Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Результатами я цікавилася і не на форумах, поруч з ВБ є будинки давно побудовані Ріел, в першу чергу я спілкувалася мешканцями цих будинків. А з репутацією було все добре до вашої появи. Тепер зрозуміло навіщо ви тут.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А мені більш подобається не потрапляти в такі проблеми, тому починаю з вивчення негативних відгуків. А такі як Ви з Буряковою затикають рота, коли вилазять недоліки.
    Не бачу щоб Ви щось вирішували. От Михайло вирішує. Він озвучує існуючі проблеми, пише листи забудовнику.
    А Ви, як інвестор, що зробили, щоб умови договору були прозорими, щоб забудовник ніс відповідальність за порушення?
    Ах, так! Ви висловили надію, що у вас буде якось інакше...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    :))) не смішіть. Ваші аргументи виглядають безнадійно, як спроба виправдати перед чоловіком коханця у шафі.
    Ріел в 2008 руйнував історичні пам'ятки, а я про нього дізналася два тижні тому, щонайбільше.
     
    Останнє редагування: 17 гру 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. Назвіть хоть як називаються ті житлові комплекси. Я маю доступ до їхньої ОСББ групи і нічого там такого райдужного про Ріел не пишуть.
    А проблеми вирішуються, але не завдяки співпраці з Ріел, а завдяки витягуванню на світ божий тих ляпів, яких допускається забудовник і проектанти, фаховий рівень яких наближається до нуля
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Lexxx

    Lexxx Member

    Виглядає дуже оптимістично. Ринок житла дуже неповороткий.
    Сподіваюсь айтішники та інші фактори це змінят, але не думаю, що вже в наступному році.
     
  6. Тільки по об’єктам Ріел не проданих квартир від 20 відсотків і вище. Така ж ситуація і в інших забудовників. Те, що зараз називають інвестуванням в житло, реально являє собою пайову участь в будівництві. Інвестиції передбачають отримання прибутку в майбутньому. На ринку житла таких інвесторів, які вкладають кошти з метою перепродажу чи здачі в найм, невеликий відсоток. Ми йдемо до реального інвестування великими забудовниками в житло з метою його подальшого продажу/ здачі в найм для отримання прибутку. А тут уже покупець буде диктувати умови, а не забудовник. Погано збудуєш - не продаси/ не здаси в рент.
    І я впевнений, що це станеться дуже швидко. Швидше, ніж ми очікуємо. Я живу у вік швидких змін, а теперішня молодь і мої внуки вже будуть жити в період дуже стрімких, карколомних змін, як техніко-технологічних, так і світоглядних.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Про негативні відгуки ви праві. Ви їх написали достатньо. Але справа в тому, що недоліки у вас повилазити не можуть, тому що ви - не інвестор.
    А що ви можете бачити? Ви на будівництві були? А у відділі продажів? Михайло має проблему, вирішує як може. А ви чого їм прикриваєтеся? Ви що зробили? Прийшли бруду налити і обізвати інвесторів мазохістами і терпілами…
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. lookup

    lookup Well-Known Member

    ЖК Америка перенесли з 1-го на 4-ий квартал 2018. А колись планували ще в 2017 здати
     

  10. "Избыток жилья пока не создает системных угроз для финансовой стабильности. Но возрастают риски отдельных застройщиков и банков, которые выдают им кредиты, предупреждает Нацбанк.

    “Не стоит прибегать к радикальным мерам по ограничению предложения вроде введения моратория на новое строительство. Однако нужно повышать требования к качеству нового жилья и усиливать защиту покупателей квартир в новостройках”, – советуют в НБУ"
    Сьогодні отримав підтведження своіх висновків щодо подальшого розвитку ринку житла в Україні. Повністью ознайомитись можна за посиланням:
    НБУ назвал цены на недвижимость в Украине "критически низкими": чего ждать дальше
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    @guruua а ви інвесторів ЖК Америка? Можете щось об’єктивно сказати по будівництву? Співпрацею з РІЕЛ? Придивляюсь до цього ЖК, хочу максимально зібрати інформацію перед зустріччю з менеджером
     
  12. guruua

    guruua Well-Known Member

    @marianast зайдіть у групу у фб Увійти на Facebook | Facebook там все пишуть. А так саме погане затримка по першій черзі 9 мцсяців. А так місце та проект подобаються.
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    @guruua я там є. І навіть вас там бачу. Група малоінформативна. Але той факт, що люди не озвучують там конкретних претензій вже обнадіює)
     
  14. IvanShym

    IvanShym Well-Known Member

    У нашій країні буде, як завжди у нас і відбувається, зниження попиту спричинить зниження цін і погіршення якості житла. А про інвесторів ніхто дбати не буде.
     
  15. Якщо ви не будете дбати про себе і дозволяти забудовнику робити з вами, що йому заманеться, так і буде. Якщо, насправді, ви не забудовник або його представник.
    З нами роблять те, що ми самі дозволяєм робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Якщо багатомісячні затримки здачі, сумнівна законність дозволу на землю під будинками і пренензії по якості будівництва та внутрішнього ремонту (тут на форумі є з фотографіями і описом) для Вас не є конкретними і суттєвими, то так, все дуже обнадійливо. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. guruua

    guruua Well-Known Member

    @marianast ближче до здачі думаю вспливуть якісь бока. Зараз не все добудовано, та не всі ще були у себе у помешканнях. Мені наприклад не подобається що вони не штукатурять бетонні стіни.
     
  18. guruua

    guruua Well-Known Member

    @Latana Royal розмова про групу інвесторів у фб, а там поки що притензій майже немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Latana Royal ви можете мені надати конкретний відгук по даному об’єкту? Від першої особи? Пліток я вже достатньо начиталась
     
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    А як дізнатись який підрядник будує об'єкт? Від них теж залежить багато.
     
а де твій аватар? :)