Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

 1. р е к л а м а
  повністю підтримую.
  Їх робота це просто жах.
  А гроші платіть відразу, роботи не виконані.
  Як з ними боротись?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 2. olgaspring

  olgaspring Member

  karpaolyaihorivna, я б на вашому місці зателефонувала у відділ зв'язків з громадськістю, назвалася, пояснила суть справи і побачите, питання вирішиться моментально, ‎235 07 24
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Joll

  Joll Well-Known Member

  Ми теж самі усе робили - купували насадження, самі й садили. "Ріел" лише траву на всіх клумбах висіяв минулої весни і все; це і є їхнє озеленення. Лише узгоджували з ОСББ місця, де хотіли посадити, щоб не натрапити на труби та інші комунікаційні вузли.
   
 4. WaldemarDK

  WaldemarDK Well-Known Member

 5. tatya

  tatya Member

  Доброго дня! Скажіть, а хтось користувався послугою студії ремонту Ріел на встановлення теплої підлоги? Чи були проблеми і чи контролювали ви цей процес? Обираю між ними та незалежними майстрами, але в цьому випадку треба відмовлятись від стяжки та робити її потім за свій кошт. Читала кілька поганих відгуків щодо роботи студії ремонту Ріел, хотіла б почути, чи є в когось позитивні враження.
   
 6. Amorfos

  Amorfos New Member

  Доброго всім часу! Я є власником квартири в ЖК Моне 2,стосовно стяжок при купівлі менеджер запевняла шо пізніше можна написати заяву і стяжки заливати не будуть і пінопласт на ту плащу залишать в квартирі але зараз інші менеджери відмовляються від тих слів і кажуть шо ніяк не відшкодовують .Від самого початку планував поставити по всій квартирі підігрів, замовляти в їхніх майстрів підлогу аби не мати геморою з стяжками не маю бажання так як сам роблю опалення і часто їзджу на обєкти та переробляєм те шо наробили майстри від їхніх фірм. Стосовно показів по цій будові то на даний час вони призупинені казали шо можливо з наступного місяця покажуть .Стяжки почнуть заливати приблизно з липня.
   
 7. tatya

  tatya Member

  Скажіть будь ласка, а що саме не так роблять майстри з Ріелу по теплій підлозі? Ви працюєте сам чи від якоїсь фірми? Скільки буде коштувати положити теплу підлогу від вас на 50 кв м якісними матеріалами? Дякую.
   
 8. Vladshvets

  Vladshvets Member

  Я не розумію, чому люди скаржаться на форумах, замість того, щоб подзвонити в компанію і вирішити своє питання. Будьте цивілізованими, вимагайте того, за що платите, але не на форумах, бо це смішно....
   
 9. Chuvachok

  Chuvachok Андрій

  Все просто: якщо ви заплатили за роботу, а її зробили неякісно чи не доробили, а переробити не поспішають, варто на форумі попередити інших людей, щоб не потрапили у таку ж халепу і щоб не зв’язувались із цими рукожопими майстрами.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. Amorfos

  Amorfos New Member

  Доброго дня ! Стосовно роботи інших майстрів а особливо підрядів від будівельних фірм то в них немає зовсім ніякої відповідальності ,кладуть аби як і не переживають за те чи буде ця підлога працювати.Плюс недозволяють бути присутнім при уклатці труби аби відразу зробити зауваження їм аби зробити та заляти .Раніше робив опалення зараз від того відійшов бо не цікаво стало тими порохами дихати . Раніше виток коштував 150 гривень плюс гребінка 300-400 гривень . Кожен об'єкт тре дивитись окремо ,я так розумію шо ви вказуєте загальну квадратуру квартири то тоді тре відмінусувати площу від стін а також узгодити зони в яких ви хочете аби він був тоді і буде видно скільки контурів буде зроблено . Якшо ж мали на увазі 50 квадратів площі яку хочете покрити підігрівом то там також тре дивитись на планування квартирі то тре розбивати на контури і також є ліміт по довжині контура він не має перевищувати 50-55 м.п.
   

  Вкладення:

  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 11. Ivan Vas

  Ivan Vas Well-Known Member

  Користувався ( Манхеттен або В.Британія 2) вроді як все добре, хоча точно сказати не можу, ще не підключали і гребінки немає. Враження позитивні точно бо попався хопчина толковий який все відверто і доступно розказав і заодно показав де нахалтурив Ріел (батареї вивели під панорамним вікном, так що її було б видно з двору через вікно) сам запропонував її перенести (безкоштовно). АЛЕ ! Кожен майстер відрізняється один від одного, і контролювати процес Вам ніхто не заборонить, замовили-прийшли перевірили-не сподобалось, або найшли халтуру - хай переробляють.
   
