Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
    • Не подобається Не подобається x 1
  1. vitamin

    vitamin Member

    Всім привіт.

    Планую купувати квартиру в 5й черзі. оплата 60%
    Хочу дізнатись, які "підводні камні" мене чекаю ? Питання стосується всього від А до Я. Від оформлення попереднього договору купівлі-продажу, та оплати до акту прийняття-передачі квартири. Особливо цікаво почути власників 1ї черги, які незабаром отримають ключі від омріяної квартири.

    Думаю буде всім цікаво знати, що можна очікувати від даного забудовника. А також колективно реагувати.

    Буду вдячний за кожний допис.
     
  2. В якості анонсу для тих, хто хотів купляти щось у Ріелу - категорично не раджу. Чому - опишу з фото за ці вихідні.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. 01/09/2017 через 5 місяців після обумовленої в договорі дати здачі 1 черги (31/03/2017) відбулась зустріч інвесторів з керівництвом Ріел. Керівник Ріел Ростислав Мельник , дивлячись на дану обіцянку або за боявся зустрітись з інвестора, або погрожував зустрічатись з тими, хто забезпечує його добробут.
    Якщо в двох словах -?зустріч ні про що, зустріч пустих обіцянок і марних сподівань. Присутні представники Ріел знову били себе кулаком в груди та обіцяли до середини жовтня підготувати для передачі якісь документи. Ті самі обіцянки, які ми чули на протязі останніх місяців. Я більше не вірю цим обіцянкам і вам рекомендую ставитись до них дуже критично.
    РІЕЛ НЕДОТРИМУЄТЬСЯ ДАНИХ ОБІЦЯНОК!!! Перевірено власним досвідом. Про терміни я вже говорив. Про готовність і якість виконання все ще по переду. Докази у вигляді фотографій стану квартири через 5 місяців після обумовленої дати здачі додаються.
    1. Станом на 01/09/17 згідно договору:
    - не встановлено
    опалення;
    -не зроблена стяжка;
    - не проведено газ в квартиру;
    - не встановлено електролічильник;
    По якості виконаних робіт - в мене не вистачає нормальних слів, що б описати все що я думаю про будівельників, архітекторів і всіх, хто робив роботи в квартирі, а ненормативною лексикою не користуюсь. Ви все самі побачите на фото.

    ОДНЕ ЩО РЕКОМЕНДУЮ ВСІМ ІНВЕСТОРАМ ЖК Велика Британія - десятою дорогою обходять Студію Ремонту Ріел. Зекономити нерви, кошти і час.

    Як працюють представники Студії ремонту видно на фото прокладки труб на воду, каналізаційних труб і труб опалення. Коштувало це немалих грошей, а нерви ще попереду.

    Тим, хто ризикне, вимагайте включати в договір терміни виконання і штрафні санкції, без цього даремно потрачені гроші.

    Пояснення до фото напишу в іншим разом
     

    Вкладення:

    • IMG_1929.JPG
      IMG_1929.JPG
      Розмір файлу:
      132,8 КБ
      Переглядів:
      57
    • IMG_1937.JPG
      IMG_1937.JPG
      Розмір файлу:
      122,3 КБ
      Переглядів:
      55
    • IMG_1938.JPG
      IMG_1938.JPG
      Розмір файлу:
      74,3 КБ
      Переглядів:
      55
    • IMG_1940.JPG
      IMG_1940.JPG
      Розмір файлу:
      117,7 КБ
      Переглядів:
      54
    • IMG_1941.JPG
      IMG_1941.JPG
      Розмір файлу:
      102,7 КБ
      Переглядів:
      57
    • IMG_1943.JPG
      IMG_1943.JPG
      Розмір файлу:
      128,6 КБ
      Переглядів:
      52
    • IMG_1948.JPG
      IMG_1948.JPG
      Розмір файлу:
      87,8 КБ
      Переглядів:
      51
    • IMG_1950.JPG
      IMG_1950.JPG
      Розмір файлу:
      120,5 КБ
      Переглядів:
      56
    • IMG_1951.JPG
      IMG_1951.JPG
      Розмір файлу:
      156,2 КБ
      Переглядів:
      50
    • IMG_1955.JPG
      IMG_1955.JPG
      Розмір файлу:
      128,4 КБ
      Переглядів:
      55
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Це тільки маленька частка з наявних фото. Не хочу дальшої травмувати психіку інвесторів Ріел. Дякую
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. Vladshvets

