Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ріелососка тільки що й робить, як вкидує рекламу свого ріела. Тупе біосміття.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Попередній договір підписується для того щоб і інвестор, і забудовник мали спокійний сон та впевненість щодо квартири/грошей, щоб без сюрпризів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    А ви Лукап з якими ЖК договір порівнювали, що так впевнено говорите? З ніякими? Ааа, тоді все з вами зрозуміло!

    Ой, хоча забув... у вас же є ваш дім..
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. elena sun

    elena sun Member

    Дивує така відповідь. На гілці про Підзамче, хтось писав, що попередній договір підписувався з ціною по 550$, а при підписанні основного ціну озвучили в 610 $. Де ж тут спокійний сон і впевненість?
     
  5. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Лукап, яке місце не вам судити, і якщо для вас то є далеко чи не зручно, то для іншого виявиться близенько і зручненько. По собі людей не судіть ніколи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Перестаньте свої понти тут кидати, вони ні до чого абсолютно. Ти постійно намагаєшся Київ опустити, навіщо? Якийсь ти дійсно виродок, от у повному розумінні цього слова.

    Виродок — зовнішньо потворна людина; людина, що втратила кращі якості; недолюдок; (з Віки)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. lookup

    lookup Well-Known Member

    Та ні, попередній договір ні до чого не зобов'язує забудовника, оскільки у випадку з ріелом відбувається його протермінування, відповідно попередній договір втрачає чинність, як і всі зобов'язання та відповідальність. Це покупці свято вірять у цей договір, ще й почитуючи ваш квартет ріелососів-успішнихінвесторів, несуть бабки до завершення дії договору, ну а далі сам знаєш. От ріел і має спокійний сон щодо вчасного отримання бабла

    Та яка різниця з яким ЖК, я ж про ріел. У випадку ріела попередній договір явно не достатній, адже ріел кидає фактично усіх кліентів, протермінування від року і значно більше, і це коли попередній договір вже не діє. Та й для чого цей попередній договір ріелу коли всі бабки вже виплачені. Хороша схема

    Мені подобається що у вас така гризня за клієнта, вірніше за його гроші. Але ти, недоумку, мав би розуміти що ти у цьому процесі - як використаний презерватив.

    Дурню одноклітинний, я не про близенько чи зручненько. Я про конкретне місце, а не локацію. Я ж кажу - ваш квартет висерків ріелу ніколи не був біля цього ЖК і тому не розуміє про що мова.

    Давай вже всеволодом логінся чи гретою і "разом" тут пишіть
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукапчику, ідіотіку ви рідкисний! Ніхто ніким не логіниться якщо ви ще цього не зрозуміли. По темі, дуже шкода що ти не інвестор, а просто тут працюєш на благо конкурентам. Працюй і на далі на здрров‘я, але БУДЬ-ласка, давай вже до нормальної лексики переходь!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    він нормальної мови не знає, не вчили
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ти хоч би щось корисне написав на форумі, сам ти сміття і його розводиш, не засмічуй форум
     
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ти знову за своє. Рієлососи, недососи, ще якісь слова свого походження пишеш, ок, пиши, тобі справді так подобається? Вважаєш що саме така лексика тебе прикрашає? Дуже сумнівно!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Дякую вам за ваші образи, цими словами ви тільки не мене обливаєте, а себе, показуючи яка ви людина, я також можу зараз вам розказати де ваші «раки» зимують, проте не буду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Щодо протермінувань, кидалова та всього того бруду що ви пишите. Ви вважаєте що всі інвестори тупі, що ми змирилися з затримками? Ні, помиляєтесь, прикинь ми чудово знаємо що і до чого. Проте, не бачу виходу з данної ситуації, я зайняв чудову позицію щодо всього: очікування, і прикинь, мене це влаштовує, навіть дуже.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Та не парьтесь, то його мова, іншої нажаль не навчили, тож і спілкується як вміє. Було б непогано звісно, хочаб «*» проставляти, але хай вже буде так як є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    Давайте ще з четвертого акаунту для більшої впевненості. IvanShym чи Zinochka
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Tinne

    Tinne New Member

    я так бачу у вас тут свій "внутрячок", вле спробую влізти з питанням
    ЖК Америка - я так розумію будується на землях держприкордонслужби. відповідно земля нецільова (не під житлові будинки)
    відповідно продають "апартаменти" а не "квартири". умовно, я інвестую в нерухомість (комерційну)
    Чи це нові реалії ринку новобудов в Україні (стало класикою, і лише я не в курсі)? Чи були такі кейси в РІЕЛу з іншими забудовами, як вирішились?
    Буду вдячний за будь-яку інформацію
     
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Лукап нічого не пропонує, до того ж він не являється ніким. Далі... Лукап ніби намагається підливати масло в вогонь, але це також у нього погано виходить. Намагається хоча б за щось зачепитись і роздути тему.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    100 років від них вже нічого не чула, десь пропали люди, задовбалися з пустого в порожнє переливати. А ви Лукап їх знаєте, товаришуєте, так?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Зараз ніхто не каже про те, що, та кого прикрашає чи ні. Безсумнівно важко доносити інформацію, важко триматись осторонь ситуації, важко проявляти нейтралітет, але вже потрібно хоча б намагатись це все робити! Знаєте, взагалі цю всю блюво***ю вже не хочеться читати.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)