Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Блін, будь-ласка пишіть нормальною мовою. Ну якусь фігню пишите недоречну. От давайте поговоримо нормально. Ви маєте хоббі, просто захоплення, чи є у вас жінка, подруга, дружина, колишня? Хоч якась бляха-муха нормальна історія?
     
  2. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    По останнім дописам Інка, 100% скажу, що Інк та Лукап різні люди, і навіть не один аккаунт, бо Інк має наголос у тексті зовсім на інше, відчувається, що накипіло на жінок по-повній.
     
  3. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Ви заблукали у трьох соснах, тьху, новобудах... Ця гілка взагалі-то стосується нерухомості й я не маю наміру з вами знайомитись (хоча бачу вам скучно, хочете зі мною "нормально" поговорити), просто вище, начебто чоловічі ніки гадили відверто бабським контентом, тому згадувалось про тампакси та манікюрщиць. Дехто "LeonidWelet" (припускаю це ви) написав ось це: Новобуди від Ріел. Які враження?
    Не я почав цю тему як видно. В свою чергу написав думку про цю професію, індустрію з усіма витікаючими. Стосовно "заробити жінці на манікюр" - без образ, але це схоже ви себе описали. Бо, якщо жінка неможе собі заробити навіть на це - то це просто даруйте підстилка. Ви сподіваюсь можете, чи ви утриманка? Борщ вмієте варити, чи в Сільпо купуєте напівфабрикати й подаєте чоловіку (якщо такий є) "власноруч з любов'ю приготовлену, домашню їжу"?) Про село і місто - ви мабуть давно не виїздили за межі Львова. Індустрія, мода - вона плюс мінус всюди однакова, з однаковим мавпуванням. В селі фіф теж вистачає. А найгарніше, на мою думку, те, що природньо. Природнє може бути акуратним, приємним, раціональним (про витрати навіть власного бюджету, не чоловіка), надзвичайно красивим й головне ЗДОРОВИМ! Для ілюстрації, можна навіть сюди заглянути:
    Девушки без макияжа — до и после без фотошопа (37 фото) | Косметические товары, Темные волосы, Красота волос
    На цьому можна цю тему вичерпати. Кожен залишиться при своєму. Радий, що вчитесь від нас трохи аналізу, й дійшло, що ми з Лукапом різні люди). Диви, згодом ще й навчитесь трохи критикувати свої ж новобуди, але вже мабуть коли підете з роботи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    А вам аби щось впарити, меркантильність так і пре, не в ту сторону ви дивитесь лукап, треба бути більш далекоглядним і продумувати свої ходи на декілька кроків вперед.
     
  5. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    100%, саме так і було б, про бабу у штанях, і ще купу його дивакуватих власно придуманих слів. Але ж ні, тут його дружбан написав, що йому до того, може і подумав, але вирішив промовчати.
     
  6. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Ви не любите салат Цезар? Я його обожнюю - найкраще що придумало людство. А ти б інк краще озброївся своїми власними, індивідуальними словами, аби не виглядати повним бовдуром.
     
  7. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Інакше і бути не може, стосовно повії. Хоча краще звучить та ще влучніше - хвойда у його випадку. Подивіться на всі тексти інка - вони повністю ідентичні текстам лукапа. Чи то лукап такий тупий, що не може нічого толковішого придумати, чи то інк такий тупий, що окрім копіпасту мозгів ні на що інше не вистачає.
     
  8. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Навіть серед купи непотрібу, я зміг знайти і прочитати дещо корисне. Чудово, радий за майбутніх сусідів. У них розпочинається новий етап - ремонт.
     
  9. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    То ви мабуть у інстаграмі таким цікавитесь, що вам манікюри під запит видає, або коло спілкування - тупі шмарлі, малолітки. Подорослішаєте і ваш контент наповниться змістовними постами.
     
  10. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Я також за автономність, проте її не може бути у межах міста, тут все підпорядковано та належить місту. При великому бажанні, можливо дещо зробити автономним, проте, наврядчи це вийде. Не справа у будові, а справа в дозволах, які не будуть надані.
     
  11. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Оце тобі немає що робити, Інк, займись нормальними справами, пійди на вуличку погуляй, з друзями поспілкуйся. В дев‘ять вечора влітку сидиш і порівнюєш жінок, манікюр, чужі повідомлення. Не порівнюй візуально не знаючи всіх етапів формування маркетингової та рекламної стратегії в індустрії краси.
     
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Цезар вирішив побути полководцем, але салатом від того він бути не перестав
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Нагадало одне відео з репертуару Петросяна. Цезаря там правда не було, а жаль, був Петро 1, Македонський). Тоже "овочі" ще ті).

    View: https://www.youtube.com/watch?v=fffHy13mUY0
     
  14. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Генерація власної електроенергії, вітряки - ідеально, але нажаль неможливо в умовах міста. Якщо вам у голову прийде ідея як втілити, підтримаю.
     
  15. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Алілуя, хоч це ви змогли зрозуміти. Там по тексту видно, що людина генератор чудових ідей, які ніколи не будуть втілені у реальність.
     
  16. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    А що ти за чоловік, як не можеш жінці оплатити хоча б манікюр? Я вже мовчу про все інше. Так, моя жінка заробляє, але я ніколи не цікавився куди вона витрачає свої гроші, додатково оплачую комуналку, платіжки та їжу - все на мені, подорожі також на мені. Не зустрічав давно таких «чоловіків», з такими поглядами як ви.
     
  17. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Мені більше допродоби олівьє та чоловічий каприз - люблю густоту, але ж то для кожного свій вибір, і під настрій, влітку грецький - ідеально.
     
  18. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Є певні правила у новобудові, їх ви точно ніяк не порушите, хоча у нашій країні все можливо «порЄшать» до того ж досить швидко.
     
  19. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Що? Петросян? Ви за педофілію? Краще б не скидали, шкода, але, наприклад я не подивлюсь і не зрозумію вашого гумору.
     
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Зіночка знову про свої вологі мрії, перелогінилась хоча б.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)