Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Цей допис стосується, головне, тих інвесторів, які спокусились на широкі тераси, але далекі від будівництва. Тут буде декілька фото, які характеризують якість будівництва в ЖК Велика Британія.

    Перші чотири фото - це свідчення “якості“ гідроізоляції зовнішніх стін. Гроза 04.06.2018 спричинилась до різкого збільшення вологості стін. В останню зиму стіни були всі покриті висолами на висоту до 40 см від підлоги. Слід на стіні присутній дотепер. Знизу при підлозі йде осипання штукатурки.
    Раджу зацікавленим інвесторам обзавестись вологоміром і провірити свої приміщення.
    Останнє фото - якість антикорозійної обробки металевих конструкцій. Навіть року не протримались.
    IMG_20180605_120108.jpg IMG_20180605_120206.jpg IMG_20180605_120031.jpg IMG_20180605_120632.jpg IMG_20180605_120359.jpg
     
  2. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    Не хотів вступати з вами в дискусію, але не можу. Ви з якої планети? Я не думав, що ще є такі ідеалісти/перфекціоністи в світі. Ну зрозуміло ж що абсолютно всі інвестори сучасних новобудов незалежно від забудовника отримують квартири з якимись недоробками, нюансами, які треба переробляти під час ремонту. Ну ніхто не здає 100% ідеальне житло, це із сфери фантастики. Зробіть собі у квартирі і на терасі якісний ремонт з використанням сучасних матеіалів і технологій і буде вам щастя. Живіть собі і насолоджуйтесь, що маєте змогу придбати нове житло. Не вартує все це ваших нервів. Досить скаржитись що всі вам роблять все не так. Самі до себе і притягуєте весь негатив
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. А не потрібно дискутувати. Я тут пишу повідомлення не для дискусій, а ділюсь інформацією про будівництво. Розумний скористається, пофігіст пройде поряд. Тільки частина читачів сприймає це як камінь у свій город. Тут найбільше квартир-студій (однокімнатних). В таких випадках легше самому усунути недоробки. Але якщо у вас квартира під моєю терасою і з купою недоробок і я їх пропущу, то ремонт тераси будуть потім робити всі жильці будинку, якщо у вас в квартирі потече стеля . Тому що тераси в Великій Британії - це експлуатований дах. Навіть якщо потече стеля в мене в квартирі - то ремонт теж буде коштом всіх жильців, тому що горища немає, а дах спільний. Це загальнобудинковий елемент і проблема. Привикайте. ЖЕКів вже немає і за все платять всі жильці.
    Ви пропонуєте мені зробити власним коштом ремонт тераси, але я вже раз його оплатив. Це те саме, як я запропоную вам замінити пінопластове покриття зовнішніх стін на мінвату. В мене в квартирі маса недоробок, на які я не звертаю уваги, тому що вони не критичні. Але протікання гідроізоляції наразі моя проблема, але через 3-4 роки це буде проблема сусідів з низу, коли бетонне перекриття через просідання будинку дасть тріщини і вода почне проникати в квартири знизу. А іх 5 під моєю терасою. І ви пропонуєте мені викласти декілька сотень тисяч на ремонт тераси? Дякую, я краще буду спонукати до цього забудовника . Огорожу він вже поміняв. А вже нікуди не спішу. Не почну ремонт в цьому році, почну наступному. За зиму ще якісь недоліки вилізуть.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    З одного боку ви все так пишете, а робите не так, то і спонукайте забудовника робити ремнот , а не спамте всі гілки форуму. Не думаю, що від кількості ваших повідомлень на форумі забудовник швидше вам щось зробить. Чи вам просто хочеться, щоб вас пожаліли?.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. Desertflower

    Desertflower миється в бані

    Враження лише погані, порявняно з О компании вони значно гірші...
     
