Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Подскажите пожалуйста ! Фиксировали ( утверждали ) каждую проплату по рассрочке с Риелом ? Или просто переводили каждый квартал на расчетный счет нужную сумму ?
     
  2. elena sun

    elena sun Member

    Доброго дня! Знаю, що кожної першої середи місяця у власників квартир "Моне" є можливість разом з консультантом оглянути стан будівництва об'єкту. Хтось в середині вже був? Дзвонила до них, питала за стяжку підлоги. Відповіли, що стяжка вписана в договорі. Може хтось вже бачив ту стяжку? поділіться враженням.
     
  3. kostchen

    kostchen Member

    Вітання

    Почитав от про Ріел і тепер якос сикотно стало. Планував купити житло в Ренуарі і задумався тепер. Ціна зараз не сама низька. Мінусів багато, а плюс хіба один.

    Мінуса:

    1) Зривають строки
    2) Низька якість роботи, часто треба переробляти
    3) "Лівий" договір на підставну особу, яка діє від імені компанії

    Плюс:

    Будинки хоч і з скрипом, проте добудовуються

    Цікаво хтось може вже придбав в Ренуарі житло? Яка там якість роботи? Треба регулярно було ходити і пильнувати майстрів коли поверх робили?
    Наскільки швидко підключили комунікації і ліфт?

    Яка якість роботи їх жеку ріел сервіс?

    буду вдячний за коментарі.
     
  4. VIV

    VIV Well-Known Member

    Покажіть мені де цих самих мінусів нема. Так працює, нажаль, якщо не вся галузь, то 99 відсотків.
    Ріел сервіс, як я розумію, ще ніхто не тестив, бо його відносно недавно зробили.
     
  5. VIV

    VIV Well-Known Member

    Спочатку пробував, але це такий гемор шо капець. Через 100500 бугалтерів. В принципі достатньо просто робити проплати на вказаний в договорі рахунок, маючи чек (або інше підтвердження) від банку.
     
  6. AnDriyXXL

    AnDriyXXL Member

    Я купив в першій секції Ренуара. Згідно з договором терміни не порушені, то люди, яким нема що робити, поширюють паніку, щоб забудовник не розслаблявся. У мене не було зауважень до виконання робіт, а в кого були, то майстри переробляли. Мені сподобалося, що на критику відразу реагують, а не так як по інших фірмах, не дочекаєшся реакції. Договір ніякий не лівий, хто сумнівається, приходить з юристом, бо то треба знати всі правові нюанси. З оформленням права власності проблем нема. Комунікації підведені до будинку, поступово розводять по квартирах. Ліфт підключається тільки після того, як основна маса людей зробить ремонт, бо потім зламають і самі будуть скаржитись. З Ріел-Сервіс вчора мали зустріч на подвір'ї Ренуара, більшості сподобалося, бо те, що пропонують деякі жителі, нікуди не годиться, на збори типу ОСББ приходить по 4-5 людей, яка може бути мова про нормальне обслуговування великого комплексу. А так буде фірма, яка має досвід такої роботи. Ну побачимо...
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  7. WIXIW

    WIXIW Well-Known Member

    Спасибо за ответ ! Уже убедился что такая схема не работает. Узнать что то у Риела очень сложно
     
  8. kostchen

    kostchen Member

    дякую за фідбек.
    А то правда що у них міжкімнатні перегородки з цегли на ребро?
     
  9. NOVYJ SVIT

    NOVYJ SVIT КУЗЯ

    Ні. В пів цегли тобто 12 см + штукатурка
     
  10. VIV

    VIV Well-Known Member

  11. clon

    clon New Member



    сам себя не похвалишь....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. kostchen

    kostchen Member

    Поспілкувався з людьми, які придбали там житло, кажуть цегла таки дійсно на ребро.
    З правами власності дійсно все ок. Договір з розподілом на ФББ + ФОП дійсно мутний і в разі чого можна надіятись хіба на ту частку яка підпадає на ФББ. Єдина надія на репутацію компанії.
    Сама цікава тема з ОСББ, його фактично примусово нав'язують і шантажують власників квартир, погрожують не підключити комунікацію.

