Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Якщо б декому тут було так байдуже щодо банку або забудовника, то не намагалися б заговорити проблему і перевести розмову на її незначущість, а просто ознайомились, прийняли до уваги або забули. Але дехто не може, служба недозволяє.
    І, наостанок, тільки одна цитата:
    “Нацбанк дав банку письмове попередження за:
    - надання недостовірної звітності,
    - недоліки внутрішніх документів з питань фінансового моніторингу;
    - порушення вимог щодо ідентифікації клієнтів,
    - неналежне управління ризиками та
    - несвоєчасне повідомлення відповідальному працівнику банку про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу.“

    Особливу увагу звертаю на неналежне управління ризиками!!!!!
     
  2. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Так в Україні ще не зовсім все погано, тому повертайтесь на батьківщину, нема чого там сидіти в своїй Америці
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Я теж виплатила всі відразу. Але мені не все одно. У деяких моїх знайомих немає свого житла і вони б взяли кредит, але виплачувати його нереально. Та й я б взяла кредит на будівництво будинку, але з такими відсотковими ставками це маячня. А ті хто взяли кредити, їм не позаздриш. При такій системі страждають і інвестори і забудовники. Адже будь у нас банківська система нормальна, нормальні річні відсотки, квартири б купували набагато більше. І забудовник, соответсвенно продавав би більше.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Ріел взагалі не вкладає ні копійки своїх грошей. І це не інвестиція. Інвестиція передбачає отримання прибутків інвесторами. Це чистої води пайова участь у будівництві житла майбутніми жильцями. Ріел продає свої послуги посередника. Він не починає будову, поки не назбирається достатня сума коштів пайовиків для початку будівництва.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Polina Lviv

    Polina Lviv Member

    З точки зору інвестора всі існуючі
    схеми покупки житла, що будуються ризиковані.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    100%, я вже якось казала - не хочете ризиків, купуйте житло на вторичці
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Polina Lviv

    Polina Lviv Member

    Вторинне житло або старий фонд? На вторинному ринку дорожче, і стара хрущовка теж не дешево, але зате відсутність ризиків. І відразу в'їжджаєш. Але як же вони набридли. Хочеться нову квартиру.
     
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ми з початку розглядали варіанти житла в старому фонді, але переглянувши перший десяток пропозицій відставили його і ні хвилини не шкодую. Будинки старезні, ремонт потрібно грандіозний, ліфти і парадні в жахливому стані, не хочу в такому будинку мешкати. Тут усе новеньке, свіженьке, аж легше дихається
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. marianchuk

    marianchuk New Member

    Михайло ви самий більший аферист якого я напевно бачив.Я навіть не пожалів часу тут зареєструвався щоб це написати! Я вас бачив вже на восьми форумах новобудов ви на всі новобудови такі дурниці пишите а вчора навтіь побачив в креат буд на стрийській що будує тернопільский забудовник(Ви там про трубу якусь шей писали шо вона погана) я в шоці звас.Я розчарований в наших Українців повністю.Для чого такі дурниці всякі писати і в блуд водити людей?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  10. Polina Lviv

    Polina Lviv Member

    Це ви про що? Якщо хтось на різних форумах всякі гидоти пише, то це схоже на троля.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Раджу скористатись тлумачним словником української мови, а то ви досить довільно вживаєте слова. Якщо українська не рідна, пишіть рідною. Я володію декількома мовами, навіть східними, думаю, зрозумію.
    А в блуд людей намагаєтесь ввести ви. В мене не самий приємний трьохрічний досвід спілкування з Ріел. Так що мені є що сказати про цю контору.
     
    • Не подобається Не подобається x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ого нічого собі, дякую за інформацію, а я наївна перший час всі його слова на віру брала, а потім вже побачила, що забрехався, ось воно що виявляється, тролить все що під руку попадеться
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    А ви не з'їжайте з теми, знавець мови, якщо ви інвестор ВБ до чого вам інші новобудови? Сумно тут стало, тут вже на ваші балачки ніхто увагу не звертає?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    А я відразу писав про те що йому хтось добре платить за наклеп на Ріел, ну не може просто так людина нормальна себе поводити
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  15. О боти Ріел зашевелились. Якщо чесно, я збився з ліку скільки раз мене пробували оголосити неіснуючою особою. Переживу і цей випад.
    Для інформації тих, хто хоче мати справу з Ріел. У першій черзі яка здана в листопаді 2017, квартири неотримав я і ще пару чоловік. В мене на руках є висновок судово-технічної експертизи, що в даний час квартира не придатна для проживання. До усунення недоліків я її приймати не буду. І таких квартир в першій черзі багато, просто в кожного свої життєві ситуації і кожний приймає рішення, виходячи з них. В мене в сім'ї вже всі перегоріли бажанням вселятись в браковану квартиру до усунення недоліків. Ба навіть більше, вже не хочуть в'їзжати в споганений зовні житловий комплекс. А це здали тільки першу чергу. Наразі тон антисмаку задають рагулі і будинок дуже швидкими темпами перетворюється з Великої Британії на одну з найбідніших колишніх колоній Британії. Яку саме - вибирайте собі кому що ближче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Михайло погодьтеся - зовнішній вигляд будинку мешканці зіпсували самі своїми силами. Я вже бачила різнобій скління і парад кондиціонерів, не всі такі свідомі як ви. Але така проблема існує в багатьох новобудовах - бо кожен хоче по своєму, і не рахується з бажанням сусідів
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Знову ви за своє, чому не відповідаєте на пряме запитання? Яке відношення ви маєте до всіх тих забудов котрі ви коментуєте і критикуєте на цьому форумі і на інших ресурсах? Навіщо ви цим займаєтесь?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  18. Таке саме як і ви. Вас теж багато, але я вважаю це вашим правом і не ставлю вам це в вину. Але всі боти Ріелу намагаються обмежити мене в моїх правах. Це публічний форум і всі ті, хто сюди заходить, рівні в правах: як висловлювати свою думку, так і мовчки читати і робити свої висновки.
     
    Останнє редагування: 24 лип 2018
    • Не подобається Не подобається x 1
  19. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Та ніхто вас не обмежує, це ви вже нахапались в своїй Америці лозунгів про права то свободи. Просто не може народ зрозуміти, навіщо НЕ будучи інвестором, або зацікавленим ним стати писати на форумі жк, до якого не маєш ніякого відношення, та ще і доводити свою експертність.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)