Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Alina SHYNKAR

    Alina SHYNKAR Member

    Ото тільки дай попи.... Викупити історичну будівлю і за кілька років довести до руйнації? Де таке робив ріел? Порохняві боти вже і тут засіли? Не було ніякої історичної будівлі. Був загроблений особняк жителі якого спокійно і з радістю получили відкупну і позбулися. А тепер громадські діячі хочуть зрубати бабок з Ріела, бо розуміють що він не бідний, а їм працювати не хочеться, тільки ходять 4 ворони всюди і брешуть, може хтось клюне.
     
    • Тупо Тупо x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. kalinaganna

    kalinaganna Well-Known Member

    Перечитала ці статті – і нові і старезні і ще подивилась аналогічні опуси. Ну за верству тягне заказухою, а точніше – що хочуть щоб Ріел побільше грошей відвалив, бо щось у нього здача за здачею, сертифікат за сертифікатом. Хтось позаздрив, що гарно іде бізнес. Все як завжи в нашій країні.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    А мені здається, що тут прям дехто радіє, що Ріелу продохнути не дають . Чому тут радіти? Замість того, щоб всі сили кинути на завершення нашого будівництва, вони мають вирішувати питання з ціми судами. І звичайно я розумію, що хтось хоче заробити, краще б ці гроші направили на будівництво. Так що нема чому тут радіти
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Та ні, тягне тим, что Ріел займається мутними справами, які в любу мить можуть бути оскаржені через незаконність.
    А "гарно іде бізнес" за рахунок лохів-інвесторів, яких можна жорстко доїти через один день протермінування платежу, тоді як самому водити за ніс обіцянками місяцями і роками.
    Зібравши все це в купу, маємо портрет непорядного і нечесного гравця, який не гребує а ні брудними методами заробляння, а ні обманом людей.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Ось яскравий приклад моїх думок. Як я і казала, такі як ви сидять зловтішаються з проблем забудовника та радіють з цього.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    У Вас відсутня здатність логічного мислення. І Ви не відрізняєте зловтішання від аналізування фактів для прийняття більш ефективного рішення.
    Тому, раджу Вам узяти кілька кредитів, і віддати усе на спасіння Ріелу. Це як раз в дусі Вашої філософії.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тьху... з ким я розмовляю. Це черговий Ріело-клон Бурякової

    69587.JPG
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. guruua

    guruua Well-Known Member

    Равлики з Ріел анонсували затримку здачи першої черги ЖК Америка на 9 місяців, компенсації не хто поки не пропонує...
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    А де тут логіка? У брудних замовних проплачених статтях?
    Аналізуючи такі факти можна прийняти неадекватне рішення.
    Кредити не беру і вам не раджу, та й рятувати тут нема кого.
     
    • Тупо Тупо x 2
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, то Вам так здається.
    А от люди, які заплатили Ріелу і за свої гроші отримали:
    - дах, що протікає;
    - штукатурку, що відваюється;
    - грибок і плісняву, яка заселилася у їх квартирі раніше господарів і котру, як відомо, позбутися можна тільки разом зі стінами;
    - криву стяжку;
    - кособоко встановлені радіатори;
    - огорожу на останньому поверсі, з якою, при першому ж необачному торканні, можна запросто полетіти у вічність;
    - лист "щастя" в якому забудовник радісно повідомляє, що в нього не тільки криворукі майстри, але й керівники - безмозкі непрофесіонали, бо за скільки років роботи вони не набули знання про всі необхідні дозвільні процедури і про те, скільки часу на них потребується. Тому, замість обіцяного в строк готового будинку, люди отримають шиш і нові обіцянки. Але грошики Ріел за свій непрофесіоналізм і недолугість брав, бере і буде брати;
    - і ще невідомо які сюрпризи;
    ці люди не поділяють Вашого оптимізму щодо порядності компанії-забудовника.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Почитала статті :facepalm:
    Стільки порушень закону Ріелом! В любий момент їх зобов'яжуть прибрати новобуди, які побудовані на місці зруйнованих пам'яток, та без дозволу і люди залишаться і без квартир, і без своїх грошей!
    @Mykhaylo Khomchyn, Ви впевнені що хочете і надалі мати цей дуже ризикований геморой від Ріелу?
    Може варто позбутися його з мінімальними втратами, ніж пізніше залишитися ні з чим і замість квартири роками мати судові тяжби?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Наразі почекаю до весни, коли по вилазять всі скриті дефекти, а весною прийматиму рішення, що робити дальше. Якщо будуть хоч якісь зрушення в судовій системі, можлива судова тяганина.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    А де ви побачили мій оптимізм?
    Так, ми-то заплатили Ріелу, але ви йому нічого не платили, тільки сидите і поливаєте його брудом, прикриваючись інвесторами.
     
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Михайло, дуже вам співчуваю. Сподіваюся ви зможете вирішити всі ваші проблеми з квартирою. Хочеться вірити, що в нашій черзі таких несподіванок вже не буде.
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Захищати забудовника який за ваші ж гроші вас обманює - так, це не оптимізм. Вибачте, помилилася. Це - мазохізм!

    Ну то тепер їжте, хоч повилазьте, якщо не вистачило клепки поцікавитися результатами роботи і репутацією, перш ніж гроші віддавати.

    Покажіть, будь ласка, де я обмовляла, або несправедливо звинувачувала Ріел?!
    Бо швидше це Ви мене поливаєте брудом, захищаючи Ріел, як Бурякова поливала брудом Михайла, який є одним із постраждалих інвесторів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. prius

    prius Well-Known Member

    ні,вони по житті терпіли,вони самі несуть гроші шахраям а потім репетують що їх ошукали
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. а на сьогоднішній день у нас е порядні забудовники які роблять якісно та здають вчасно?
     
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Якщо умови договору не передбачають відповідальності забудовника, то навіщо комусь робити щось вчасно і якісно?
     
  19. Я думаю, що 2018 стане початком кінця деяких забудовників. На ринку Львова вже пропозиція квартир економ класу перевищує попит. Скоро просто потреба в житлі буде замінена на потребу в якісному комфортному житлі. На ринку житла зміни будуть швидшими, ніж дехто думає. Зміни будуть не як в ІТ сфері, але остання буде мати суттєвий вплив на будівництво, особливо в центрах ІТ індустріі, одним з яких є Львів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    А де ви побачили захист забудовника? У нас, інвесторів, є проблеми, ми їх намагаємося вирішувати. Я перепрошую, ви з якої черги?
     
а де твій аватар? :)