Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    Щось тут всі перекинулись на політику, краще розкажіть вже всі отримали документи? осбб сформували? І які справи у зв'зку з останніми подіями, з безпекою у будинку?
     
  2. Ніякої політики. В першій черзі ще є декілька інвесторів, яких Ріел навіть не запрошував на прийом квартир через недоробки та брак. ОСББ потихеньку створюється. Від послуг Ріел-сервісу більшість відмовилась, надіюсь.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. prius

    prius Well-Known Member

    А коли почнете кацапко розуміти?
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. kostchen

    kostchen Member

    Повністю згоден. Тест драйви проходили аж 1 раз в місяць на обєкті і в обідню перерву, коли ніяких робіт не проводилось. Багато речей які могли бути відловленими на етапі будівництва можуть бути приховані на момент здачі квартири, а косяків багато. Менше косяків буде виявлено - менше затрат на їх усунення і пришвидшення строків здачі.
     
  5. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Так начебто можна ходити на перегляди
     
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    офіційно начебто кажуть що не можна, але я бачила, що хтось у іншій гілці писав, що був на перегляді без проблем
     
  7. Sofatv

    Sofatv Well-Known Member

    дуже дивно, але на сайті Ріел є форма, для запису на перегляд будівництва. Тобто перегляди таки роблять, але напевно тільки для майбутніх інвесторів...
     
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    точно є така форма, 100% для нових інвесторів
     
  9. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Може не тільки для майбутніх інвесторів. Може в 3 або 4 можна сходити, там вже є на що дивитися. Мене в п'яту, точно не пустять) та і фото свіже є на гілці)
     
    • Баян Баян x 1
  10. Tins

    Tins New Member

    Це ЖК Велика Британія? Чи мав хтось подібні проблеми у ЖК Моне? Дякую.
     
  11. Tins

    Tins New Member

    Можливо, хтось вже живе у перші черзі ЖК Моне чи планує от-от заселтися? Поділіться враженнями? Чи вірно я зрозуміла, із переписки вище, що від послуг обслуговуючої організації Ріел можна відмовитися? Як тоді оплачувати комуналку? Напряму заключати договори із комунальними службами (ОСББ не створено ж)?
     
  12. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    тут у гілці чомусь здебільшого інвестори жк Велика британія, може вам до групи фб краще
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Tins

    Tins New Member

    Дякую за пораду. Дайте, будь ласка, посилання на групу
     
  14. DarynnnKa

    DarynnnKa миється в бані

    У нас час не реально будуватись своїми силами. Але так як будують ті будинки, то ми з чоловіком зрозуміли, що потрібно будуватись. Темпи ідуть дуже повільно, але пробуємо. От почали з опалубки Аренда опалубки Одесса, Киев, | Прогрес ДФ . Можливо, хтось також має змогу будуватись!
     
  15. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    А я вже подумала, що нам пропонують самим фундамент заливати)
     
  16. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ви ведіть в поле пошуку Моне, або ЖК Моне і побачите. Не знаю чи тут можна посилання ставити на ФБ.
     
  17. Н І К О Л И НЕ В І Р Т Е О Б І Ц Я Н К А М Р І Е Л!!!!!!

    Навіть даних вам віце-президентом Ріел Леонідом Мельником (старшим), чи Ростиславом Мельником (молодшим). Обманють, як це сталось зі мною. Всякі домовленості для пригашення невдоволення та відтягування часу. Цього понеділка, в присутності старшого, було обіцяне виправлення того, про що я писав останніх 1.5 роки, а сьогодні я зайшов подивитись, що робиться і побачив, що слово Мельників не варте виїденого яйця

    Ось такі сумні реалії щодо обіцянок Ріел.
    Вечором опишу детально з фотографіями. Наразі ще під враженням від побаченого, можу щось пропустити
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  18. І ось я знову на форумі. Вимушено. Думав зайнятись ремонтом квартири, зданої згідно паперів ще 29 листопада 2017 року, а, в реальності, абсолютно неготової до передачі інвестору і через 5 місяців після отримання сертифікату.

