Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
 1. р е к л а м а
  І ось я знову на форумі. Вимушено. Думав зайнятись ремонтом квартири, зданої згідно паперів ще 29 листопада 2017 року, а, в реальності, абсолютно неготової до передачі інвестору і через 5 місяців після отримання сертифікату.

  І так що ми маємо на сьогодні:
  1. У вівторок 10.04.2018 року у інвестованій мною квартирі відбулась нарада забудовника під керівництвом віце-президента Ріел Мельника Леоніда щодо усунення недоліків, які я висвітлював тут на різних гілках і існування яких активно довгий час заперечував забудовник. Після того, як я направив офіційного листа забудовнику з викладенням проблемних питань і проханням надати заперечення або порядок їх усунення, з запізненням на місяць я отримав формальну відповідь де забудовник погодився з їх існуванням і заявив про їх усунення найближчим часом. Після цього і була призначена ця зустріч на якій обговорили як будуть усувати недоліки, а їх три головних:
  - протікання стелі;
  - замокання стін тераси зі сторони вул. ШЕВЧЕНКА;
  - і «славнозвісне» огородження тераси, на яке проектант відмовився надати розрахунки і яке обіцяли переробити;
  І решта не настільки суттєвих.

  Не пройшло 3 днів, як домовленості були порушені.
  Була домовленність, що перед накриттям покрівлі додатковим шаром руберойду, місця протікання стелі у моій присутності будуть вскриті для визначення причини і її усунення. При цьому мене за день попередять, щоб я міг бути присутнім.
  Сьогодні я несподівано заглянув у квартиру і побачив як на повну силу кипить робота по настелянню ще одного шару руберойду. Так зване вскриття було зроблено не в місці протікання, а в довільно вибраній точці. Напевно, намагались прискорити процес висихання намоклої за зиму і дощову весну мінеральну вати.
  Тепер питання - що дасть додатковий шар руберойду, якщо місці протікання води і стелі незаізольоване. Крім безпосереднього проникненнядощових та талих вод є ще конденсат, який буде шукати місця виходу на поверхню.? Так що усунення проблеми протікання покрівлі, не зважаючи на домовленості і обіцянки з боку Ріел, перетворились на чергову пустишку, які Ріел роздає на право і наліво, тільки б затягнути чергову жертву у своі тенета, а потім заявляти, «що треба було усвідовлювати ризик інвестування в новобудови Ріел».
  Остання слова - це майже дослівне цитування президента Ріел Ростислава Мельника, сказані ним на зустрічі в офісі Ріел на Торфяній.

  Тому всім інвесторам раджу фіксувати на папері всі обіцянки менеджерів і керівництва Ріел, а тим хто шукає об'єкт для інвестування добре, добре подумати чи варто нести гроші Ріелу, коли вам не гарантують того, що обіцяють, виманюючи ваші гроші.

  Ще коли я тільки починав писати про якість будівництва, мене звинувачували в роботі на конкурентів. Тепер я готовий надати бажаючим, в тому числі конкурентам наявну в мене фототеку ходу будівництва, недоробок і недоліків, порушень ДБН і сприяти їх висвітленню у ЗМІ.


  P.S. Пояснення до фото:

  1. Після довгого заперечення протікання, яке тягнеться з березня 2017 року (фото №1 від 4 квітня 2017), накінець, Петром Гулою було прийнято рішення затерте місця протікання гіпсом. Коли вода проявилась через гіпс (фото №2 від 2 квітня 2018), ним же (Петром) було вскрито затікання. Мета мені невідома, але коли на другий день я завітав у квартиру і зробив фото №3, Петро, неочікуючи, що я зафіксую це протікання, в офісі Ріел звинуватив мене, що це я відкрив п'яту хомута. Те, що вода капає і чому капає, його не встривожило. Головне було заперечити сам неоспірний факт протікання. Перед нарадою-зустріччю в квартирі п'ята знову була зацементована, але вода знайшла шпарини і знову себе проявила(фото №4).
   

  Вкладення:

  Останнє редагування: 13 кві 2018
  • Не подобається Не подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 2. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Я, крім того, що співчуваю вам, більше нічого сказати не можу. У мене квартира не на останньому поверсі. Я жила колись на 9 поверсі в 9-поверхівці, і протікав дах , тазики підставляли. Довелося робити дах самим. Пiсля того, я про останні поверхи навіть не мрію. Але будинок був державним. I ваше право домагатися що б вам її зробив забудовник. А як у інших інвесторів, ваших сусідів з дахом?
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Kalugni

  Kalugni Active Member

  не фарт у вас по життю, ну що ж поробиш. За вашою квартирою спостерігаю як за серіалом у жанрі драма-триллер. Цікаво чим усе все це закінчиться.
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  і мені цікаво що там у сусідів цієї злощасної квартири, чомусь всі мовчать
   
 5. Судовим процесом. Якщо Забудовник надіявся передати цей брак мені як є - то він помилився. Мені є де жити. Ця інвестиція була покращенням житлових умоа. Тому мене не підтискають терміни. Я маю час і можливість відстоювати сврї пава

  Зате в 2 черзі забудовник старається тепер робити все згідно ДБН. Що з того вийде -побачимо.
   
  • Не подобається Не подобається x 1
 6. Kalugni

  Kalugni Active Member

  Судитись з забудовником в нашій країні, самотужки...це не триллер і не драма - це фантастика! А що ваші сусіди мовчать? У них напевне все не так погано.
   
