Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Як бачимо їх з Інком скоротили, вже не потрібні їх повідомлення на форумі, і добре. Бо мене вже аж нудило від отих підзаборних словечок.
     
    • Тупо Тупо x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Така ситуація дуже розповсюджена. Візуалізацію робити навчились, а от які материали при цьому використати та де їх придбати замовнику не знають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. lookup

    lookup Well-Known Member

    Валєт, ти вже остаточно видав з себе ще один ріелососний акаунт. Ви настільки тупі, що вважаєте якусь критику за роботу на конкурентів. Ви є кінчені дебіли.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап, де ваша конструктивна критика? Можливо я щось пропустив? Не бачу, не написано тут нічого толкового. Покажіть мені тепер свій прінтскрін нормального повідомлення за останній тиждень. Немає? Ну що ж... робіть висновок!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    Псевдолод, що тобі показувати. По-перше ти папуга на підсосі у Ріела. А по-друге ти баба, тому доказувати щось нереально

    Я ж тебе просив написати свій самий улюблений автомобільний форум, а ти не спромігся.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Оскільки конструктивної критики немає зовсім, Лукап, як бачимо вирішив просто відморозитись. Які повідомлення він може настрочити, якщо будівництво триває, чотири черги здано, п‘ята на підході, інші будують з нормальною швидкістю. Про яку критику йде мова?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А ви який автомобільний форум полюбляєте відвідувати? Я, наприклад, взагалі на них не сиджу, не знаю, що ви там чоловіки висиджуєте. Пишете про всі ці механізми, радитесь, шукаєте деталі, напевно, це цікаво...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Давайте домовимось з вами так, немає в мене ніякого форуму улюбленого, з вами я про авто все одно спілкуватись взагалі не збираюсь, тож закриємо цю тему.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Про конструктивну, від Лукапа. Розумію, що речі несумістні між собою, проте краще хоча б щось більш-менш об‘єктивне, ніж повідомлення ні про що.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Багато чого для себе можна дізнатись на форумі. Я веду свою сторінку вже 7 років з моменту купілі авто з салону. Цілком можливо, що моя інформація стане комусь у нагоді.

    P.S. Лукап, ваші коменти мені не цікаві.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  12. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    «Критикувати заради самої критики» популярна у нас на форумі тема. Дійсно корисна стаття, до того ж цікава та пізнавальна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Це ви з певним посилом відшукали та надали посилання? Чи просто, щоб кожен зрозумів «ху із ху»? Звісно я прочитала, дякую, хоч щось корисне за останні декілька тижнів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ЖБ «ТОПОЛІС»: ТРИВАЮТЬ ФАСАДНІ РОБОТИ
    Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що будівництво ЖБ «Тополіс» активно продовжується. За інформацією, наданою керівником проекту Іваном Чіхом, будівельники виконують утеплення фасаду - зроблено 50%.

    Водночас, повідомляється, що майстри розпочали розведення внутрішніх мереж електропостачання.

    Також за словами керівника проекту, спеціалісти встановили усі вікна та завершили дахові роботи.

    Додатково повідомляється, що будівельники виконують мурування перегородок в паркінгу.
    ЖБ «Тополіс»: тривають фасадні роботи - Будівельна корпорація RIEL
    1.jpg
     
  15. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ЖК «ГОЛОСЬКІ КРУЧІ»: У ПЕРШІЙ ЧЕРЗІ ТРИВАЮТЬ МОНОЛІТНІ РОБОТИ
    Корпорація нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Голоські кручі» активно триває. Наразі у першій черзі у секції 1.1. виконали стіни і перекриття мінус другого поверху. Про це повідомив керівник проекту будівництва Іван Чіх.

    Також повідомляється, що у секції 2.1. будівельники залили перекриття над паркінгом.

    За словами керівника будівництва, паралельно у другій черзі тривають оздоблювальні роботи зовнішніх стін та майже завершено монтаж вікон.

    Додатково повідомляється, що в секції 2.1. виконується покриття даху.
    2.jpg
     
  16. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ЖК «КОМПАНЬЙОН»: У ТРЕТІЙ СЕКЦІЇ ДРУГОЇ ЧЕРГИ ТРИВАЄ ВЛАШТУВАННЯ ПЕРЕКРИТТЯ ЧЕТВЕРТОГО ПОВЕРХУ
    Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, роботи зі зведення усіх черг житлового комплексу «Компаньйон»активно тривають. Наразі майстри виконують влаштування перекриття четвертого поверху у третій секції другої черги. Про це повідомив керівник будівництва Віктор Писаренко.

