Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Так вчитеся поважати оточення, розпочніть з себе.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Це у вас з психікою нелади і ви це успішно довели. Це взагалі єдине, що ви довели. Ну, хоч три роки дарма не пройшли.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    А от мені цікаво, що ви з тим усім будете робити? Вже більшість інвесторів роблять ремонти, думаю восени/взимку будуть заселятись. А ви будете роками вирішувати з Ріелом хто правий чи неправий? Навішо це все? Невже нема чим зайнятись?
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Гага. Плати гроші, поважай халтуру і кидок, цілуй забудовнику ноги. Зіночка, це така жіноча логіка лише, яка не має нічого спільного з реальністю
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Те, що і написав: або досудове вирішення, або суд. Але вам цього не зрозуміти, тому що ви терпіли і як тут писали, ви вдавитесь за пару шекелів.

    Скажу навіть більше. Чим пізніше я вселюсь, тим більші втрати понесе забудовник. Нежиле приміщення швидше руйнується, а під моєю квартирою 4 (чотири) квартири. Якщо зимою прорве водопровід, то забудовник буде робити ремонт уже в 5 квартирах.

    І доречі. Я дуже зараз зайнятий. За гроші, відкладені на ремонт, будую заміський літній будинок на водосховищі. Так що я можу очікувати і відстоювати своє право на якість роками.
     
    Останнє редагування: 3 сер 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  6. lookup

    lookup Well-Known Member

    Чекаємо коли батраки повернуться на роботу в понеділок, там і відпишуть. Може навіть пару фоточок викладуть з будівництва та на брудершафт віддячать один одному

    Хоча логіку батраків навіть можна зрозуміти. Це типовий український менталітет - або лизати сраку роботодавцю, або тягнути на дно тих, хто раптом вирішив поборотись за правду. Таких як Михайло не люблять насправді, тому що таким не можуть скласти конкуренцію, таким заздрять, а оскільки нічого зробити не можуть, то намагаються або підставити, або взяти на понт, тощо. І так усюди і в усіх сферах. Не виключаю що рієлоботи живуть в лайні і ніколи не мали ні хорошого життя, ні відпочинку,тому така реакція. І ніколи того і не матимуть, бо не можуть і, що саме головне, не хочуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Це велике нещастя, мати такого сусіда. Ви заради своєї "правди" готові затопити п'ять сусідів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Батраки не витримали і вийшли на роботу у неділю
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Яка робота, ви про що взагалі? Я інвестор 5 будинка. І не потрібно на усіх підряд, ярлики ботів вішати. Скільки можна вже? Ви б краще за свої слова відповідали. Ви звичайнісінький троль. Ви там якось говорили, що ви про інших думаєте. Але ви думаєте тільки про себе, раз готові заради своєї правди і вигоди топити сусідів. Чому через вас сусіди повинні страждати?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. У вас великі проблеми з логікою і шведський синдром. Люди страждатимуть не через мене, а через Р І Е Л. Повторюю - через власників Ріелу, які будують браковані будинки, а коли їх ловиш на цьому, вони не хочуть це визнати.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Проблеми є у вас. Це ви скрізь шукаєте проблеми. Це ви терпила. А тепер ще страждатимуть ті, хто поряд з вами жити будуть. Від вас, а не від Риела. Дуже часто із-за таких сусідів, нормальні люди квартири міняють. А жити поряд з сирим і неопалюваним приміщенням, ой, як неприємно. І холодні стіни і пліснява з'явиться у ваших сусідів. І в цьому вже не Риел винен, а ви. Так що, з логікою проблеми у вас .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Пані , ви пропонуєте мені прийняти браковану квартиру, щоб сусідам було добре. Ок. Я готовий, але ви оплачуєте усунення недоліків, допущених Ріелом. Я не озвучував суму, яка необхідна для усунення наявного браку, але якщо ви готові оплати, я готовий прийняти квартиру. А тепер суми - переробка тераси - більше 100000 ґрн, усунення протікання покрівлі десь під 200000 ґрн. Ви готові, чи тільки можем пальцями по клавіатурі стукати?
    Добра ви наша, за чужий кошт. А зараз всі побачать наскільки ви добра, коли це буде з вашої кишені.
     
    Останнє редагування: 6 сер 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  13. Ой, а куди поділась “мать-тереза“ Zinochka. Я, дурень, губу розкатав, що вона оплатить мені замість Ріелу усунення дефектів будівництва.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  14. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    ооо тут гаряче, наш правдоруб не заспокоїться ніяк, часу вистачає, незважаючи на те що скаржиться на суцільну зайнятість. Як базарна баба себе поводите Михайло, навіщо воно вам? Топити сусідів не варто, я з одними з них знайомий, вони не будуть тут вам мило відписувати як дівчата, вони з вами по іншому матимуть розмову, коротку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    оборежніше із зворотами, а то ненароком можна добалакатись. А сусідам вашим капець, раджу поскоріше купити іншу нерухомість, а квартири по сусідству з вами здавати в оренду, бо я б не зміг жити поряд з ... Не здивуюсь, що ви навмисне пошкодите труби, аби затопити сусідів, щоб все спихнути на Ріел, бо вже більше придумати нічого не можете.
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Мушу вас розчарувати. Я , крім майнових прав на вказану кварртиру, не маю на неї інших прав. Так що вашим знайомим все таки прийдетться по іншому розмовляти з власниками Ріел. Я буваю в вказаній квартирі зараз тільки вимушено. Останній похід був в третій декаді липня. Ріел подав у Львівгаз дані зі стелі, що я винен львівгазу 720 гривень. Прийшлось зайти і зробити фото лічильника. А стеля та тераса як протікали так і затікають.
    Перше фото - це спільна сходова. Протікання незафарбуєш найкращою селіконовою фарбою.
    Друге фото - неправильне водовідведення з покрівлі не прикриєш найкращою плиткою. Під цією терасою щонайменше чотири квартири. Питання: коли власники цих квартир відчують якість будівництва? Ваші прогнози.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  17. Це можна сприймати як погрози?
     
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ваня вже порвався
     
  19. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Хлопці, не лайтесь, хай собі топить сусідів, сподіваюсь вони йому потім віддячать
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  20. Ніхто не лається. Просто співробітники Ріел або простотупі ідіоти вже не знають яким чином прикрити брак забудовника починають погрожувати і видумувати всякі нісенітниці, навіть коли їм називаєш конкретні суми, необхідні для усунення недоліків. Це називається “стокгольмский синдром“, коли жертви починають співчувати своїм кривдникам, виправдовувати їх дії, і, навіть, ототожнювати себе з ними, переймаючи їхні ідеї.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)