  6. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    У вас дуже індивфдуальний випадок, все що можна собі уявити вилізло у вас в квартирі, як пороблено, до церкви сходіть, чи до бабки, не знаю у що ви там вірите.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Я більш ніж впевнений, що я вдвічі старший за вас і то знаю, якяку смислову нагрузку несе слово спам. Де ви побачили в моїх постах рекламу. І я давно вже не пишу на різних гілках, хіба хтось просить поради. І останнє - це public forum. Тут всі мають рівні права на дописи. Немає тут якихось рівніших за інших, навіть якщо ви співробітник компанії-забудовника.
    Щодо спонукання. Огорожу поміняв, але тільки у мене і у сусідки (у нас спарена тераса). Інші промовчали, залишились із старою конструкцією огорожі. В наступних чергах вже навіть не намагались встановлювати подібну огорожу. Перголи встановили перед утеплегням терас. Не знаю нічого про гідроізоляцію і водовідведення з терас в інших чергах. Можливо теж виправили, але ви цього не можете проконтролювати, тому що вас не пускають на огляд ходу будівництва. Значить Ріелу є що приховувати від інвесторів.
    Мені ні, а от вам не прийдеться вже проходити мій шлях.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Не у мене вилізло. Таке у всіх , у кого є тераси у першій черзі. Просто решта проковтнула і змирилась. Ви ж не знаєте що у вас вилізе при прийомі квартири або через певний час?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  9. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Як не зайду на форум, всюди МК зі своєю огорожею. Так пофарбуйте ви її вже. Скільки можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. Як не зайду на форум, кругом Зіночка. З грудня не може розібратись у що вона інвестувала гроші і чи інвестувала взагалі, а не відробляє зарплату. Написала аж 134 дописи і майже всі мимо:.позитивних відгуків на дописи всього 28, зате негативних - 62.
    Міняйте імідж. При сьогоднішньому можна і з роботи вилетіти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Баян Баян x 1
  11. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Ого ви і відгуки рахуєте, коли ви встигаєте? А то і добре, що більше негативних - тому що правду мало хто полюбляє, простіше поставити дислайк, чим подивитись правді у вічі
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    А ви вже вирішили, в якому стилі зробите ремонт у своїй новій квартирі? Якого кольору буде ваша огорожа? Або ще років 10 будете фотографувати, як вона іржею покривається?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    з язика зняли, також хотів про це написати. Так ні, він дочекається щоб все там заїржавіло, тоді можна буде жалітись, а так, пофарбує, все буде добре, про що тоді на форумі писати, будинок же здали, головна тема для бідкування закрита
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. Здається, я знов дав важливу інформацію. Два боти Ріелу, зареєстровані в один день (12 жовтня 2017), різко оживились. Знову скачуть по гілках форуму і хвалять Ріел.
    Для того, щоб побачити статисту, не потрібно рахувати повідомлення.
    Зіночка, дякую за визнання. Це ж треба було мати терпіння причитати всі мої дописи тут і під кожним поставити неподобається. І так 108 раз.
    Оскільки ви так захищаєте забудовника, краще порадьте йому зробити всі згідно ДБН, включно з антикорозійною обробкою металевих конструкцій. Я не вимагаю якихось привілеїв. Nothing personal, just follow the rules.
     
    Останнє редагування: 9 чер 2018
  15. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Ви собі ну дуже льстите, якщо вирішили, що я все це читала. Може до вас дійде, що ця статистика не має значення)))) це зайняло у мене дві хвилини, і це тільки на одній гілці))) І де ви в цьому побачили захист Ріел мені взагалі не зрозуміло. Ви вже не знаєте що придумати)))) P.S. Ця "важлива" інформація важлива тільки для вас. Навіть смішно, як ви собою захоплюєтеся))))))
     
  16. Ще раз дякую. Але я не публічна людина і шанувальниці мені не потрібні. І якщо чесно, мені наплювати на те , що про мене ви думаєте. Я тут пишу для людей, які вміють думати і зможуть з користю для себе використати інформацію, яку я тут подаю.
     
    • Баян Баян x 1
  17. IMG_20180613_114937.jpg IMG_20180613_123851.jpg IMG_20180613_130537.jpg Ось як виглядає те, що тут настирно пропонували зробити мені: “Візьми і зроби сам“. Дехто бере і робить. Що з цього виходить гарно видно на світлинах. Наші люди можуть спохабитисамий найкращий задум, а Ріел тупо цьому потакає. Тільки б купляли метри. Нам тут не жити. Наразі ЖК “Семицвіт“ виглядає на порядок кращим ЖК. Цікаво, яке ще розчарування чекає на мене особисто і на всіх інвесторів Ріел
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vladshvets

    Vladshvets Member

    Кажуть, новий "Семицвіт" будується на Кульпарківській, вас там вже зачекалися.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Тупо Тупо x 1
  19. З поверненням. З ве
    З поверненням. Що сталось? З вересня 2017 не було чутно. Ніяк отримав нове партійне завдання.
    Дякую за пораду, але я ще тут не закінчив. Все чекаю коли ж ріел наважиться передати мені квартиру, вірніше ліквідує всі недоліки свого товару, який не відповідає заявленим при покупці параметрам. Для прикладу, хоча б цей. Сходова клітка 4 під'їзду 6 поверх. Протікання покрівлі даху. Як результат - грибок у всій красі.
     

    Вкладення:

а де твій аватар? :)