    Vladshvets Member

    Усі, хто читає форум, мають знати одну просту річ – Михайло Хомчин це бот, який підбурює всіх в інтернеті. Але в реальності його не існує. Вчора були збори першої черги ЖК Велика Британія. Ніхто того Михайла Хомчина так і не побачив. Перевіряйте інформацію, не довіряйте "активістам", які дуже хоробрі в інтернеті і фотки мають сфальсифіковані, а насправді працюють на конкурентів. Інакше чому вони не показуються.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2

  6. Мене вже записали в боти. Мало того я шеф порохобот і воюю із зрадофілами.

    А якщо серйозно, то я інвестор 1 черги ЖК Велика Британіясекція Г 6 поверх. Я організував вказану зустріч, але не був присутній оскільки на знаходжусь у Львові в даний час. Але син там був.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. Jonathan

    Jonathan Member

    Підтверджую неякісне будівництво Ріелу і потім на вас як співвласників збудинку ляже ще безліч проблем щодо його утримання і доведення до ладу. Ріел це не та будівельна компанії в будівництво якої можна інвестивувати, але на жаль це розумієш лише коли стикаєшся.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  8. Це мій син відреагував на подібний закид представника Ріел в ФБ

    П. Олександро, я є сином п. М. Хомчин і особисто був присутній на зустрічі, особисто наводив приклади недоліків виявлених в квартирі і в квартирах сусідів. Конкретних відповідей по шляхам вирішення виявлених недоліків не отримав. Загальні фрази на кшталт "при прийомі квартири складається дефектний акт" нас не влаштовують! Якщо компанія РІЕЛ вважає себе серйозною і відповідальною компанією перед своїми інвесторами то думаю перелічених недоліків повинно було бути набагато менше, а в ідеалі не повинно було бути взагалі. Можу припустити що у зв'язку із зміною норм закону виникли проблеми з оформленням документів але це б не було таким гострим питанням коли б після затримки в 5 місяців будинок був повністю готовий до введення в експлуатацію. Станом на сьогодні в квартирі відсутня газова труба, стяжка, батареї та ще безліч недоліків. І це не лише в нашій квартирі. Вашими представниками на зустрічі було згадано про проблеми з ліфтами у двох під'їздах. Можу припустити що у разі залучення незалежного, наголошую "незалежного!", експерта з прийому будівлі, існує вірогідність виявлення ще ряду недоліків які ми інвестори не помічаємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  9. Markyslv

    Markyslv Well-Known Member

    Та вам стяжку не треба заливати спершу треба переробити опалення воду і каналізацію
     
  10. Так треба, але це все мало бути зроблено до 31 березня 2017 року згідно договору.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  11. Про подальший розвиток подій:
    Шановні інвестори першої черги
    ЖК "Велика Британія"!

    1. Усунення недоліків у виконанні будівельних робіт.
      Хочемо запевнити вас у тому, що усі недоліки, яких припустилися підрядники у виконанні будівельних та оздоблювальних робіт, будуть усунені. Просимо під час огляду квартири, вказувати усі свої зауваження в акті прийому-передачі майна. Вкотре хочемо зауважити, що це єдиний шлях вчасно усунути їх.
    1. Усунення недоліків Студії ремонтів.
      Під час огляду квартир, у яких були здійснені ремонтні роботи Студією ремонтів РІЕЛ, буде присутній представник Студії, який фіксуватиме недоліки у виконанні робіт і сприятиме у пришвидшенні їхнього усунення.
    1. Газопостачання.
      Фінальний етап процесу отримання сертифікату йде за планом. Докладаємо максимальних зусиль, щоб питання газопостачання було вирішене до початку опалювального сезону.
    Потребуємо вашого розуміння і підтримки у відновленні діалогу і забезпеченні продуктивної співпраці.


