Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    і мені цікаво що там у сусідів цієї злощасної квартири, чомусь всі мовчать
     
  2. Судовим процесом. Якщо Забудовник надіявся передати цей брак мені як є - то він помилився. Мені є де жити. Ця інвестиція була покращенням житлових умоа. Тому мене не підтискають терміни. Я маю час і можливість відстоювати сврї пава

    Зате в 2 черзі забудовник старається тепер робити все згідно ДБН. Що з того вийде -побачимо.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    Судитись з забудовником в нашій країні, самотужки...це не триллер і не драма - це фантастика! А що ваші сусіди мовчать? У них напевне все не так погано.
     
  4. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    взагалі виглядає сумнівно, якщо проблемний дах, то тут багато таких постраждалих має бути. Як це так, що проблема на даху саме над однією вашою квартирою?... точно фантастика
     
  5. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Може як - то без суду можна домовитися, знайти компроміс. Суд, це ж така тяганина, ще й збори судові платити треба. І може розтягнуться на роки.
     
  6. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    Цікавить таке питання: чи варто робити капітальний ремонт у квартирі в новому будинку, відразу після його здачі під заселення? Або ж почекати 2-3 роки, поки будинок "сяде", і вже тоді займатися ремонтом.
     
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    мені розповідали, що краще почекати, але по ідеї зараз нормальні забудовники роблять все по правильним технологіям і тому будинок може і сяде, але буде не відчутно для квартири
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    Так, зараз всі ці монолітно-каркасні технології - робити можна відразу. Хоча для більшості це питання навіть не стоїть - народ так хоче в'їхати скоріше в новопридбане житло, що роблять ремонт якомога швидше, не боячись тріщин або ще чого - років п'ять простоїть, а потім дивишся, можна і поміняти дизайн.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    якщо є можливість можна не поспішати і почекати (це скоріше що б потім найдовше не слухати перфоратори) а можна і відразу приступати - зараз всі будинки роблять нормально. сильно великих усадок не буде.
     
  10. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    Чесно кажучи, ще жодного разу вживу не бачив людини, у якої в квартирі в новобудові доводилося ось прям переробляти ремонт - по-моєму зараз такі технології будівництва (якщо, звичайно, мова не йде про порушення норм або помилок в розрахунках), що усадка непомітна людському оку. Всі без винятку мої друзі / знайомі / колеги робили ремонти відразу після отримання ключів - і ні в кого ще проблем з цим не виникло.
     
  11. Тема форуму: «Новобудови від Ріел. Які враження?».
    Все гірші і гірші. Як відомо, 1 черга була здана в кінці листопада 2018, але проблеми присутні і не вирішуються і до сьогодні.

    26.04.2018 відвідав Шевченка 17 і заміряв вологість старого протікання на сходовій 6 поверху секції Г. (Писав про це в попередніх постах). Незважаючи на те, що настилили додатковий шар руберойду і 20 днів була чудесна сонячна погода, замір вологості перевершив всі очікування. Невелика гроза у вівторок спричинила промокання стін. Замір показав — 95 - 99% вологості.
    Нерозумію, що Ріел намагається доказати. Всі спроби пояснити де тече несприймаються. Готовий навіть надати допомогу камерою-ендоскопом, якщо Ріел настільки бідний, що не може орендувати чи купити.
    І традиційно, тераса з уже переробленим кріпленням огорожі.
     

    Вкладення:

    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Таке враження що інші ті що купляють читають ваші пости і купляють. Ріел це швидше за все гнилий помідор. От ти купиш в магазині гнилий помідор по тобі подобається місце магазину? Ні. Тут самі інвестори винні ріел вже років 5 затримує і халтурить. Наступним після вас буде Америка потім ще щось. Якщо тече дах то його повністю треба переробляти там ж стяжка є ухильна плюс 2 чи 3 шари рубероіду. Дивно то все. Може хотів не дотримувались або проблема у воронках, є ще як підходить рубероід до парапетів та коминів.
     
  13. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Якщо мовити про враження, то наразі напевне мені по житті везе, бо відношусь до усього легше і коли вкладався в квартиру то не очікував, що мені пободують палац, та і знав про затримки і був до цього готовий, головне щоб здали, а навідміну від багатьох інших забудовників Ріел всі будинки здає, їх уже чимало та і не має не одної відкритої судової справи, яких у інших безліч (просто про це не офішують, але це не важко перевірити). Тому наразі моє враження позитивне, будинок будується, як товариш Хомчин сказав, спірні моменти з терасами і огорожею на них в наступних будинках змінили на інші варіанти, та і в мене не останній поверх. Єдине що погано, що перегляди відмінили, але як я зрозумів можна домовитись, якщо дуже кортить подивитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Так, я теж вибрала цього забудовника саме тому, що у нього багато зданих будинків. І один незадоволений інвестор мене не переконає в протилежному. Мій п'ятий будується, і поки все норм.
     
    • Тупо Тупо x 2
  15. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Та здає низької якості і плюс мінус3-4 роки почекати від заявлених термінів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Мінус три-чотири роки це щось новеньке.
     
  17. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ну відповідайте за свої слова... який це будинок протерміновано на 4 роки? Я про такий не чула
     
  18. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Князя Святослава київ чи то брешуть?
     
    • Баян Баян x 1
  19. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    та не зважайте на нього, це засланий козачок, одразу ж видно з його манери спілкування
     
  20. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Точно не зважайте просто написав власну особисту думку. Та то таке. О ваші гроші
     
а де твій аватар? :)