Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Не треба скігліти, набридло вже. А якщо серйозно, то у вас же вже є осбб, встановіть норми, які забороняють змінювати фасад, чи прийдіть до єдиного однакового варіанту скління балконів та встановлення кондиціонерів.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Тупо Тупо x 1
  2. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Прямо новий Шерлок, за всіма услідити встигаєте, то ідіть нерви псуйте сусідам, що не так насклили і псують вам естетику, тут вас жаліти нікому вже.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  3. Фу, яка дешева група підтримки. Як тільки щось, зразу переходимо на особистосні образи. За що вам гроші платять? Не діє це на мене. Мені квартиру не осбб передає, а Ріел. Доречі, ОСББ ще теж не приймало будинок на баланс.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Люблю почитати як боти рієлу влаштовують тут "переписку задоволених інвесторів" (в сусідніх темах-клонах) , тощо. Саме прикре в цьому всьому, це навіть не Ріел, який робить собі бізнес, а оці п'ятикопієчні боти, які навіть не можуть усвідомити свою нікчемність. І якщо забудовник має з цього всього фінансову вигоду, та, теоретично, завтра може почати займатись чимось іншим, наприклад вирощуванням кукурудзи, то оці нікчемні боти не варті нічого. Це простий шлак, який сидить у відділі продажу і підбирає копійки, це гієни, трутні, яким перепадають крихти. Більшість покупців квартир заробляють гроші розумовою та фізичною працею, а менеджери з продажу - балаканиною. Це звичайнісінькі допотопні щури, на рівні ріелторів, одноразові прокладки, які, підлизуючи своєму керівництву, і надалі стримують розвиток країни

    Йшли би десь працювати та економіку піднімати. Але вони цього не вміють. Це - трутні, які не вміють працювати та є інтелектуально обмеженими. В деяких випадках є юридично підкованими, але знову ж таки лише з метою збагачення своїх хазяїв
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Навіщо ви це все написали? Може ви вважаєте, що ваша писанина піднімає економіку країни?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  6. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Думаю з часом, всi інвестори склитимуть свої балкони, крім вас. І вам доведеться, щоб не виділятися.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  7. А слабо про всесвітню економіку. Чого розмінюватись на дрібниці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Та ну що ви так, вони ж народні херої! Всі повинні їм бути щиро вдячні, бо хто ж як не вони?:rock::crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    А ось мені не до жартів, це ж яку брудоту треба мати всередині щоб такі пакості писати, хіба не розуміє що все повертається, карма. Тим паче цей форум зовсім не для того, щоб писати один одному пакості.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  10. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Мені цікаво за кондиціонери і скління, не буде єдиного формату у всього жк? Кожен як хоче так і буде робити? Можливо саме хараз час встановити єдині норми
     
  11. Заздрісні люди часто засуджують те, чого не вміють, і критикують тих, до рівня яких їм ніколи не дотягтися.

    Фрідріх Ніцше
     
  12. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Я не помітила, що б хтось, комусь заздрив. Співчували, так. А ось до рівня деяких довелося б опуститися. Але не варто. Наші обговорення перейшли на особистості, пора зав'язувати з цим.
     
    • Баян Баян x 1
  13. Маю не дуже приємну інформацію для інвесторів. Це ще не смертельно, але це досить тривожний дзвіночок:
    FINBALANCE. НБУ наклав штраф 5 млн грн на "Банк інвестицій та заощаджень", вимагає заміну глави правління
    “НБУ в результаті перевірок банків з питань фінансового моніторингу в червні оштрафував "Банк інвестицій та заощаджень" (підконтрольний групі "Континіум") на 5 млн грн за здійснення ризикової діяльності, пише УНІАН...“
     
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ви знову познаходили якісь незрозумілі події і не пояснююте що до чого, пишіть відверто що ви хотіли цим сказати, а то ваші шпигунські дописи більшості на форумі незрозумілі.
     
  15. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Я прочитала статтю, але теж не зрозуміла, як це відноситься до нашого дому?
     
  16. Добре, розжую. Куди ви платите ваші місячні/квартальні внески? НБУ оголошує про ліквідацію банку - що станеться з вашими інвестиціями? Що станеться з незавершеними чергами?
     
  17. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Сенс статті зрозумілий, розжовувати не треба. Штраф 5 млн. i заміну правління. Де про ліквідацію банку? Мова йде про нелегальнi переклади, які йшли транзитом через банк. Стаття не в тему. Ну да ладно)
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Мені вже все одно. Я вже все виплатив, будинок зданий. Залишилось отримати документи на паркомісце в 4 черзі. Більше зв'язуватися з Ріел бажання не маю і іншим не раджу.
    Щодо ліквідації. Якщо таке рішення прийме НБУ, буде вже пізно щось робити. ПРИВАТБАНК вам у приклад. Але тут держава нікого спасати не буде.
     
  19. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    Всі банки в країні на ладан дихають, ви і в цьому хочите звинуватити Ріел? Ну це вже повне дно
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    А мені байдуже до тих банків, я одразу все сплатила і не переплачую ніякі відсотки і всім так раджу, нема чого в кредити залазити у нашій країні і це не тільки житла стосується. Доречі, стаття ваша тут ні до чого, аби щось написати, та нема вже фантазіі про що.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)