Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Nikaelectrogroup

    Nikaelectrogroup Active Member

    Доброго дня, вирішив прочитати трохи цю гілку форуму, але нажаль не зміг знайти інформацію. Питання таке: яким чином розподіляються бригади по всім будмайданчикам? Це одна компанія чи на кожен ЖК вони різні? Дякую за відповідь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    вітаю, думаю підрядники різні і незалежні.
     
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    у вас певно на карантині багато вільного часу з'явилось тому і пишете скрізь? А в мене навпаки роботи більше стало...давненько не дивилась як тут справи на форумі
     
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    це все жахливо, бережіть себе і залишайтесь вдома
     
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    сам себе ведеш як повія, чого ще навчаєш кому що писати
     
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    цю тему ми закрити не зможемо найближчим часом, бо ситуація ця з вірусом хвилює всіх найбільше.
     
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    в поліцію її здайте, не має ніякого морального права наражати людей на небезпеку. Зараз за це величезні штрафи
     
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Ріел працює, не зупиняє ні одне будівництво. Звітували, що працівники захищені і ситуацію вони контролюють.
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Та різні звісно підрядні бригади, вони ж не можуть мігрувати від ЖК до ЖК. А от сама компанія можливо і одна, особисто я не задавався таким питанням.
     
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Та наче не скрізь а лише на двох гілках. Цікаво, в якій галузі роботи побільшало? Ногтьовий сервіс на дому?
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    В Україні все тільки починається, будемо дякувати заробітчанам, які не виконують правил карантину.
     
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Вже телефонували - повний нуль! Реакція відсутня, немає в них доказів для затримки. Все складно на сьогоднішній день.
     
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    От ви і спалились, карантин наступив, всі контори пішли на нього і вас як вітром здуло... одразу і свій соціальний експеримент закінчили, з‘являєтесь тут бякнути і все.
     
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Нажаль так, моя подруга працює лікарем, каже що ставлять всім вірусну пневмонію і адіос! Потім хто куди: хто додому, хто в лікарню, а хто в морг.
     
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ви часом не лікар, що у вас багато роботи на разі з‘явилось? Я тепер взагалі не знаю чим займатимусь якщо все рухне в країні.
     
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Багато людей намагаються вийти з ситуації та замовляють всі інструменти додому, роблять самі. Хоча, як на мене то краще вже відпочити від усього, розслабитися та з користю провести свій час з родиною.
     
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Судячи з новин, ті хто позаражав своїх родичів розкаюються, проте запізно. Наш народ нічим не виправити, нажаль. Їм навіть своїх рідних не шкода, то що ж уже про інших казати.
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    В сторону паніку, все що потрібно для нашого здоров‘я - це спокій! Вже у багатьох очко жме. Краще налаштуватись на позитивну хвилю, і відкинути від себе всі погані думки.
     
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Городи ще ніхто не відміняв. Будемо сажати картоплю, моркву та буряк, ростити у подвір‘ї качок та свиней. Все буде ок, наші пращури якось жили, і людство виживе!
     
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Знаєте з таким пресінгом зі сторони наших ЗМІ далеко не поїдеш. Старше покоління залякане до смерті, тож і помирають один за одним.
     
а де твій аватар? :)