травня 2016 року між ОСОБА_1 та ПП «Будівельна корпорація «РІЕЛ», а саме: встановити та ввести в експлуатацію в нежитловому приміщенні системи газопостачання, приладу обліку спожитого природного газу, трьохфазного приладу обліку спожитої електричної енергії, імпульсного приладу обліку води; надати позивачу погоджену з ПАТ «Львівобленерго» проектну документацію на ввід електричної енергії в нежитлове приміщення, системи індивідуального опалення всередині нежитлового приміщення, турбованого газового котла всередині приміщення; підписати з позивачем договір купівлі-продажу.

    Ухвалою Перемишлянського районного суду Львівської області від 18.09.2018 року справу, провадження в якій відкрито ухвалою 11.05.2018 року, передано на розгляд Личаківського районного суду м. Львова за територіальною підсудністю.

    Позовна заява подана з додержанням вимог статей 175-177 ЦПК України, віднесена до предметної, суб’єктної, інстанційної та територіальної юрисдикції суду.
    Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.
    З врахуванням обставин справи, справу слід прийняти до провадження і її розгляд здійснювати за правилами загального позовного провадження. З метою виконання вимог передбачених ч.1 ст.189 ЦПК України, розпочати підготовче провадження та призначити підготовче засідання у справі.

    На підставі викладеного, керуючись ст.ст.19, 187 ЦПК України, суддя -

    у х в а л и в :

    прийняти до свого провадження цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 (48101, Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, м.Теребовля, пров. Нової, 28 А) до Приватного підприємства «Будівельна корпорація «РІЕЛ» (81200, Львівська обл., Перемишлянський р-н, м.Перемишляни, вул.Міжгірська, 8 В) про зобов’язання до виконання умов договору, стягнення інфляційних втрат, трьох відсотків річних та збитків.

    З метою виконання вимог ч.1 ст.189 ЦПК України розпочати підготовче провадження у справі.
    Призначити підготовче засідання у приміщенні Личаківського районного суду м.Львова ( м. Львів, вул. Б.Лепкого,16 зал №10) на 13.11.2018 року о 14:30.

    Копію ухвали надіслати учасникам судового розгляду.

    Визначити відповідачу п’ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст.178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч.4 ст.178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов’язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч.8 ст.178 ЦПК України).

    Відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред’явити зустрічний позов.

    Встановити позивачу п’ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частини третьої – п’ятої ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

    Встановити відповідачу п’ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частини третьої – п’ятої ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

    Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: Судова влада України за номером справи 449/440/18.
    Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

    Суддя: Гирич С. В.
     
  16. MikolaMoroz

    MikolaMoroz Member

    Якщо з'явиться інформація про сегодняшні слухання, повідомте. Дуже цікаво.
     
  17. Olgared

    Olgared Well-Known Member


    Перерахування на рахунок ОСББ, мені здається правільнім рішенням. Хоча ще можна обговорювати і пропонувати варіанти.
     
  18. Olgared

    Olgared Well-Known Member


    Мені сподобалися шпалери. Є непогані картинки. Але я точно купувати не буду, давно відмовилася від такого рішення в інтер'єрі.
     
  19. Olgared

    Olgared Well-Known Member

    В мене також є надія, що все обійдеться без штрафних санкцій
     
  20. Olgared

    Olgared Well-Known Member


    Я сміливо можу написати, що всі чоловіки козли і жінки мене підтримають
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)