Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    неправдива і неактуальна інформація. Простими словами - брехня без доказів
     
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

  3. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    А ну надішліть скрін угоди, можете ім"я прикрити, щоб не відмазувались, що не хочете публічності, ви ж як інвестор мали підписувати. А якщо працівник РІЕЛу вона у вас теж має бути. Подивимось для початку інформацію про реєстрацію продавця. Ви ж так запально ствердили, що все брехня без доказів, то маєте нагоду спростувати своїм доказом, нумо!
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Порядні люди з‘являються у нас на форумі, спробуйте ще ви, Леоніде, перевиховати цього бідаху! Хоча я на 99.9% впевнений, що це абсолютно марна срава.
     
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Колись і я листав сторінки цього сайту, досить толковий, але зараз вже не читаю, не цікаво. Тепер сайти автолюбителів більш привертають мою увагу.
     
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Киньте нам сюди договір ознайомитись, щоб хочаб всі в курсі були. Зараз куди не сунься договори складено на користь забудовника. Право вибору має кожен, хочеш бери, не хочеш не бери.
     
  7. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Ви уважно читаєте, що я написав: "гарна відповідь з правдивішого форуму..."? Тобто це не мої слова, а одного з користувачів іншого форуму. Для чого ви мені адресуєте питання, яке я буквально перед тим поставив одному з ваших "інвесторів", а можливо й вам, тільки під ніком MrjanaLylka (?) Перекидання стрілок? Я не підписував ніяких договорів, в тому числі з РІЕЛ, і ніде такого не стверджував вище. А от ви, як "інвестор" можете поділитись фотодоказом, куди вже правдоподібніше буде, правда? Й ім"я Всеволод мабуть там фігурує, хоча можете прикрити, якщо не хочете публічності. Ну то як, скидаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lookup

    lookup Well-Known Member

    Який самий улюблений по авто?
     
  9. Olgaooolga

    Olgaooolga Well-Known Member

    Я не юрист, та не знаю всіх деталей, які мають бути прописані саме в договорі, але в новобудовах Львова трохи тямлю, договір на Підзамче - типовий, який укладає більшість інвесторів з забудовниками. Я особисто ознайомлювалась, і згодна з Всеволодом, кожен має вибір.
     
  10. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Щодо купівлі, то кожен має свою голову на плечах, щоб приймати будь-які рішення стосовно своїх грошей. Думка про піраміду цікава, але не правдива. Можливо назвете декілька об‘єктів, щоб проаналізувати?
     
  11. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Я не збираюсь нікого перевиховувати, також не планую нічого та нікому доводити. Моє життя - це моє життя, а його життя - його. Ми різні люди от і все, але кожен має право на власну думку.
     
  12. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Дивує мене ваш форум, судячи з домислів Лукапа та інка, які не являються інвесторами, форум облаштовують своїми дописами псевдоінвестори! Ви, що тут за ідіотів всіх тримаєте? Тобто форум про ЖК на 6-7 гілок де не фігурує жоден інвестор? Тоді що ви тут всі робите?
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. lookup

    lookup Well-Known Member

    Це що за десант у нас тут висадився? Відрядили рятувати ситуацію чи як?

    Для тебе, кишенькового псевдо-інвестора, я відповім, хоча ти і твої подільники цього не варті

    Ріелососи використовують цю площадку для пропаганди ріелу (в подробиці вдаватись не буду, це вже обговорювалось), таким чином вони вводять в оману людей. Всіх ріелососів видає слово "інвестор", вони як папуги це повторюють. Тому не треба отут оцих фіктивних намагань розібратися
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Можете показати ваш договір, для початку цікавить інформація про реєстрацію продавця? Це вже втретє пропозиція для розумних інвесторів з чудовою нагодою, перед тим був запит до цього MrjanaLylka та цього Vsevolod інвесторів. Маєте шанс спробувати довести, що ви не бот РІЕЛівський. Бо це схоже ви тут за ідіотів когось тримаєте. Ніхто не стверджував, що тут не фігурує жоден інвестор, можливо на витоках вони десь і були. Я від початку тему не читав. А ми тут, щоб через таких як ви (припускаю, маєте нагоду спростувати) реальні інвестори не велись на підняту тему, а мислили трохи критичніше. Бо свого часу теж отак потраплялось на цей псевдофорум через пошук відгуків "реальних інвесторів".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    То до чого тут переписка на дві сторінки, як ви навіть не маєте відношення до Великої Британії, та взагалі до РІЕЛу? Жодна людина просто так не сидітиме на форумі ЖК і не витрачатиме власний час, якщо тільки ви не інвестор, або не працюєте на конкурента.
     
  16. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Лукап, ви журналіст чи хто? Так смішно за вами спостерігати, чесно, краще займіться своїми власними справами.
     
  17. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Не кипішуйте, все добре, є тут інвестори, є і хейтери, нікуди від цього не дітись. Просто насолоджуйтесь життям і не розповідайте про свої плани на квартиру тут, на форумі. Все одно вам не повірять.
     
  18. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Лукап, а вас що видає чи не видає? В будь якому випадку людина яка інвестує у будь що називається інвестором, ви щось маєте проти цього слова?
     
  19. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Навіть якщо всі завтра виставлять свої договори, все одно знайдуться люди, які не повірять, які скажуть - підробили! У чому сенс?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    То ти може і у туалетний папір та автомобілі інвестуєш?

    Ріелосос завжди знайде відмазку аби не сканувати неіснуючий договір.
     
    • Баян Баян x 1
а де твій аватар? :)