Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Lexxx

    Lexxx Member

    Я б не став прямо з пірамідами порівнювати. У пірамід мета зібрати грошей і лопнути. Чи ви вважаєте що більшість забудовників йдуть тією дорогою?
     
  2. Я написав, що це нагадує піраміду. Коли забудовник не вкладає ні копійки своїх грошей, а будує за гроші населення. Свій прибуток він забирає ще до початку будівництва під виглядом надання консультації по вибору об’єкта інвестування, а з подальших щомісячних/щоквартальних внесків будує об’єкт. Якщо станеться криза, або забудовник на стадії проектування не врахував чогось, будівництво гальмується або взагалі стане. Яскравий приклад з Ріел - це ЖК Львівський квартал у Києві. Допустились помилок на стадії проектування і тепер постійні переноси здачі черг, а поверховість останніх будинків виросла з 10 поверхів до 22. Витрати перевищили прогнозовані і тепер потрібно знайти кошти для завершення будівництва. А де їх взяти? А збільшимо поверховість. Тепер уявіть собі в яких термітниках прийдеться жити інвесторам при тих же кв. м прилеглої території на мешканця, тій же кількості парко місць і т.д.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. Про будівництво в 2017 році:
    «Всплеск строительной активности сказался на стоимости квадратных метров. По словам президента Союза специалистов по недвижимому имуществу Украины Виктора Несина, в этом году на столичном первичном рынке жилья можно было приобрести квартиру по цене 500-600 долл. за кв. м и даже дешевле.

    Эта ситуация играет на руку потребителям, впрочем, невыгодна застройщикам. По подсчетам риелторов, предложение в крупнейших городах Украины, в том числе и в столице, превышает спрос в десятки раз.

    "При строительстве 200 квартир удается продать за год только 10. Поэтому в ближайшие два-три года мы увидим множество замороженных строительных объектов», – предполагает эксперт по вопросам недвижимости Ярослав Цуканов.»
    Повністю ознайомитись зі статтею можна за лінком
    Недвижимость Украины: что необходимо знать о строительстве жилья в 2017 году
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member


    Не читайте наніч всяку єренду цигани снитися будуть :)
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    У нас в Харкові давно вже така тенденція спостерігається. Купа заморожених об'єктів на різних стадіях будівництва. У мене поруч з будинком один такий довгобуд, років 15 - точно вже будують (це стільки сама спостерігаю, відколи переїхали), а скільки насправді і не знаю. І періодично одна й та сама історія: нагонять орендованих кранів, створять враження бурхливої діяльності, накосять бабла з довірливих оптимістів і зникають на кілька років. Потім тільки ходять натовпи зачарованих ідіотів, із тих, хто спочатку гроші вивалить, а потім починають питання ставити, навколо будівельного майданчику і все запитують, а куди крани і робітники подівалися? Через 3-4 роки, коли чергові позови і страждання за втраченими грошима трохи стихнуть - історія повторюється.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lexxx

    Lexxx Member

    На цьому фоні 20% квартир, непроданих Ріелом виглядають не погано.
     
  7. З якої кількості квартир - з 10 квартир 2 непроданих виглядає непогано, але з заявлених 1300 в ЖК Велика Британія 260 непроінвестованих квартир дуже суттєво. Це ще раз підтверджує інформацію про реальну вартість одного квадратного метра економ житла в 200-300$. Ви вкладаєте гроші в будівництво і вас мають за ніщо, дозволяючи будувати з порушенням ДБН і затримками без пояснень. А ви це сприймаєте як належне.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Щоб не бути голослівним, скину посилання на сайт да активно обговорюють будівництво і не тільки у Львові:
    Новини Львова | Lviv News - Page 206 - SkyscraperCity

    Тут якраз обговорюють ціну і перспективи будівництва.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Lexxx

    Lexxx Member

    Там айтішники в усьому винні))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Із-за них і ціна на квартири не падає)))
     
  11. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    Я вже давно спостерігаю, що зараз інтерес до житла у Львові дуже виріс. І не думаю, що ціни впадуть, а якраз навпаки будуть тільки рости. Ось цікаві спостереження від плюсів https://ru.tsn.ua/tourism/5-prichin-pereehat-vo-lvov-1072590.html
     
  12. Неприкрита спроба реклами від співробітника компанії Ріел

    А тепер прогноз розвитку ринку житла у Львові на 2018 рік:

    Новобудови-2018. Яке житло купуватимуть у Львові цього року
     
    Останнє редагування: 12 січ 2018
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. До сьогодні не задумувався яка щільність забудови буде в ЖК Велика Британія. Тільки глянувши на це фото задумався про те, скільки ж нас зранку майже одночасно буде залишати мікрорайон і що творитиметься на вул. Шевченка. Вау.
    А навпроти ЖК Семицвіт, де ще більше будинків.
    Куди я влип і де мої "вєщі".

    [​IMG]
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. Zinochka

    Zinochka Well-Known Member

    Так попит на житло, все-таки є. Такий, що навіть виїхати з ранку неможливо буде.
     
  15. Попит на житло є, але жадібність забудовників наразі її перевищує
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    чичтаю ваші пости і ніяк не збагну навіщо вам квартира, те ще і в ЖК? Судячи з ваших життєвих принципів вам потрібна не квартира, а приватний будинок, та подалі від міста з супер пупер ідеальним ремонтом і по американським цінам, бо вони вас влаштовують. Що ви загубили у ВБ? Чи думаєте, що вижевете всіх сусідів довкола?
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мушу вас засмутити. Чому потрібен. Будинок є. Але внуків щодня возити в місто в школу при постійних корках на львівських вулицях? Внуків жалко. А мої майбутні сусіди опинились в такій самій ситуації, як я. У нас спільна тераса і ті самі недоліки. Якщо забудовник «Г», то як він побудує щось краще сусідам.Навіть і в інших чергах
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  18. sorokinvadoym

    sorokinvadoym Well-Known Member

     
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    У Львові смішна не щільність, а інфраструктура. А ще якщо зважити, що немає метро і всі пересування по вуличкам, то взагалі "обхохочешься"
     
  20. manur

    manur Well-Known Member

    А то со?;):uaflag::bandera:
    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)