Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Знімаю шляпу перед автором. Так передати відчуття більшості інвесторів Ріел це вистражданий талант:

    «Nik-olai4↓
    26 минут назад

    (Dgindger писал(а):
    :мне не прислали, т.к. я инвестор 6 дома. А регестрируются здесь именно для обмена информации. Все очень бурно обсуждали рассылку , именно об отмене просмотров(смотрите выше).По-моему , информация о том , что просмотры будут, вполне уместно.А если вам прислали, выложите письмо , мы все посмотрим кто вы и для чего здесь зарегестрировались. И кстати, другой форум /google.com ветка нашего ЛК.)

    Прекратите уже свои попытки персонализации каждого, кто имеет хоть какие то претензии к застройщику. За последний месяц уже 3й ваш подобный пост (это когда я начал его активно читать, попыток может и больше было). С какого перепугу, ув. адвокат риэла, кто-то вам должен мейл показывать, или вообще говорить инвестор он или нет. Может вам еще имя, фамилию и ном. телефона написать? Это открытый форум. И здесь есть многие и неинвестора, которые могут узнать что-то «новенькое» о застройщике и сообщить всем.
    А если же это недоброжелатели, или конкуренты грязь льют, так надежный застройщик (тот у которого нету проблем со сдачей домов) таких не боится. Ведь если по факту все документы в норме, судов нет, все время правдивые новости из ОП, прогресс стройки хороший, дома сдаются без задержек и т.д., то никакие потуги конкурентов очернить репутацию риэла не увенчаются успехом, ведь все можно проверить

    Другое же дело когда проблемный застройщик... тут уже нужно подключать ботов из ОП (ну или «диванных адвокатов») которые будут с ейфорией расхваливать сомнительного рода заслуги застройщика, как например получение техпаспорта, или установку лифтов и входных дверей в другом ЖК в другом конце страны.

    (Dgindger писал(а):
    Хорошие новости в ЖК Моне ! Во второй очереди начали устанавливать лифты и входные двери!А в доме третьей очереди, залили фундамент.)

    Которые будут максимально преуменьшать проблемы застройщика: "всего 1 год задержки, а уже конец света", сейчас у всех так (это уже лично ваши слова Dginger). Которые будут отвечать всем недовольным: "хватит уже сопли распускать на форуме". И которые вконце-концов будут переходить на личности и пытаться показать что все недовольные на форуме - это конкуренты и тому подобные нехорошие личности.
    А на самом деле нехороший пока только застройщика. Из-за задержки в год, я переплачу почти $4 000 живя на сьемной квартире. Я бы лучше на эти деньги новую технику в свою кв купил. Дак нет же, связался с риэлом...»

    Оригінал:ЖК "Львовский квартал", ул. Глубочицкая, Татарская - "Ріел" - Страница 109 - forum.domik.ua
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    І справді, страждалець якийсь написав цей пост.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. Процитую ще раз для вас автора посту в перекладі ( на всяк випадок, може у вас з російською проблеми):
    «Які будуть відповідати всім незадоволеним: "вистачить вже соплі розпускати на форумі". І які вкінці-кінців будуть переходити на особистості і намагатися показати що всі незадоволені на форумі - це конкуренти і тому подібні негативні особистості.»
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. vovakrab

    vovakrab Member

    Ну вже дістала!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  5. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Як я писав раніше, сонце, мороз і вода найкращі контролери якості будівництва. Отримав свіжі фото старих проблем моєї квартири і спільного коридору 4 під’їзду (секція Г). Дощі, снігопади, морози і відлиги тільки підсили виявлені недоліки. Одним словом, з дахом в нашому під’їзді повний швах. Тече. І косметика тут вже не поможе. В якому стані утеплення ( мін вата) і думати не хочеться.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Що ж ви такий нефартовий, реально капець. Що робити будете? Що сусіди кажуть? Ви вже отримали документи на квартиру, ремонт починаєте?
     
  7. Ні перше, ні друге. Бояться навіть запрошувати на прийом-передачу. І я такий не один.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Хто ще? Чи є тут ще інвестори з першої черги? Відгукніться ... У кого є проблеми з квартирами? Поділіться ...
     