  • Не подобається Не подобається x 1
 12. До всіх інвесторів Ріел - в минулому і діючих:
  На скільки Ріел протерміновував здачу будинків по відношенню до термінів, обумовлених в угодах? Дуже хочеться побачити чи вирахувати середню тривалість затримки.
  ЖК Велика Британія (1 черга) уже 4 місяці і не видно світла в кінці тунелю
   
 13. snakeman

  snakeman New Member

  Вітаю спільноту,
  Купив на свою біду квартиру у ЖК Ренуар ...
  Спочатку наведу плюси:
  Напевно єдиним таким являється що зовнішня стіна шириною в дві цегли, а також зовнішнє утеплення

  Список косяків по квартирі , та по будинку загалом безкінечний
  КРИВЕЗНІ стіни , майстри казали що таких кривих ще не зустрічали в своїй практиці
  Тріщини в стяжці, а в моїй квартирі щей постріляна штукатурка (очевидно вапно було не до кінця гашене)
  Намагання зекономити прослідковується буквально всюди - висота балконних перил, дверний проєм, самі двері,вікна, котел і т.д.
  Сходова клітка неплотно прилягає до площадки на поверсі, самі сходинки також попадаються неоднакової висоти - ризик підвернути ногу
  ...
  і ще 100500 моментів

  Будинок будував підрядник - компанія Автомобіліст+

  Нам було навязано нібито тимчасово управителя дочірню компанію РІЕЛ: РІЕЛ-сервіс, який звісно прийняв будинок у забудовника зі всіма косяками і недоробками.
  Сам РІЕЛ-Сервіс ніщо інше як перефарбований ЖЕК, з відповідним хамовитим контингентом. Пройшов рік з моменту здачі, а в нас і далі бруд, ліфти не працюють, лиш недавно поставили мусорні баки. Єдина особа робота якої помітна - це комендант. Прибиральницю бачив лиш раз за весь час
  На звернення до РІЕЛ отримуємо постійні відмазки типу "через 2 тижні", "зараз ми розберемося" і тд

  В деяких квартирах вже зявились миші! які прогризли зовнішню пінопластову обшивку, - дератизація очевидно проведена не була
  Декілька разів проривало труби в стояку...
  Ми створили ОСББ але РІЕЛ-сервіс не передає будинок нам на баланс - використовує бюрократичні проволочки
  Спочатку з розумінням ставився до багатьох моментів та косяків, і надіюсь в іншик будовах РІЕЛа краща ситуація.

  Це лише частина моментів повязаних з відношенням РІЕЛу та РІЕЛ-сервісу до співмешканців. В нас є закрита фейсбук-група співмешканців, до обговорюються ці та багато-багато інших моментів - плануємо зробити її публічною.

  Всім гарного настрою
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. snakeman

  snakeman New Member

  РІЕЛ не пускає мешканців на територію будови до повної передачі будинку. Правда іноді проводить "екскурсії" по будівлі для співвласників, у супроводі свого представника.
   
 15. @snakeman а як з термінами здачі будинку
   
 16. snakeman

  snakeman New Member

  Мою секцію по договору мали здати 31 березня 2016 - по факту я отримав техпаспорт в серпні 2016
  Зараз іде процес здачі інших секцій Ренуару (кн.Ольги 122-Б) тут я не знаю точних термінів по угоді, але теж має місце затяжка часу , постійні перенесення дат. Проблема в якихость бюрократичних моментах. Народ обурюється тим що не дозволяють починати ремонт.
   
 17. Дякую
   
 18. elena sun

  elena sun Member

  ЖК"Моне-1". Запланована дата введення забудовником об'єкта будiвництва в експлуатацiю - 31 грудня 2016 р. Чекаємо досі.
   
 19. Pan Ruslan

  Pan Ruslan New Member

  ЖК"Моне-1". Запланована дата введення забудовником об'єкта будiвництва в експлуатацiю - 31 грудня 2016 р. Чекаємо досі.

  А чим вони це аргументують, чи вони мабуть хочуть всі 3 будинки здати одночасно.
   
 20. А чому завжди як одночасна здача, то перша черга чекає на останню, а не навпаки: останню здають достроково в терміни здачі 1 черги?
   
а де твій аватар? :)