Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Інк, мені дуже цікаво. А на яких ще форумах ви сидите, які ЖК ще обговорюєте?
     
  2. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Давайте врешті зізнаєтесь, що ви ніякий не інвестор для початку! Натомість я вам розкажу про інші форуми, ЖК.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Ну от і виходить, які б документи на квартиру не виставили - все одно ніхто не повірить, тож немає сенсу вам заморачуватись. Далі, я вірно розумію, мета Інка та Лукапа на цьому форумі - довести, що всі тут боти? Дивна життєва позиція.
     
  4. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Марія, 29 січня він зареєструвався на форумі, окрім РІЕЛу діла ні до кого не має. Якщо не є власником, то висновки робіть самостійно.
     
  5. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Що виходить? Що ви плетете? Вже електротехнічну документацію перелопатили? Де ж вас стільки бездарів там береться? "Окрім Ріелу...". Та бо окрім цих гілок, такої безглуздої інформації, яку ви постите ніде немає!!! Ви самі себе регулярно скомпрометовуєте. От як можна вдавати таких тупих постійно? Які документи і де хтось або ви виставляв? Я попереджав, пусту балаканину вже набридло читати. Тому ось, будь ласка:

    Увага! (Особливо п. 5)

    Пам'ятка для будь-кого, хто натрапить на цей форум з пошукової системи тощо

    1. На форумі працюють представники забудовника - так звані "інвестори".
    2. "Інвестори" логіняться різними фейковими акаунтами.
    3. "Інвестори" тримають теми про РІЕЛ в топі, адже це позитивно впливає на релевантність усього що пов'язано з РІЕЛ (навіть не цього форуму).
    4. "Інвестори" працюють за схемою "добрий день, випадково натрапив на цей форум, в роздумах, порадьте, подумав, купив у РІЕЛ". Задача - програмувати потенційних відвідувачів форуму на такий самий "хід думок".
    5. "Інвестори" не ведуть жодних реальних розмов на цьому форумі, лише ключові слова і офіційні фотозвіти.
    6. "Інвестори" зустріли опір тих, кому не все одно, від чого у них підгоріло.
    7. Спілкування з "інвестором" не реальне, спілкуватись вони не здатні від слова взагалі, працюють лише за методичками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ніколи і нікому нічого не пред‘являйте. Як вони тупі і бездарні, то хай і далі сидять тут і ведуть бесіди ні про що - це їх робота.
     
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це таємний акаунт лукапа, допоміжний, бо перший всі розкусили так він собі по типу підмогу завів.
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ось і спалили себе лукап, забули перелогініиись. Аж смішно, як би там не було, не всі такі розумні як ви. Проте до чого ваш розум, як ваша робота полягає у тому, щоб сидіти тут і очорняти всіх.
     
  9. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Увага! (Особливо п. 5)

    Пам'ятка для будь-кого, хто натрапить на цей форум з пошукової системи тощо

    1. На форумі працюють представники забудовника - так звані "інвестори".
    2. "Інвестори" логіняться різними фейковими акаунтами.
    3. "Інвестори" тримають теми про РІЕЛ в топі, адже це позитивно впливає на релевантність усього що пов'язано з РІЕЛ (навіть не цього форуму).
    4. "Інвестори" працюють за схемою "добрий день, випадково натрапив на цей форум, в роздумах, порадьте, подумав, купив у РІЕЛ". Задача - програмувати потенційних відвідувачів форуму на такий самий "хід думок".
    5. "Інвестори" не ведуть жодних реальних розмов на цьому форумі, лише ключові слова і офіційні фотозвіти.
    6. "Інвестори" зустріли опір тих, кому не все одно, від чого у них підгоріло.
    7. Спілкування з "інвестором" не реальне, спілкуватись вони не здатні від слова взагалі, працюють лише за методичками.

    Додаю неповний список цих "інвесторів", який доповнюватиметься: MariyaGretta, Anna Lewkina, JuliiZesar, Vsevolod, MrjanaLylka, Olgaooolga, LeonidWelet.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Нє, ну це просто якась нейронна мережа ріелососів. Вони тупо слово в слово повторюють те, що пишуть про них, видаючи за своє. Це просто тупа біомаса, яка не здатна на власну думку і просто на власний набір слів.

    Псевдолод, чому ти повторюєш за іншими? Ти що лушпак якийсь без вміння мислити чи банально мати свою думку?

    Ріелососи постять якесь примітивне мичання, якийсб набір слів, якусь кашу, словесний пронос. Хто ці всі люди? Чому вони такі убогі?
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ще себе забули туди вписати та лукапчика - 2in1! Будьте щасливі.
     
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап може в тебе хвороба, тобі то все здається, ти очі відкрий, бо смішно. Постить інк те саме твоїми словами, то тобі норм, а тут щось знайоме у моєму повідомленні побачив?
     
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    Щось воно дуже оце нагадує
    Покидьку, будь оригінальнішим. Хоча ні, придумай хоч щось своє

    ІнкІнк постить повне повідомлення, про що він одразу й написав. А от ваш квартет ріелососів постить якісь дешеві пластмасові кавери, видаючи їх за своє. Тобі цього не зрозуміти, марно пояснювати, просто знай що в тебе замало розуму, прийми це як правило
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    підняли настрій цим). Це дійсно якась генерація випадкового тексту Т9 + гугл транслейтер, тому що вона ще й перекладена з російської мабуть, бо в цих інвесторів часто суржик проскакує)
     
  15. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Я вибачаюсь, але ви реально не бачите, що це не копіпаст, як ви вважаєте. Не розумію, про що ви думаєте. Я кажу: «я і Сара гарна пара» це про вас і IncInc, тож від сьогодні можете і мене до тієї секти записати.
     
  16. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Знаєте, читаючи раніше те все що тут писалось я сміялась, а ось зараз якось не до сміху. Що lookup, що IncInc мають «тяжкі словосполучення» вас важко прочитати, особливо важко відрити декілька нормальних слів серед всього вашого словесного лайна. Навіть якщо тут і працює тріо-квартет-квінтет, що з того? Яка мета ваших дописів?
     
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    О, а ще було десь про електрика - "навіть якщо зальотний то й що?"

    Ріелососи почали здаватись і вже навіть визнають що вони тут на замовлення. Прогрес

    System error якийсь, ще раз для тих хто в ріелівському офісі - ІнкІнк копіює оригінальне повідомлення, про що й було заявлено. Що тут важко зрозуміти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Лукап, не вивертайте всі слова сказані мною на іншу сторону, може Марія, Всеволод та інши терпітимуть, я ні. Тут з вами абсолютно безглуздо вести будь-які діалоги, бо ваше ЕГО не дає змогу на те, максимум на що ви здатні це монолог, ні про що, і з образами.
     
  19. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    А щодо прінтскрін, то бачите ви вже самі забуваєтесь про що і де була мова стосовно вас і ІнкІнк, якщо цікаво поперечитуйте гілки де ви вели «бесіди».
     
  20. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    За часи існування форуму, тут були адекватні інвестори/мешканці/покупці? Щоб вели більш-менш адекватну переписку і не плющило їх по всіх темах?
     
а де твій аватар? :)