    Також повідомляється, що будівельники завершують мурування стін четвертого поверху.

    За словами керівника будівництва, повністю завершено облаштування гідроізоляції, утеплення цоколю будинку та готова дренажна система.

    Водночас повідомляється, що у другому будинку завершується монтаж фундаментних блоків цокольного поверху, а в першому залита фундаментна плита під першу секцію та триває заливання під другу.
    ЖК «Компаньйон»: у третій секції другої черги триває влаштування перекриття четвертого поверху - Будівельна корпорація RIEL
    3.jpg

     
  17. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ЖК «КОМПАНЬЙОН»: У ШОСТІЙ СЕКЦІЇ ПЕРШОЇ ЧЕРГИ ТРИВАЄ ВЛАШТУВАННЯ ПЕРЕКРИТТЯ СЬОМОГО ПОВЕРХУ
    Корпорація нерухомості РІЕЛ повідомляє, що будівництво ЖК Компаньйон активно триває. Фахівці виконують влаштування перекриття сьомого поверху. Про це повідомив керівник проекту будівництва Віктор Писаренко.

    Водночас повідомляється, що триває кладка стін на восьмому поверсі.

    Паралельно майстри розпочали монтаж віконних конструкцій.
    ЖК «Компаньйон»: у шостій секції першої черги триває влаштування перекриття сьомого поверху - Будівельна корпорація RIEL
    4.jpg
     
  18. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ЖК «МІСТЕЧКО ПІДЗАМЧЕ»: У КОМПЛЕКСІ «БРАМА» ТРИВАЮТЬ МОНОЛІТНІ РОБОТИ
    Корпорація нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Брама» активно продовжується. Наразі у секції А-1 першої черги майстри виконують плиту перекриття над другим поверхом. Про це повідомив керівник проекту будівництва.

    У секції А-2 будівельники звели вертикальні монолітні конструкції четвертого поверху.

    Також повідомляється, що у секції А-3 заливається плита перекриття другого поверху.

    Додатково інформуємо, що у секції А-4 виконується влаштування монолітного перекриття над першим поверхом.

    Також, за словами керівника проекту, у другій черзі у секції Б-1 майстри залили перекриття паркінгу.
    ЖК «Містечко Підзамче»: у комплексі «Брама» тривають монолітні роботи - Будівельна корпорація RIEL
    5.jpg
     
  19. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ЖК «МІСТЕЧКО ПІДЗАМЧЕ»: БУДІВНИЦТВО КОМПЛЕКСУ «НОВИЙ ФОРТ» АКТИВНО ТРИВАЄ
    Корпорація нерухомості РІЕЛ інформує, що зведення житлового комплексу «Містечко Підзамче» активно триває. У секціях А-1 і А-2 першої черги комплексу «Новий Форт» завершені монолітні роботи зі зведення каркасу. Паралельно в цих секціях виконується мурування стін. Про це повідомив керівник проекту будівництва.

    У секції А-3 виконуються роботи з улаштування монолітних конструкцій першого поверху.

    Також повідомляється, що у другій черзі у секції Б-1 майстри завершили монолітний каркас. У секції Б-2 влаштували котлован із шпунтовим огородженням.
    ЖК «Містечко Підзамче»: будівництво комплексу «Новий Форт» активно триває - Будівельна корпорація RIEL
    6.jpg
     
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ЖК «ВЕЛИКА БРИТАНІЯ»: У ТРЕТІЙ СЕКЦІЇ П’ЯТОЇ ЧЕРГИ ВСТАНОВЛЕНІ КВАРТИРНІ ДВЕРІ
    Корпорація нерухомості РІЕЛ інформує, що в третій секції п’ятої черги ЖК «Велика Британія» встановлені квартирні двері. Про це повідомив керівник проекту Олег Мельник.

    Додатково повідомляється, що у четвертій секції завершується розведення опалення та залиття стяжок.

    Також, за словами керівника будівництва, у тій же секції майстри розпочали оздоблення місць загального користування та замовили вхідні двері до квартир.

    Паралельно у третій секції залита стяжка підлоги на усіх поверхах (крім 1-го), та змонтовано вхідні двері до квартир.
    ЖК «Велика Британія»: у третій секції п’ятої черги встановлені квартирні двері - Будівельна корпорація RIEL
    7.jpg
     
а де твій аватар? :)