Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Десь нещодавно читала, щось на зразок: нафіг взагалі був той карантин та корона якщо жоден депутат не помер...це так, хвилинка чорного гумору)
     
  2. Olenaclinic

    Olenaclinic Member

    Цікавий матеріал цього форуму, можна книжку писати. Шукала інформацію про забудовника, десь є негатив, але позитиву більше, хоча взагалі небагато знайшла суто відгуків, а не реклами. А тут не можу зрозуміти що до чого. Шукаю квартиру, багато критеріїв, поки карантин є час на пошуки і форуми.
     
  3. Olenaclinic

    Olenaclinic Member

  4. Olenaclinic

    Olenaclinic Member

  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ріелососи не паляться зовсім. Вже не квартет, вже цілий оркестр
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну от і уявіть собі, людина яка не має змогу залишити дитину саму вдома не зможе вийти на роботу. Таким чином буде звільнена. Бо виходитиме половина раніше червня.
     
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Спочатку всі зраділи, бо начеб-то всі стали рівними, і померти міг кожен, а зараз всі розуміють що це все знову ж таки верхівки не стосується.
     
  8. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Тож придивіться до шостої черги, або Містечко Підзамче - взагалі унікальний проект, як на мене! Критерії у всіх однакові, головне що? Щоб розв‘язка була гарна, планування зручне та ціна влаштувала.
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Щодо цього комплексу, можу сказати, що там низька вартість квадратного метру, є квартири на будь-який «смак», і щодо візуалу - дуже сучасно!
     
  10. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Роботи для центрів зайнятості з‘явиться просто тьма! Зато вакансій буде нуль! Є сфери в яких центр зайнятості просто безсильний, такі як туризм, наприклад.
     
  11. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Доброго дня, плануємо з дружиною купівлю квартири, обираємо між Підзамче та Великою Британією 6-ю чергою. Я розумію, що комплекси зовсім різні, але маю питання які характерні для них обох. Перше, для людей які вже проживають в будинках які побудував РІЕЛ: як вам звукоізоляція? І ще одне до всіх: як вам умови кредитування чи передбачені якісь кредитні канікули? Дякую.
     
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Згоден з вами, я саме за такими критеріями і обирав собі квартиру, тому і зупинився на Великій Британії!
     
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я майбутній мешканець комплексу, тому за звукоізоляцію нічого сказати не можу, а що стосується кредитів та кредитних канікул, то вам краще спитати про це безпосередньо у відділі продажів, бо умови можуть змінюватись, до того ж, часто забудовник йде на зустріч клієнту.
     
  14. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Що ви маєте на увазі: «забудовник йде на зустріч клієнту.»? Сумніваюсь, що будуть знижки або що. Чи є якась можливість отримати останнє? Дякую.
     
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я мав на увазі кредитні канікули, або неспроможність інвестора за певних умов платити по кредиту, думаю, в індивідуальному порядку це можна буде вирішити при необхідності. Це лише мої думки.
     
  16. lookup

    lookup Well-Known Member

    Дебелкуваті ріелососи розганяють свої теми. Валєт обирає між РІЕЛ і РІЕЛ, пздц
     
  17. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Дякую, всю інформацію вже дізнався безпосередньо у відділі продажів. І по Великій Британії і по Підзамче. Трохи думки розділились, тому ми ще обдумаємо пропозицію.
     
  18. LeonidWelet

    LeonidWelet Well-Known Member

    Особисто я обираю не лише РІЕЛ-РІЕЛ, просто не вважаю запотрібне питати про інші ЖК на гілках форуму РІЕЛовців. Т-тактичність!
     
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Леонід, нажаль Лукапу нічого невідомо про тактичність, він навіть і близько не знає що то таке і де її можна використовувати!
     
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Напишіть чому вибір між цими двома ЖК. Цікаво якими ж то критеріями керуєтесь
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)