    Може вони і якісно роблять свою роботу, проте чисто психологічно сам факт нав'язування вже відбиває бажання мати з ними справу.

    Маю велику надію що жителям таки вдасться після закінчення договору мати змогу його розірвати.

    По якості вона таки середня і якщо копати майстрів то дійсно переробляють, хоча я рахую так би не повинно було бути. Проте маємо що маємо...
     
  13. WaldemarDK

    WaldemarDK Well-Known Member

    ОСББ - це нормальна тєма , якщо організувалися самі власники. Будь яка керуюча компанія - це "прокладка" , яка нормально заробляє на лінивих і гнилих мешканцях. Шкода , але на сьогодні в нас люди аморфні і безхребетні , які привикли ще з "совка" , щоб ними хтось керував ...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. AnDriyXXL

    AnDriyXXL Member

    Насправді ніхто нікого не примушує, але комусь треба здати будинок, щоб підключити комунікації. Якщо є ОСББ, то проблем нема, передають йому.
     
  15. kostchen

    kostchen Member

    Нижче хвилинки розмови з ріелом.
    З того на що варто звернути увагу, тепер нові договора. Ви безпосередньо вже не підписуєте договір з ФФБ, а з "інвестором". А він вже з ФФБ.

    1. Читав відгуки і бачив фото недотримання належного рівня якості при будівництві Ваших об'єктів: криві стяжки, нерівні дверні отвори і тому подібне. Цікавить яким чином я як покупець можу впливати на якість і як в договрі регламентовано відповідність забудови всім стандартам і нормам


    Після закінчення проекту проекту акт прийому передачу де можна предявити недоліки.


    Плану, де вказано к-сть поверхів, план квартири, відстані і т.п(тобто проекту). не дають.


    2. Читав що в Ренуарі міжкімнатні перегородки кладуть з цегли на ребро? Можете підтвердити або спростувати?

    Так, правда. Після здачі квартири можна самостійно змінювати

    3. Чи є можливість замовити тест драйв і відвідати будівництво, подивитись на якість робіт?

    4. Чи буде можливість регулярно відвідувати будівництво після того як збудують поверх на якому я купую квартиру щоб контролювати якість робіт?


    Раз в місяць відколи збудований поверх можна відвідувати будівництво і предявляти зауваження проектному менеджеру


    5. Які строки здачі будинку в експлуатацію? Чи входить в ці строки підключення ліфту, підведення газу, світла, облаштування території, асвальтоукладка?


    Для здачі квартири достаньо щоб закінчили ремонт і підвели комунікації до будинку.

    Для проведення комунікацій в квартиру потрібно підписати договір з Львівводоканал, обленерго і РІЕЛ сервіс на 1 рік. В разі чог опрацівники можуть змінити ОСББ через рік після закінчення дії договору.


    Облаштування прибудинкових територій (асвальт, парковка, дит. Майданчик) приймає РІЕЛ сервіс.


    Без приймання таких робіт будинок не може бути зданий повністю



    6. Чи буде в договір вкладено план квартири, план оформлення будинку, кількість поверхів, колір фасаду будинку, спосіб утеплення, технічні параметри будинку і т.п. Чи маєте ви право змінювати ці параметри без моєї згоди?


    Генеральний план не надається. Має право в рамках чинного законодавства

    7. Чи буде вкладено в договір модель котла і вікон, якщо ні де цю інформацію можна дізнатися?

    Не вказано. Бюджетний клас. Є можливість за окрему плату поставити іші моделі.

    7. Чи оформлюється моя оплата за квартиру на ФФБ?

    8. Який банк у вас виступає у якості ФФБ?

    9. Чув що у детальному договорі плата розділяється на 2 частини: 1 частина це у ФФБ, друга на ФОП. У яких частка іде розділення? Я так розумію що поверненню у разі проблем з будівництвом підлягає тільки та частину, яка зараховується у ФФБ.


    Зараз РІЕЛ використовує інший договір, де немає розділення. Договір з ФФБ тепер підписує інвестор, а ви єдиний договір з інвестором


    10. В договорі вказано що при порушенні строків склачується штраф 5 000 грн. Це за кожна 20 днів відхилення від договору ви будете сплачувати мені 5 000 грн.

