Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Ми Ніколай ІІ. Ми вже говоримо від імені та задорученням. Від імені малоймовірно. А от за доручення 99,99%.
     
    • Тупо Тупо x 2
  2. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Що за експертиза така? Викладіть, будь ласка, на доказ ваших слів. Може після цього усі вам повірять.А то усі ці три роки невіра якась . Дивно-с.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Баян Баян x 1
  3. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Ого)))
     
  4. Цікавий розвиток. Форум публічний, але одна виступає від імені народу і стверджує що тут не Америка і нічого розповсюджувати тут заразу у вигляді свободи слова і права. (Зразу видно, що людина закінчила радянську школу і там залишилась), інша вимагає надати докази, а то вона-народ не вірить.
    Та не винен я вам нічого як і ви мені. І не вимагаю від вас підтверджень того, що ви вклались в це ЖК на “чесно“ зароблені гроші (а може не чесно?).
    А щодо документу - це все те, що я писав тут з фото весь цей час (за винятком огорожі, яку переробили), тільки описано людиною, яка має ліцензію на право проведення технічної експертизи будівництва.
     
    • Тупо Тупо x 2
  5. marianchuk

    marianchuk New Member

    Пане Михайло що ви мелите от справді?? Те що ви гарно пишите і правильно ще нічого не означає. Ви єрість пишите нікчемну. З 2012 якшо передивитись про ріеал таких як ви тьма було .А висновок який? десятки будинків звели Да зі затримкою кожного року але звели!
    І не починайте говорити що я троль бот від ріеал можу дати номер зустрінемось поспілкуємось . Мені реально здається що ви вже хворий якийсь. Я не спорю компанії всі створують ботів щоб відгуки валили. Но. Коли я бачу тут десятки здоровомислющих людей і одного хворого мені нічого сказати. Перестаньте нести несенітниці різні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  6. Немає проблем. Я готовий зустрітись. У неділю буду у Львові. Скидуйте номер у приват. Готовий зустрітись і побачим хто бот, а хто реальна людина, яка вклала кошти, а отримала суцільний брак. Чекаю контактного телефону у приват.
    І щодо 2012 року. Ви мали на увазі повідомлення на сторінці 2 і далі, що стосуються Ріел:
    Новобуди від Ріел. Які враження?
     
    Останнє редагування: 27 лип 2018
  7. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Слідуючи логіку Хомчина, він єдиний інвестор на форумі))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  8. Ні, я не єдиний ошуканий і я не інвестор. Я мав нещастя прийняти дольову участь в будівництві ЖК Велика Британія і отримати на виході бракований продукт і дописи неадекватних незрозуміло кого, тому що згідно їх дописів вони вклались у всі черги вказаного ЖК, а на виході - вони примари.
    Інший неуч, який не може відрізнити єрість від єресі пропонує зустрітись, але коли ти погоджуєшся, він як у монолозі Степаненко “Маньяк“: У під'їзді він хоче, у ліфті він може, а як до діла дійшло - так він через загратоване віконце вискочив“.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Хто ще "маньяк" це розібратися потрібно))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  10. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    О тільки но вибралась на відпочинок на декілька днів, так пропустила таку баталію, можна роман писати, знову всі погані, один пан Дартаньян розумний і всі його ображають, у правах притискають...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  11. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Нічого важливого ви не пропустили)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Так що з експертизою? Вона існує?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    тут усе як і було, форум ботів і пана незадоволеного тим
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    яка там експертиза, існує вона в голові нашого пана Михайла, та й по всьому.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Добре, якщо ви хочете так бачити заключення судово-
    технічної експертизи, то вам достатньо звернутись :
    1. До Управляючог ФФБ Парути Дмитра . Він отримав одну копію.
    2. До юристів Ріел. Вони в даний час опрацьовують відповідь на копію №2, направлену на ім'я президента компанії- забудовника Ріелпогранбуд Мельника Р.Л.
    3. На відміну від вас, я не вимагаю від вас підтвердження що ви вклались в будівництво ЖК і навіть не пропоную зустрітись на будові. Пуста трата часу. Тут один вже здувся. Кишка затонка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    На відміну від вас, ніхто не робить голослівних заяв. Усі три роки, ви викладали якісь фото з мокрими стінами в якості доказу своїх слів. І навіть якісь документи. І раптом не хочете експертизу показати. А як же докази?
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Що я повинен вам доказувати і чому? Я ж написав, що в документ включено все, про що я писав всі ці три роки, за винятком огорожі тераси, яку поміняли. Заодно поміняли сусідці. Всі інші огорожі в 1 черзі залишили без змін.
    Де ознайомитись з експертизою я написав. Розжовувати тут персонально кожному небачу сенсу.
     
  18. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Мені нічого від вас, взагалі не потрібно. Ви прекрасно знаєте, як я відношуся до ваших "доказів" і до ваших постів. Ви викладали свої "докази" із задоволенням, із захватом, я б сказала, і при цьому регулярно. А тут, раптом, будь-якими способами відмовляєтеся. Ухиляєтеся. Чому? відповідь : тому що, ви загралися . І експертизи ніякої немає. А инфа розповзлася по всім форумам в інтернеті. І мені просто цікаво, що ж ви зробите? Ось і увесь мій інтерес. Що на це скажете? Як ухилитеся? P.S. Я звернуся до юриста, але не упевнена, що мені дадуть цю інформацію. Ви, звичайно могли б полегшити завдання, але не хочете?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Це ж яка має бути схиблена психика в людини, що б нормальне вказування забудовнику на допущені недоліки називати “задоволення і захватом“.
    А що я буду робити дальше я вже писав: або вирішення проблеми миром, або в судовому порядку.
    Миром простіше, тому що це можна вирішити в цьому році, а судовий процес затягнеться на роки. Але вирішити проблему браку прийдеться.
     
    • Баян Баян x 1
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Рієлоботи такі примітивні. От на що люди готові заради декількох шекелів зарплати. Ні, до європейського суспільства нам ще дуже і дуже довго. Спочатку треба навчитись поважати себе та оточуючих. Вимагати якісний продукт за сплачені гроші це і є самоповага. Ніхто ж рієлу не платить менше чи невчасно. А от рієл здешевлює по факту і провтикує всі терміни
     
а де твій аватар? :)