Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Ну ви ж самі ставите в приклад роботу вашого Леополь Тауна. Цитую про ваш улюблений Леополь таун "затримки є, але то нормальна річ по забудовниках Львова» Тут ви ставите це в приклад хорошої роботи. А в гілці Ріел - це у вас викликає обурення.

    …"у мого інвестора"…, ну ніфіга собі))) У мене вже є інвестори і хто тут після цього дерев'яний? Всі питання задавайте Ріел, хоча які у вас можуть бути питання, ви то до Ріел відношення не маєте, ви більше по Леополь Тауну.
     
    • Тупо Тупо x 2
  2. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Щодо Mykhaylo Khomchyn, так все так і є, бреше, дуже багато, але не в кожному пості, приблизно через раз, іноді рідше, то про днб вигадає, то постить фотки якихось американських огорож, а говорить що в офісі Ріел сидить, то огорожі на даху немає, а виявляється вона є, то говорить що комісії НЕ буде а вона проходить і все приймає, то дає посилання на якісь форуми, заходиш, а немає там такого.
     
    • Не подобається Не подобається x 2
    • Тупо Тупо x 2
  3. Доброго вечора.
    Так що, OlyaBurakova, завтра зустрічаємся на Шевченка 17, 6 поверх, секція Г і побачимо хто з нас бреше як собака? «Слабо чи кишка затонка». Буду в себе в квартирі після 10:00 ранку. Заходьте, зробите фотосесію про мою «брехню».
     
    Останнє редагування: 4 гру 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Про собаку, то ви вже на себе наговорюєте. Яке мені діло до вашої квартири, ви вже нею всіх і так дістали на форумі.
     
    • Тупо Тупо x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    ви представник ріелу, нехай в даний момент і форумний, то дайте відповідь, будь ласка, а то на Торф"яній лише "мовчання ягнят".
     
  6. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    @Oleksiibunikevych, загубила Ваш допис із посиланням на форум про ріел. Там натрапила на цікаве спостереження.
     
  7. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    то інший форум Форум - ЖК Велика Британія - Куплю Квартиру, але теж про Британію, там крім фанатів/копій OlyaBurakova, багато переплітається з цим форумом:
    про пливуни на території Британії, аварійний будинок на вул. О. Степанівни (після б-ва Манхеттена), землю військової частини, а також аналіз договору з ріелом по ЖК Велика Британія Englishman in NY: Аналіз "договору" від Ріелу
    нехай простить мене OlyaBurakova і її секта, бо то ще 2016р був)
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Вочевидь до сьогодні нічого не змінилося.
    Та цікаво те, що Ольга Бурякова з'являється (в усіх своїх іпостасях) після дописів про ганебно виконану роботу забудовника. На цьому форумі накинулися на Михайла після того, як він виклав фото своєї квартири.
    Там теж, почали очі замилювати казочками про файних менеджерів в офісі після того, як інвестор виклав фото квартири, де тече стеля річками і валиться свіжоремонтована штукатурка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    @Oleksiibunikevych, дарма Ви видалили цитування Бурякової з однаковими дописами на різних форумах.
    Це ж і віслюку зрозуміло, що людина, яка вклала гроші і не отримала результат - не буде так розпинатися вихваляючи забудовника.
    Ріел, що вішає локшину начебто з акаунтів своїх липових "інвесторів" поводиться як шахрай з наперстками на перехресті. І тільки ідіоту то буде байдуже, незалежно від того в яку чергу новобуду від Ріелу він вляпався.

    Ну хіба тільки якщо хтось вляпавшись вирішив перепродати цей геморой і не хоче, щоб інші знали правду, тому й прикидається тут наївним.
    Але це теж зовсім не чесно.
    Так що, усі любителі поховати свої гроші в сумнівних забудовах від Ріелу - рівненько йдуть лісом.
     
    Останнє редагування: 5 гру 2017
    • Подобається Подобається x 1
  10. OlyaBurakova

    OlyaBurakova Well-Known Member

    Я з'являюся тут коли маю час, та бажання, і ні на кого не накидаюcь. Це на мене накинулись, коли я виклала фотки, а я захищалась - так, але ніколи не накидалась. Ви накидаєтеся на кожен мій пост. Як цікаво чути про будівництво та офіс від людини, яка в офісі ніколи не була і будівництво в очі не бачила.
    І доречі, ви тут нарікали, що я пишу тільки-но безглузді дописи, і не по темі. Так ось по темі - перед будинком першої черги ЖК Велика Британія встановили дитячий майданчик. Та вам це ж і не цікаво тому що ця інформація для інвесторів Великої Британії.
    ЖК Велика Британія: перша черга вже має дитячий майданчик | РІЕЛ
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. :sorry:
    На жаль, немає кому гратись на майданчику, і нескоро будуть
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. C20DC575-E4ED-4ED1-B85C-84430F8EA658.jpeg
    Це остання інформація для всіх черг. Тепер можна приблизно зорієнтуватись коли будуть здані всі наступні черги
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    просять пробачення...як красиво, а де компенсація?????? як мінімум хтось з інвесторів орендує квартиру на цілий рік, хтось і на два два аж..
    грошики, забезпечувальні платежі взяли і все беруть по графіку, прострочив 10 днів - 50% пеня, - Інвестор - дійна корова і не інакше...

    найбільш уморяє:
    "...корпорація (ріел) ....ніколи не підводила людей, які їй довірились (ріелу).."
    "... ми розуміємо, що ці обставини дещо корегують ваші плани..."
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. guruua

    guruua Well-Known Member

    А коли мали здати третю чергу?
     
  15. Paradoks

    Paradoks New Member

    31.06.18
     
  16. guruua

    guruua Well-Known Member

    Це дата саме поанової здачи за договором чи термін укладання договору на право власності?
    У ЖК Америка 1 черга планова здача 31 січня а договори так само до 31 чераня мали би бути... Але вони 31 січня навіть каркас б-2 не закінчать будувати
     
  17. Paradoks

    Paradoks New Member

    Це саме здача.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    • Подобається Подобається x 1
  19. Oleksiibunikevych

    Oleksiibunikevych Well-Known Member

    і так по кругу...
    це був дубль 2.. з будинком Ярославенка - поки невдало.. хоча будинок вже зруйновано..
    У центрі Львова незаконно зводять будинки за протекції Садового – розслідування ЗМІ
    і виконком і садовий продають ЛЬВІВ..
    Будівельна компанія «РІЕЛ» – фігурант десятків скандалів (ч. 1)
    Без Садового во Львове нельзя построить и псячої буды, – Мельничук (ВИДЕО)

    спочатку садовий продав мельнику цю історичну садибу, а останній розпорядився так як хотів - інвестиції в садового повинні давати прибутки...пройшло вже майже 10 років.. про то призабули трохи - і пора ваяти будки...
    крім того на Пекарській 30 ще одна черга будуватиметься ріелом.

    не здивуюсь якщо через пару десятків років виясниться, що львівська Ратуша, чи борони Боже катедра...храм якийсь викуплений черговим вандалом, який зробить все, що хоче з тою пам"яткою.

    то такий біснес викупити стару історичну будівлю в центрі, за пару років довести її до руйнації і вибудувати на чим побільше поверхів будинок з лайнових матеріалів, з такою ж якістю і продати за зелень..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)