    Разово 5000. Якщо відставання більше 3 місяців забудовник має предявити у письмовому вигляді причини

    11. Я чув що Ваша компанія у більшості випадків провалює строки здачі будинку. Ви можете надати мені статистику по різних обєктах?


    Не надаємо

    12. Чи мають мешканці право на свій вибір змінювати ОСББ?

    Так. Після закінчення 1 року з РІЕЛ сервіс

    13. Чув що ще існує договір доручення. Прохання натади його зразок теж. Також ще є договір з ФФБ. Він теж буде надаватись?

    Тепер такого договору немає

    14. По паперах на землю: земля належить в комунальній власності? На який строк оренда землі? Яке цільове призначення оренди згідно договору?

    Земля у власності Укр Буд Системи. З ними підписано договір Передачі ф-й забудовника.

    15. Які підрядники будуть Ренуар? З якими підрядники співпрацює фірма. Чув що їх 3.

    Автоміліст +.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. kostchen

    kostchen Member

    В ренуарі будують перегородки міжкімнатні з цегли на ребро. Та пориста цегла на яку ви посилаєтесь дійсно дуже класна і поглинає шум, але їх не викристовують в будівництві Ренуару
    Використання звичайної цегли на ребро фактично не дає ніякої шумоізоляції. Це означає що треба додатково

    1) Робити додаткову шумоізоляцію, крутити гіпсокартон, всередину набивати вату і все таке. Плюси: покращення шумоізоляції на 50%. Мінуса: середні додаткові витрати, зменшення площі
    2) Розбити міжкімнатні стіни і зробити по людськи з піноблока 400 -ки і мати чистий спокій. Плюси: покращення шумоізоляції на 100%. Мінуса: високі додаткові витрати

    Або можна лишити все як є і чути кожне слово і звук у сусідній кімнаті)
     
  17. ollllla

    ollllla Member

    Ходила без Ріелу, 2 рази, просто чемно посміхнулася сторожам, та попросила провести у квартиру.
     
  18. kostchen

    kostchen Member

    Видно посмішка класна :)


    Хочу ще поділитись з Вами моїми враженнями від повторного візиту до офісу РІЕЛ на торфяній.
    Хтів забронювати в пятницю квартиру на 6 поверсі останнії секцій, які ще незбудовані. Подзвонив до менеджера (звати Юля прізвище Велика, нехай країна знає своїх героїв) сказав що в кінці дня підїду і забронюю і перепитався чи квартира ще є.

    Приїзджаю я в кінці дня з паспортом, кажу давай мол бронювати, а вона така робить щенячі очки і каже, а її вже нема, її викупив барига (вони кажуть "наші партнери" на них) і він тепер хоче + 1000 грн за квадрат. Я такий кажу, ти що мене за лоха тримаєш, по перше, я не телефон за 1000 грн хочу купити, по друге, про таке треба дзвонити і попереджати я б до тебе не їхав навіть, по третє я це не вірю і моя думка що ти мене тупо розвети хочеш. Потім кажу або номальна квартира і стара ціна, або я їду в ЕКОДІМ, там за +1000 за квадрат мені на порядок якіснішу квартиру запропонують. Після цих слів магічним чином знаходиться кватира на 9 поверсі :)

    Враження від тих менеджерів що то тупо гопота в юбках яа хоче тебе "розвести".

    Може то мені така "чотка" попалась і там є ороші менеджери, але коли мене хочуть розвести як лоха, то бажання туди звертатись автоматом зникає
     
  19. Vladshvets

    Vladshvets Member

    Кажуть, на смак і колір всі фломастери різні. Я не буду сперечатися, але розкажу, як я ходив в офіс Ріел. По телефону мене консультували різні дівчата, Зоряна, Ліда і Юля, але про зустріч я домовився з Великою. Було це рік тому. Коли я прийшов, то був трохи не задоволений, бо багато клієнтів і треба було почекати хвилин 15. Але потім все пішло нормально, Юля мені відповіла на всі питання, потім консультувала по імейл і я купив квартиру. Тепер збираюся купити ще одну, але вже в іншому будинку.
     
  20. justsawa

    justsawa Well-Known Member

    Ви певно Юля))) Сьогодні зареєструвались)))
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)