Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Що за будинок? Хто будує? аби написати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    що це за жк? я про такий не чула, то щось не з нашої опери, не вигадуйте
     
  3. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Князя Святославабудував у Львові ріел і його київські об’єкти. У Києві яка затримка по здачі?
     
  4. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    О конце 2019 (читайте 2020) в отделе продаж тоже не говорили тем, кто инвестировал в 2016. То цитата звідси ЖК "Львовский квартал", ул. Глубочицкая, Татарская - "Ріел" - Страница 131 - forum.domik.ua тобто чекали в Києві 3 роки на здачу
     
  5. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    ЖК "Манхеттен" на вул. О.Степанівни - вже деякі люди живуть, але будинок ще з минулого року здати не можуть.
     
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ви просто вирвали фразу з контексту, та і як можна знати що буде у 2019-2020 роках. Це просто фантазії і безпідставні звинувачення, так можна до будь якого-забудовника причепитись і розповідати як у нього все буде погано у 2020 році, по факту я почитала у Києві перші два будинки здали, на черзі третій, ніяких затримок на 3-4 роки немає. Так що не вигадуйте і не нагнітайте
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. В Києві затримка склала майже два роки
     
    • Баян Баян x 1
  8. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    так то мої гроші і не потрібно за них перейматись, ідіть рахуйте гроші на гілку свого жк. Звичайно ніхто не радий затримкам, але ми все якось розберемось тут без вас.
     
    • Тупо Тупо x 2
  9. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Я практично був купив Британію але порадила знайома не купляти. Тому і цвкавився але місце реально бомба
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    (Fozya
    користувач форуму
    Ответов: 33
    Профиль
    Репутация:
    А якщо все-таки конструктивно дивитися на стан речей. Що ми маємо на сьогодні - затримку зі здачею за договором на 11місяців (в 1му будинку в мене в договорі стоїть дата здачі 31/03/2017). ) це з Domika ... ви як завжди перебільшуєте.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Жилой комплекс "Львовский квартал"
    Киев, ул. Глубочицкая, 13
    Застройщик: "Ріел"
    Дата окончания: 4 квартал 2016
    ЖК "Львовский квартал", ул. Глубочицкая, Татарская - "Ріел" - forum.domik.ua
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    І що, затримка? Прострочили терміни. Що далі? Хто винен? Забудовник, або державні корупційні системи? з ким ви "боріться"? З самим собою ви боріться. Все, що ми зараз маємо, нинішнє покоління отримало в "спадок" від своїх попередників - від "вас". Це "ви" промовчали, де треба було кричати. "Ви" мовчки дивилися коли все розтягували по кишенях. "Ви" поїхали кинувши все напризволяще. А тепер ви повернулися, а тут все по іншому. Вас не хвилювало майбутнє, ласкаво просимо в майбутнє. Тепер тут ви не хвилюєте нікого. Це карма.
     
    • Тупо Тупо x 2
  13. Дитинко, тобі скільки років?. Чому ти звинувачуєш інших, а не себе і своїх батьків?
    На відміну від вас, я не мовчав і не мовчу, не підігрую забудовнику. Не співаю йому дефірамби. Від цього виграють, головне, інвестори інших черг, де вже забудовнить старається не робити тих ляпів, яких допустився у мене в квартирі.
    У мене, з трьох грубих порушень, одне майже усунуто - це огорожа. В наступних чергах це вже зроблено з самого початку. Залишився дах і тераса. Боротьба продовжується. Маю надію, що і це виправлять.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Баян Баян x 1
  14. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Який ви "турботливий". Про інших думаєте. Та якби не проблеми з вашою квартирою, сиділи б і мовчали б в ганчірочку далі.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Баян Баян x 1
  15. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ось і я через розташування обрала цей жк, поки що моя квартира будується і я не шкодую про свій вибір
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    дуже влучна думка!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Тільки тема новобудов вийшла в топ форуму, як боти ожили. На які хитрощі не йдуть забудовники, тільки б продати квадратні метри, в які більшість з них не вклали ні копійки своїх грошей:

    "Забудовник просто змушений реалізувати побудований квадратний метр і тому він йде на всілякі акції, хитрощі, для того щоб продавати ці квадратні метри. Рентабельність у них досить велика, тому вони ще можуть давати розстрочки, можуть знижувати ціни".
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Це інформація як для тих, хто вже вклався в будівництво, так і для майбутніх інвесторів. Треба також перечитати коментарі:

    Щоб почитати першоджерело, перейдіть на посилання в кінці тексту.


    Доброго дня!
    В мене є питання щодо ЖК "Америка". Ми с чоловіком відмінили зустріч за годину до підписання угоди на купівлю квартири в цьому ЖК. Причина - знайшли в інтернеті інформацію, що земля належить прикороднникам: "Згідно з інформацією в судовому реєстрі, військова прокуратура Західного регіону України проводить досудове розслідування №42015140400000087 від 20 серпня 2015 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 ККУ. Згідно з ухвалами, посадові особи Державної прикордонної служби України та підпорядкованих структурних підрозділів без погодження Кабміну надали під забудову ТОВ «Вестбудінвест» земельну ділянку на вул. В. Великого, 10."
    Насправді забудовник ЖК "Америка" - Ріел. В договорі на квартиру нема будь яких данних щодо землі. На наше питання про землю вони відповідають щось незрозуміле , типу війскові забов'язані відмовитись від ділянки і вона перейде мешканцям, але на яких умовах це буде вони не знають.
    Може хтось в курсі про цей ЖК? Вже вибрали квартиру і були налаштовані на купівлю “

    Valya Volotskaya
     
    Останнє редагування: 28 тра 2018
    • Не подобається Не подобається x 1
  19. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Схема мутна, але в рамках дозволеного законодавства. Коли ЖК буде сдаватись, то з прикордонниками буде підписано акт про росподіл ділянки з чіткими межами: що по договору спільної забудови залищається прикордонникам, а що забудовнику. На основі цього акту оформляється право власності та інше. Сама ділянка скоріше поки залишіться в користуванні прикордонників, поки не змінять законодавство щоб це все оформити. Таку схему вже провели в 1-й черзі ЖК Велика Британія. Всі досудові розслідування закрито, бо все зроблено в рамках закону.
    Тому тут немає про що розмовляти. До того ж це найпоширеніша практика забудов у Львові.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
а де твій аватар? :)