  9. Сюди вже рідко хто заглядає. Інвестори 1 черги перейшли в ФБ і на Вайбер. Зараз там основні питання вирішуються. Тут пишу для тих інвесторів, хто немає можливості сам відвідувати будівництво регулярно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  10. FB136FA2-B3A3-41D2-842A-B4380D49AF7C.jpeg 3FD9C519-64AE-44C8-87BE-8DA89E481087.jpeg
    Тільки я написав, що сюди рідко хто вже заглядає, як ще одна душа не витримала та скинула фото зі зданого в експлуатацію будинку. Це ліфт 6 під’їзду (секція Е) 1 черги. Мало того, що ліфт не робочий, але тут грубе порушення техніки безпеки. Під’їзд має 9 поверхів, а доступ в шахту закритий куском якоїсь лати. Ліфт так же був відсутній в грудні в 2 під’їзді (секція Б). Не знаю чи встановили, але малоймовірно. Відсутність активності інвесторів на форумі не означає, що проблеми тільки з моєю квартирою. Просто не всі готові активно користуватись соціальними мережами і більшість поки що не усвідомлює їх ( мереж) силу і дієвість. Але ця ситуація змінюється на краще щоденно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Оптимістично, але не реально. Обіцянок багато, а результати тільки на папірцях і в ТБ. Реально - повна JOPA.
     
  12. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Дуже хотілося дізнатися думку інших інвесторів про проблеми в квартирах, але мабуть немає таких проблем, що треба задовбувати всiх, кто з'являеться на форумi .Але зате є М.Х. зі своїм кверулянством.Відімо це єдиний спосіб отримати увагу до себе.
    Всi, звичайно розуміють ваше бажання відстояти своє право, але це вже занадто.
    Вiдсутнiсть активності інвесторів на форумі означає, що ви всім вже набридли зі своєю квартирою і вічними скаргами. І ви серйозно вважаєте, що більшість людей не користується соц.мережами? Сьогодні хіба що немовля не користується соц.мережами.
     
    Останнє редагування: 10 лют 2018
    • Тупо Тупо x 3
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  13. Zinochka
    Дорогенька моя. Запамятайте самі і передайте, будь ласка, іншим, що оці всі ваші спроби принизити, обізвати мене, забити мої повідомлення всякими інсинуаціями пуста трата часу. Вас усіх встачило на деділька тижднів у ваших спробах утвердитись на форумі як інвестор однієї з черг. І от ви знову показали своє спражнє обличчя. Як я писав тут одній недалекій та обмеженій істоті: " На скривджених богом та хворих на голову не гніваються."
    І передайте своєму керівництву, що я перестау тут писати, коли всі недоліки будуть усунуті згідно вимог ДБН.
     
    Останнє редагування: 10 лют 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Мене тут звинуватили в кверулянстві. Тоді нас тут багато назбиралось з 2013 року
    Надибав на ці відгуки щодо Ріелу від pablolv, 10 сер 2013
    http://list.lviv.ua/businesses/25019-riel-lviv
    Відгуки про Ріел:

    • Всім доброго дня. Я згоден з звинуваченнями щодо термінів і неякісних матеріалів, але не звинувачуйте підрядників, - вони тут не винні. Будинок по вул. Я.Мудрого, будується вже давно і ніяк не завершать, тому що платити вони не хочуть. Все обіцяють і відтягують, люди подовгу не отримують зароблені кошти і тікають. Тому, ми підрядники, такі ж пострадалі, як і вкладники. Та це не факт, що рада директорів вкурсі всіх причин прострочень. При такій кількості посередників щось відстежити практично неможливо.
      Михайло, більше 15 днів тому

    • ріел, як китайський автомобіль, зовні блискучий, а в середині неприємний сюрприз. задля прикладу незавершене будівництво по вул. Бучми. Цей будинок будується з 2009 року. На теперішній час він не зданий в експлуатацію, будинок не підключений до електромереж, прибудинкова територія не впорядкована, повно будівельних недоробок, на сходових площадках під час дощу вода тече по стінах. ріел хоче взяти змором, грошей у будівництво вкладати не хоче, тягне і тягне час в надії що власники квартир самі все добудують. Гроші видурювати вони добре навчилися, а виконувати свої обіцянки не дуже, не мають бажання і часу, на черзі наступні щасливі власники квартир в новобудовах, які воліють як найскорше попрощатися зі своїми грошима та збагатити фірму ріел.щасливий власник, 1 місяць тому

    • Ріел-це будівельна фінансова піраміда. Грошами теперішніх вкладників які купились на масовану рекламу по телебаченню (на її оплату пішла вже не одна "елітна" квартира) перекривають попередні борги перед підрядниками,закінчують роботи сяк-так з найдешевших і не якісних будівельних матеріалів. ВИСНОАОК:Рано чм пізно ця піраміда рухне, і шкода буде тих людей, які "купились" на рекламу і вложили гроші в будівництво свого житла. будівельник, майже 7 місяців тому
    • На вул. Окружній така сама історія. Роками люди чекали здачі в експлуатацію. А тепер поруч ще одну висотку впихають. Хоча чомусь не видно в неті відгуків про "Ріел".. ?
      anonimus, майже 8 місяців тому