 7. Sofatv

  Sofatv Well-Known Member

  взагалі виглядає сумнівно, якщо проблемний дах, то тут багато таких постраждалих має бути. Як це так, що проблема на даху саме над однією вашою квартирою?... точно фантастика
   
 8. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Може як - то без суду можна домовитися, знайти компроміс. Суд, це ж така тяганина, ще й збори судові платити треба. І може розтягнуться на роки.
   
 9. Sofatv

  Sofatv Well-Known Member

  Цікавить таке питання: чи варто робити капітальний ремонт у квартирі в новому будинку, відразу після його здачі під заселення? Або ж почекати 2-3 роки, поки будинок "сяде", і вже тоді займатися ремонтом.
   
 10. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  мені розповідали, що краще почекати, але по ідеї зараз нормальні забудовники роблять все по правильним технологіям і тому будинок може і сяде, але буде не відчутно для квартири
   
  • Тупо Тупо x 1
 11. Kalugni

  Kalugni Active Member

  Так, зараз всі ці монолітно-каркасні технології - робити можна відразу. Хоча для більшості це питання навіть не стоїть - народ так хоче в'їхати скоріше в новопридбане житло, що роблять ремонт якомога швидше, не боячись тріщин або ще чого - років п'ять простоїть, а потім дивишся, можна і поміняти дизайн.
   
  • Тупо Тупо x 1
 12. IvanShym

  IvanShym Well-Known Member

  якщо є можливість можна не поспішати і почекати (це скоріше що б потім найдовше не слухати перфоратори) а можна і відразу приступати - зараз всі будинки роблять нормально. сильно великих усадок не буде.
   
 13. Kalugni

  Kalugni Active Member

  Чесно кажучи, ще жодного разу вживу не бачив людини, у якої в квартирі в новобудові доводилося ось прям переробляти ремонт - по-моєму зараз такі технології будівництва (якщо, звичайно, мова не йде про порушення норм або помилок в розрахунках), що усадка непомітна людському оку. Всі без винятку мої друзі / знайомі / колеги робили ремонти відразу після отримання ключів - і ні в кого ще проблем з цим не виникло.
   
 14. Тема форуму: «Новобудови від Ріел. Які враження?».
  Все гірші і гірші. Як відомо, 1 черга була здана в кінці листопада 2018, але проблеми присутні і не вирішуються і до сьогодні.

  26.04.2018 відвідав Шевченка 17 і заміряв вологість старого протікання на сходовій 6 поверху секції Г. (Писав про це в попередніх постах). Незважаючи на те, що настилили додатковий шар руберойду і 20 днів була чудесна сонячна погода, замір вологості перевершив всі очікування. Невелика гроза у вівторок спричинила промокання стін. Замір показав — 95 - 99% вологості.
  Нерозумію, що Ріел намагається доказати. Всі спроби пояснити де тече несприймаються. Готовий навіть надати допомогу камерою-ендоскопом, якщо Ріел настільки бідний, що не може орендувати чи купити.
  І традиційно, тераса з уже переробленим кріпленням огорожі.
   

  Вкладення:

  • Не подобається Не подобається x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 15. Markyslv

  Markyslv Well-Known Member

  Таке враження що інші ті що купляють читають ваші пости і купляють. Ріел це швидше за все гнилий помідор. От ти купиш в магазині гнилий помідор по тобі подобається місце магазину? Ні. Тут самі інвестори винні ріел вже років 5 затримує і халтурить. Наступним після вас буде Америка потім ще щось. Якщо тече дах то його повністю треба переробляти там ж стяжка є ухильна плюс 2 чи 3 шари рубероіду. Дивно то все. Може хотів не дотримувались або проблема у воронках, є ще як підходить рубероід до парапетів та коминів.
   
 16. IvanShym

  IvanShym Well-Known Member

  Якщо мовити про враження, то наразі напевне мені по житті везе, бо відношусь до усього легше і коли вкладався в квартиру то не очікував, що мені пободують палац, та і знав про затримки і був до цього готовий, головне щоб здали, а навідміну від багатьох інших забудовників Ріел всі будинки здає, їх уже чимало та і не має не одної відкритої судової справи, яких у інших безліч (просто про це не офішують, але це не важко перевірити). Тому наразі моє враження позитивне, будинок будується, як товариш Хомчин сказав, спірні моменти з терасами і огорожею на них в наступних будинках змінили на інші варіанти, та і в мене не останній поверх. Єдине що погано, що перегляди відмінили, але як я зрозумів можна домовитись, якщо дуже кортить подивитись.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
 17. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Так, я теж вибрала цього забудовника саме тому, що у нього багато зданих будинків. І один незадоволений інвестор мене не переконає в протилежному. Мій п'ятий будується, і поки все норм.
   
  • Тупо Тупо x 2
 18. Markyslv

  Markyslv Well-Known Member

  Та здає низької якості і плюс мінус3-4 роки почекати від заявлених термінів.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 19. Zinochka

  Zinochka Well-Known Member

  Мінус три-чотири роки це щось новеньке.
   
 20. MrjanaLylka

  MrjanaLylka Well-Known Member

  ну відповідайте за свої слова... який це будинок протерміновано на 4 роки? Я про такий не чула
   
а де твій аватар? :)