    І так що ми маємо на сьогодні:
    1. У вівторок 10.04.2018 року у інвестованій мною квартирі відбулась нарада забудовника під керівництвом віце-президента Ріел Мельника Леоніда щодо усунення недоліків, які я висвітлював тут на різних гілках і існування яких активно довгий час заперечував забудовник. Після того, як я направив офіційного листа забудовнику з викладенням проблемних питань і проханням надати заперечення або порядок їх усунення, з запізненням на місяць я отримав формальну відповідь де забудовник погодився з їх існуванням і заявив про їх усунення найближчим часом. Після цього і була призначена ця зустріч на якій обговорили як будуть усувати недоліки, а їх три головних:
    - протікання стелі;
    - замокання стін тераси зі сторони вул. ШЕВЧЕНКА;
    - і «славнозвісне» огородження тераси, на яке проектант відмовився надати розрахунки і яке обіцяли переробити;
    І решта не настільки суттєвих.

    Не пройшло 3 днів, як домовленості були порушені.
    Була домовленність, що перед накриттям покрівлі додатковим шаром руберойду, місця протікання стелі у моій присутності будуть вскриті для визначення причини і її усунення. При цьому мене за день попередять, щоб я міг бути присутнім.
    Сьогодні я несподівано заглянув у квартиру і побачив як на повну силу кипить робота по настелянню ще одного шару руберойду. Так зване вскриття було зроблено не в місці протікання, а в довільно вибраній точці. Напевно, намагались прискорити процес висихання намоклої за зиму і дощову весну мінеральну вати.
    Тепер питання - що дасть додатковий шар руберойду, якщо місці протікання води і стелі незаізольоване. Крім безпосереднього проникненнядощових та талих вод є ще конденсат, який буде шукати місця виходу на поверхню.? Так що усунення проблеми протікання покрівлі, не зважаючи на домовленості і обіцянки з боку Ріел, перетворились на чергову пустишку, які Ріел роздає на право і наліво, тільки б затягнути чергову жертву у своі тенета, а потім заявляти, «що треба було усвідовлювати ризик інвестування в новобудови Ріел».
    Остання слова - це майже дослівне цитування президента Ріел Ростислава Мельника, сказані ним на зустрічі в офісі Ріел на Торфяній.

    Тому всім інвесторам раджу фіксувати на папері всі обіцянки менеджерів і керівництва Ріел, а тим хто шукає об'єкт для інвестування добре, добре подумати чи варто нести гроші Ріелу, коли вам не гарантують того, що обіцяють, виманюючи ваші гроші.

    Ще коли я тільки починав писати про якість будівництва, мене звинувачували в роботі на конкурентів. Тепер я готовий надати бажаючим, в тому числі конкурентам наявну в мене фототеку ходу будівництва, недоробок і недоліків, порушень ДБН і сприяти їх висвітленню у ЗМІ.


    P.S. Пояснення до фото:

    1. Після довгого заперечення протікання, яке тягнеться з березня 2017 року (фото №1 від 4 квітня 2017), накінець, Петром Гулою було прийнято рішення затерте місця протікання гіпсом. Коли вода проявилась через гіпс (фото №2 від 2 квітня 2018), ним же (Петром) було вскрито затікання. Мета мені невідома, але коли на другий день я завітав у квартиру і зробив фото №3, Петро, неочікуючи, що я зафіксую це протікання, в офісі Ріел звинуватив мене, що це я відкрив п'яту хомута. Те, що вода капає і чому капає, його не встривожило. Головне було заперечити сам неоспірний факт протікання. Перед нарадою-зустріччю в квартирі п'ята знову була зацементована, але вода знайшла шпарини і знову себе проявила(фото №4).
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 13 кві 2018
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Я, крім того, що співчуваю вам, більше нічого сказати не можу. У мене квартира не на останньому поверсі. Я жила колись на 9 поверсі в 9-поверхівці, і протікав дах , тазики підставляли. Довелося робити дах самим. Пiсля того, я про останні поверхи навіть не мрію. Але будинок був державним. I ваше право домагатися що б вам її зробив забудовник. А як у інших інвесторів, ваших сусідів з дахом?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    не фарт у вас по життю, ну що ж поробиш. За вашою квартирою спостерігаю як за серіалом у жанрі драма-триллер. Цікаво чим усе все це закінчиться.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)