Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. zljychka

    zljychka ;-)

    Тобто ви не в курсі що там буде супермаркет, а не офіси?!
     
  2. kostchen

    kostchen Member

    Наскільки я в курсі студія ремонту - відносно новий підпроект компанії. Напевно зараз тільки притираються. У будь якому випадку, якщо з таких кейсів як Ваш не будуть робити висновків і покращуватись, то залишаться без клієнтів. На самому ділі досить зручно коли поряд є послуга з надання ремонтів і не треба ніде шукати хороших майстрів. Хоча якось так повелося, що треба після всіх перепровіряти і перераховувати бо в нашій країні зараз тебе можуть кинути на кожному кроці. В будь якому випадку будемо вірити що колись все зміниться на краще
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Genewiewe

    Genewiewe Member

    Народ!! Хто купуєзараз 2,3 черги Моне на Замарстинівській? Сказали,що адвокат лише їхній має бути,але я читала вище,що люди приходили зі своїми юристами( Підкажіть,хто знає)))
     
  4. galinaden

    galinaden New Member

    Сьогодні там була, але не говорили, що не їхнього юриста не можна. До речі, в договорі Вас не смутила прив'язка до долара? Бо мене цей момент бентежить...
     
  5. Genewiewe

    Genewiewe Member

    Та бентежить,а ще більше бентежить,що метр зріс в ціні на 500грн за пів години(як сказала менеджер). Хотіли дворівневу - вже забрали,і то по вищій ціні,ніж казали зразу! Тепер думаєм знов((( А ви в якій черзі?
     
  6. galinaden

    galinaden New Member

    Ми в роздумах. Теж засмутило підняття ціни на 500 грн за лічені дні(( Але ніяк не можемо наважитися. Чоловік проти, бо там Збиранка близько. То ще думаємо стосовно Кн Ольги.
     
  7. galinaden

    galinaden New Member

    Ми хотіли в останній черзі, щоб розтермінування було більше
     
  8. Genewiewe

    Genewiewe Member

    Так само і ми)))
     
  9. Svitlana qq

    Svitlana qq New Member

    Привіт всім. Ми з чоловіком розглядаємо квартири у Великій Британії, на Я.Мудрого, розглядаємо 9-ий поверх, але нам сказали, що на 10-му буде творча майстерня, консультант запевняє, що ніякого шуму не буде, що це просто майстерня для архітекторів. Скажіть, хтось з таким стикався? буду вдячна за відповідь :)
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Творчі люди люблять бухать:))) А тут і шум ймовірний:pardon:
     
  11. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    А подскажите пожалуйста, дом в какой очереди вы рассматривали ?
     
  12. Svitlana qq

    Svitlana qq New Member

    це третя черга
     
  13. adolf

    adolf New Member

    @Olexandra RIEL як представник Ріелу, ПРОКОМЕНТУЙ...................................................................................

    Всім доброго дня.
    Хочу поділитися враженнями від купленої квартири в компанії РІЕЛ по вул.Лисеницька 19 б ЖК "Панорама", і якість робіт яких вже забудовник закінчує більше ніж два роки. Насправді розказувати дуже довго , але в двох словах:
    мешканці з грудня 2015 по кінець січня 2016 жили без води, тому що вода просто оказується при мінісувой температурі замерзає, а забудовник просто забувся утеплити труби водопостачання, та каналізації(доречі вони ще досі не утеплені)
    задекларований на сайті дитячий майданчик, він лишився на сайті, два роки забудовник не може поставити елементарну річ
    освітлення прибудинкової території відсутнє
    огорожа будинку відсутня
    про підвали і паркінги я взгалі мовчу..........
    В мене запитання до Власників даної компанії Ви маєте якісь цінності, Ви диветесь як будують інші забудовники?
    Особлива" подяка" головному інженеру Василику хамло рідкісне...........
     
  14. Helenn

    Helenn Member

    Хочу взяти квартиру в ЖК Америка
    Передивилися багато ЖК від Ріел Новобудови ЛУН.ua — Забудовник Ріел (Riel) в м. Львів
    Проаналізувавши ціни і розташування, зупинилися саме на цьому. Планування теж сподобалося.
    Хто що скаже? Можливо хтось був на будівництві чи спілкувався з офісом.
     
  15. tatya

    tatya Member

     
  16. Helenn

    Helenn Member

  17. tatya

    tatya Member

    Ц
    Ціна на сайті дуже часто не відповідає дійсності. Потім випливають нюанси, завищують ціну за метр, якщо буде відстрочка, і т.д. В Ріела я вже не перша чула, що не встигаєш за ціною - обираєш квартиру, обдумуєш, прораховуєш, а потім виявляється, що ціна за тиждень зросла...Але все одно очікую на квартиру і дуже подобається саме цей комплекс!
     
  18. elena sun

    elena sun Member

    Доброго дня! Що нового по "Моне"?
     
  19. Tarasenko

    Tarasenko New Member

    Відгук "щасливого власника" про "ренуар" - Кн. Ольги 122а. В принципі неписатель, але люблю правду, тому доношу для усіх.

    Ну що ж і от я власник одної з квартир в ЖК Ренуар, хоча був і в їхній будові на кульпарківській – все по якості аналогічне. Нетіште себе ілюзіями, наш будинок від даної компанії буде кращий. Побував в забудовників ЕкоДім, Інтергалбуд, МS і навіть в славнозвісному набережному кварталі. Дуже шкодую що непровів даний аналіз до…. «Такого» немає ніде…. Просто великі понти і пишні назви будов…


    Ну а тепер постараюсь викласти те що є насправді. Обєктивну картину прикладаю у вигляді таблиці. Хто не вірить, прошу зайти на будову можна без проблем і самому в усьому розібратись і переглянути. А тагож подивіться переписку у фейсбуці, там більше написано, так як у людей з верхніх поверхів є ще проблеми з мокрінням стін, віконних промів ... У вкладенні презентую реальну картину справ.


    Готуйтесь, після того як оплатили всю суму – з Вами ніхто не рахується, тільки ставлять перед фактом. Так як багато співробітників в звязку з обставинами купили житло в новубудовах, то можу впевнено порівняти. Той же набережний квартал, що поруч, за дещо менші кошти зроблений набагато якісніше.

    Ну що ж але компанія не задумується про своє майбутнє. Отже в мене вже стоїть питання купівлі квартири дитині. Як думають я до них звернусь? Чи проводить компанія опитування своїх "щасливих" клієнтів? Та в принципі навіщо, стратегія таких компаній - ракету в космос запускають один раз.

    Кілька фото талантів
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Vladshvets

    Vladshvets Member

    Тарасенко, в Набережному Кварталі набагато якісніше все зроблено, бо без дозвільної документації, без комунікацій? Саме тому вони порозпродували по різних містах України квартири в своїх будинках і тепер переховуються від мешканців і закону? А в Ренуарі люди тим часом роблять ремонти, спокійно заселяються, мають всі вигоди, не переживають, що завтра їх виженуть з власної квартири. Так не буває, щоб все було бездоганно, у мене наприклад будівельники розбили склопакет, але я звернувся до працівників Ріелу і все безкоштовно замінили. На кого працюєш, друже, на Набережний, Інтергал чи МС?:)) Конкуренція - штука непроста!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)