Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Так Всеволод, я вже подумую, може і собі щось замутити поки аренда впала. Навіть не знаю як втриматися на плаву.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Вийшла сьогодні в магазин. Дистанція? Не чули! Маски? Не чули? Діти вдома? Ха-ха!!! Отак зараз все виглядає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Гейтс сказав, що ми не вийдемо поки всіх не вакцинуймо, а тепер згадаємо 2015, він вже тоді говорив про вірус, як зброю, вже тоді говорив, що необхідно скоротити численність народу на планеті, шляхом вакцинації. Так, і саме він щороку є спонсором компаній які розроблюють вакцини, і саме він вкладає туди мілліарди долларів на рік! Це все не просто так.
     
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Тупа шакалиха бажає розуму за власної його відсутності. Це дуже цікаво спостерігати. Сере аби що.
     
    • Баян Баян x 1
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Вас що з карантину повернули? Бачу що вийшли зову працювати, ок лукап, давайте ще більше гімна, я чекаю!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ах ти копрофілка! :crazy:
     
    • Баян Баян x 1
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а може його вже звільнили, а звичка залишилась, ось і розійшовся
     
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    тупішого за тебе годі й шукати
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ви що вірите у всесвітню змову та усі ці конспірологічні теорії?
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    та ви праві, народ безпечний скрізь, наче нічого і не відбувається.
     
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    маю реальних знайомих які реально пройшли через хворобу і кисень в лікарні. Нічого приємного вони не можуть сказати про хворобу. Нажаль, це не фейк, а реальна загроза людству
     
  12. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Як бачите, нічого не чекає, кажуть - подивимося ще за 2 тижні. Хочу відмітити, що країни Європи вже з 20.04 полегшили умови карантину. Особливо мене порадувала Норвегія, яка першим ділом запускає садочки а за ними всю освіту, та Чехи молодці.
     
  13. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Та не море по коліно, просто заробіток в них гарний, а втрачати тисячі долларів у місяць ніхто не хоче.
     
  14. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    А ти вважаєш, що дивлячись на твої повідомлення складається враження що ти маєш мозок? Задумайся над цим.
     
  15. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Але ви ж зважайте на те що ви підставляєте під удар корони всю свою родину!!! Я й досі не розумію як можуть працювати кафетерії, базари, магазини техніки. Останні взагалі - навіщо?
     
  16. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Вже відомо, що приховують, нажаль. Одна лікарня відкрила відомості і має: 76 паціентів з ковід, 80 з пневмонією, 6 в реанімації, і знаєте що? 6 в реанімації, бо місць не вистачило для інших хворих.... таке життя.
     
  17. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    А навіщо одягати маску, якщо держава нею не забезпечила? Де всі ті депутатики, які мукулатуру тоннами роздавали, де всі?
     
  18. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Діалог Марії та Лукапа залишається незмінним! Дитячий садок як був так і є!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Хіба що магазин, але зараз вам важко буде налагодити логістику. Експедитори з власним авто на вагу золота.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Саме про це я і кажу, сам був шокований. А в магазині натовп просто жах, ніхто нікого не перевіряє. Ганьба!
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)