    З повагою,
    сервісний відділ БК РІЕЛ


    Так от, як казав Каменяр "борітись і поборите".

    Захищайте свої права і читайте-перечитуйте угоди та правила.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. Не впевнений, що цю гілку читають ті, хто вже отримав документи на інвестовані квартири, але спробуємо.
    Цікавить питання як вирішено/вирішувалось питання постачання електрики, газу і води в будинки і квартири. Мається на увазі чи ви підписали прямі угоди з водоканалом, обленерго і газконторою, чи з експлуатуючої організацією. До речі, що вона собою предсталяє? Якщо з експл. організацією, то по яким тарифам?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  13. Здається кияни теж починають прозрівати щодо готовності Ріел здавати вчасно об'єкти


    "Сегодня, 12:47

    Не здадуть вони перший будинок ні в жовтні,ні в листопаді, ні в грудні... якщо все ж таки здадуть то аж в березні 2018 року ( щоб рівно 1 рік " затримки" був) !!! [​IMG] [​IMG] [​IMG]так що всі хто надіявся вже переїхати і не проживати в арендованих в Києві холодних і незатишних квартирах, кімнатах за космічну ціну - можуть не розривати свої договора-аренди ще довгий час...На будівництві ще дуже багато роботи: гора будівельного сміття в самому дворі, чкесь постійне перенесення судових розглядів ... Що відділ продажу так і студія ремонту ніколи не дають конкретних відповідей , ніколи нічого не знають, несерйозні та некомпетентні ще й постійно грублять!!! ( особливо білявка яка сидить зправа коли зайти в відділ продажу !) ."

    ЖК "Львовский квартал", ул. Глубочицкая, Татарская - "Ріел" - Страница 65 - forum.domik.ua
     
    Останнє редагування: 30 вер 2017
    • Не подобається Не подобається x 1
  14. Вже видалили навіть комент про видалення 2 постів про затримку будівництва. Ріел ввів цензуру на forum.domik. ua
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  15. zljychka

    zljychka ;-)

    Акти не підписуйте з Ріелом, допоки не виправлять недоліки.
    Щодо електрики, газу та води. Газ - після запуску газу в будинок та опломбування лічильника газовою виставляють рахунки по середніх розрахунках використаного газу. При оплаті відредагуєте по факту використаний газ. Вода - їдете у водоканал із документами та подаєте заявку про опломбування. Після опломбування та зняття показників води прийде рахунок. Найважче із Львівобленерго - вони чекатимуть повного пакету документів та відповідності нормам встановлених лічильників та проведених розведень забудовником. Тут як вам вже пощастить, якщо буде обслуговувати горе Ріел-Сервіс то затягнеться надовго і будуть вас годувати пустими обіцянками. Тому об"єднайтесь та створіть ОСББ, або шукайте іншого управителя.
     
  16. Дякую. Ви нам допомогли
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. З переписки у Viber інвесторів ЖК Велика Британія. Це реальні інвестори. Я мав необережність зв'язатися зі студією ремонту. Скоро рік, а віз і нині там:

    "З самого початку знав що в них сервіс на висоті))) Практично у всіх забудовників схожі проблеми. Тому не брав жодних додаткових послуг. Сам все зроблю, знаючи яка якість роботи і які матеріали)"

    "Та не у всіх , бо я у двічі дешевших забудовників які знади житло з затримкою у 3 міс суто через документи і зробили все як обіцяли
    Тобто Ріел виявився гамном рідкісним
    Я особисто відмовляю усіх купувати у них щось
    Хоча ще рік тому рекомендувала
    Уже врятувала три сім’ї від Ріелу"
     
    • Не подобається Не подобається x 1
а де твій аватар? :)