    • Це фірма, якщо її можна так називати, яка не виконує своїх зобов'язань перед покупцями житла, змінює свої обіцянки на власний розсуд. В якості прикладу - будівництво по вул. Бучми. Спочатку будинок планувався 5-ти поверховим і гроші брали, як за 5-ти поверховий , а став 9-ти поверховим. При цьому думки, чи дозволу людей, які внесли кошти у будівництво взагалі ніхто не запитував. Такі ж обіцянки цяцянки по термінам здачі будівництва, обіцяли у 2010, а на порозі 2013, будинок ще не зданий. Якість будівельних робіт та остербайтери-будівельникі не витримують жодної критики. А де елітне житло європейського рівня, яке Ви обіцяли. Мені дуже шкода, що я зв'язався з "ріелом".
    • Орест, майже 8 місяців тому
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
  15. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Михайло, у вас вже якась манія довести свою правоту і завжди сказати своє слово останнім. Якщо у вас так багато часу, чому не зголошаєтесь очолити ОСББ?
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Добре Іване, що ви можете запропонувати в моїй ситуації. Забудовник нічого не пропонує, хоча йому все прекрасно відомо. Мовчати і приймати в такому вигляді квартиру, за яку заплачено більше 1 млн гривень, а здача вже протермінована на 1 рік ?. Не дивлячись на сертифікат, мені не можуть передати в такому стані, навіть не запрошують на прийом.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Ідіть самі, або вам треба офіційне запрошення? Сидячи на форумі, проблема не вирішиться.
     
  18. Тепер тільки не офіційне запрошення, а письмове повідомлення про готовність квартири до прийoму-передачі.
     
    Останнє редагування: 12 лют 2018
    • Не подобається Не подобається x 1
  19. Сьогодні в ФБ Ріел читаю таке:
    РІЕЛ
    15 год ·
    Яким забудовам Львова можна довіряти? В яку житлову нерухомість можна надійно інвестувати? На всі ці питання, що турбують потенційних інвесторів, покликана відповісти Асоціація західноукраїнських забудовників. Для інформування споживачів щодо законності будівництва була створена інтерактивна карта забудов Львова. Перевірте її у дії на https://azuz.org.ua

    Про те, як створювалася карта та як вона стане у пригоді львів’янам, що планують придбати квартиру, дивіться у відеорепортажі. До речі, до нього потрапили і новобудови РІЕЛ. Упізнаєте які?
    РІЕЛ

    Відкриваю інтерактивну карту і опис про ЖК Велика Британія:
    Інтерактивна карта забудов Львова - Асоціація західноукраїнських забудовників
    Копіюю кадастровий номер і провіряю по кадастровій карті України і отримую оп-па:
    Повідомлення
    Відомості про земельну ділянку з кадастровим номером4610136300:02:002:0004 відсутні.

    Відправити запит, скориставшись формою зворотнього з'вязку.
    Публічна кадастрова карта України. Відомості та витяги про земельні ділянки.


    Що це було????
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  20. Цікаво, яка ситуація у Львові. Чи хтось з львівських інвесторів отримував подібно київським інвесторам такі листи щастя:
    «
    Winnie↓
    16 фев 2018, 21:56

    Являюсь инвестором 5-го дома, у которого по контракту сдача предусмотрена в марте 2018, т.е. через месяц фактически!!!
    И тут сегодня "Риэл" сразил наповал, прислав к концу дня мейл со следующим текстом:
    "На даний момент визначені терміни здачі в експлуатацію будинків 3-5 черг ЖК Львівський квартал:
    3 черга – вересень 2018 р.*
    4 черга – жовтень 2018 р.*
    5 черга – березень 2019 р.*
    *упродовж ще двох місяців від названої дати ми забезпечимо підписання основних договорів та реєстрацію права власності."

    Получается, "Риэл" решил себе там больше чем на год позже сдать дом и это нормально?!!!!! Нужно всем инвесторам кооперироваться и совместно решать этот вопрос с Мельником!!!!»
    ЖК "Львовский квартал", ул. Глубочицкая, Татарская - "Ріел" - Страница 114 - forum.domik.ua

    Найбільше вражає ця віра в «доброго баріна». Барін прийде і все вирішить, хоча вся проблема якраз у баріні.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
а де твій аватар? :)