Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Та прям таки! Он, слову новому навчили :)))

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Oleksiibunikevych

Oleksiibunikevych Well-Known Member

Не одному слову, а зразу на два слова поповнився словниковий запас цієї пані:
    1. Конструктив;
    2. Феєрично.
    А каже ніякої користі для неї нема...)
    Так скоро "граматєйкою" стане, самою "вумною" на селі, головне, щоб не було як у Гриця лиш "АБАБАГАЛАМАГА" з Франкового твору.
    Хай вчиться, а раптом підвищення дадуть).

Останнє редагування: 25 січ 2018
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Zinochka

Zinochka Well-Known Member

Ну, що ви, який же я Штірліц. Першість в збиранні інформації по просторах інтернету за вами ....

4. Zinochka

Ви б, краще, по справі що - небудь написали, ніж в граматиці ізошряться.

• Баян Баян x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 2
  5. Oleksiibunikevych

Ну в моїх постах куди більше інформації по суті справи, ніж у ваших.
    Та не "ізошряюсь" ні в чому, а от вам не було б лишнім граматику і пунктуацію підтягнути.

Останнє редагування: 25 січ 2018
  6. Zinochka

"АБАБАГАЛАМАГА" Це дуже iнформативно))))))))

• Тупо Тупо x 2
  7. Oleksiibunikevych

Ну от ще щось новеньке взнали, може українську класику щей почнете читати, (не лиш на форумах сидіти), то є корисно.
    Пані, почитайте, будь ласка, попередні пости: свої і мої - порівняйте, у ваших апріорі нічого інформативного немає.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо Тупо x 1
  8. IvanShym

IvanShym Well-Known Member

Досить займатись аналізами хто які слова та фрази вживає. Пишіть конструктивні пости по темі, а плітками займайтесь на лавочці у під'їзді з бабусями, вони будуть вдячні за вам за уроки граматики.

• Тупо Тупо x 2
  9. MrjanaLylka

MrjanaLylka Well-Known Member

Так, погоджуюсь, заспамили тут вже повністю форум. Я не адвокат Ріелу, але справи у них на зло ворогам ідуть непогано, на тому тижні ЖК Моне отримав зареєстроване розпорядження про присвоєння поштової адреси. І почали процедуру реєстрації права власності.

• Баян Баян x 1
  10. І вже здають 3 і 4 черги, як обіцяли 2 роки тому. Вже навіть перші жильці заїхали в не опалювані і протікаючі квартири 1 черги?!
    І така сама «райдужна» картина на об’єктах в Києві де вже на 1.5 року затримали здачу?!

Останнє редагування: 26 січ 2018
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Annet Kyiv

Annet Kyiv New Member

Доброго дня. Перепрошую, але не втрималась. Пане Михайле, ви явно дезінформуєте народ. Де в Києві затрималі на 1, 5 роки здачу??? Я - інвестор саме в Києві. Не займайтесь балаганом будь-ласка. У нас є сертификати, оформлюють наразі поштову адресу. Перед тим, як щось писати, варто первіряти информацію.

• Смішно Смішно x 1
  12. Oleksiibunikevych

Оперативненько...)))) і без палєва))))
    Ріел премію в студію, або пеньок під зад....іжте горішки, то для мозку корисно дуже

Останнє редагування: 29 січ 2018
  13. Пояснювати немає бажання, читайте. Правда там 107 сторінок.
    ЖК "Львовский квартал", ул. Глубочицкая, Татарская - "Ріел" - forum.domik.ua
    Так, Елизіум здали, але коли буде побудована котельня і дадуть тепло в квартири?

14. Annet Kyiv

Annet Kyiv New Member

я повторюсь - у вас термін 1, 5 роки. Прошу озвучити звідки така цифра? Не рік, не рік и 1 місяць -саме 1,5 роки. ця інформація -це ваша фантазія, на чому хотіла вам наголосити. Тому я і відповіла на ваш комментар. Більше не маю жодного бажання тут писати.

15. Значить на рік і один місяць затримати це нормально, але якщо написав 1.5 року то кінець світу. Може я і поспішив на чотири місяці, але скоріше все одно не буде.

16. Annet Kyiv

Annet Kyiv New Member

Саме в цьому і приховується зміст викривлення подачі інформації. Звичайно, те, що затримують нам також не до вподоби. Але ж оперуйте коректними данними, адже в таких дрібницях і вся суть. А за 4 місяці ще ого-го скільки всього може трапитись. Ви ж накинули їх в більшу сторону, з таким успіхом можна було би і в меншу, як варіант, але ж він вам не підходить, мабуть. Тому я вас і поправила- перевіряйте інформацію перед її подачею. Дякую.

17. Мені немає за що виправдовуватись. Якщо не згодні - тоді дати в студію: коли було заявлен здачу на початках;
    коли оголошено про перенесення термінів;
    Коли здали і коли інвестори отримали комунальні послуги.
    Це і буде ревальний термін здачі, а не розрекламоване отримання сертифікати, без можливості доступу до квартири через відсутність умов.

18. Annet Kyiv

Annet Kyiv New Member

Шановний, я не маю жодного бажання з вами сперечатись по датах переносах і так дальше. Я вас поправила, більше того - ви були згідні з поправкою. Суть не в цифрах, а в подачі інформації. Бувайте.

19. Неполінився. Зайшов на сайт. Переписка києвлян:
    «
    Realdevil↓
    05 авг 2015, 10:41

Звонил месяц назад

Цена метра (2-х комнатная до 70 метров): 1 очередь 22 000 грн. 2 очередь 20 000 грн. Предоплата 60 %. Рассрочка до конца строительства. На остаток- привязка к валюте . Сдается в конце 2016 - 1 очередь, в марте 2017 - 2 очередь»
    Це по ЖК Львівський квартал.
    Перепрошую форумчан, помилився в подачі інформації про терміни затримки.
    Про ЖК Елізіум - здали, але без опалення. Тільки будують котельню. Коли здадуть котельню і подадуть гарячу воду тоді і буде реальна здача .
    Annet KyivДякувати не треба

Останнє редагування: 29 січ 2018
  20. Zinochka

Жилой комплекс "Львовский квартал" будет состоять из семи 10-этажных домов и относится к бизнес-классу.

Этапы строительства:
    1 и 2 дома - завершение строительства - III кв. 2017 г.
    3 дом - завершение строительства - IV кв. 2017 г.
    4 дом - завершение строительства - I кв. 2018 г.
    5 и 6 дома - завершение строительства - III кв. 2018 г.
    7 дом - завершение строительства - IV кв. 2018 г.

а де твій аватар? :)