Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Баба в штанях тут тільки одна - це ти! Двух слів в зв‘язку скрутити не можеш! Таких як ти «чоловіків» видно з далеку, то давай, шагай собі підо***.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Вся суть чого? Людей, форуму, менталітету? Я написав що нічому вже не здивуюсь адже навіть таку фігню, але народ порівнює, зрозумійте мої слова в правильному контексті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Ось вам і супутні фактори: покупці та гроші, а ще підряд бригада. Бачите скільки всього важливого для будівництва. Смішно. Всеволод процес будівництва занадто складний щоб описувати його в одному повідомленні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. elena sun

    elena sun Member

    Поділіться, з ким підписали?:cofee:
     
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    Я тут зв'язую більше двох абзаців. А ти, покидьку, сереш тут по одному беззмістовному реченню 4-5 разів поспіль. Ти - помилка природи, але твоїх мізків мало щоб це зрозуміти. Тому продовжуй в тому ж дусі, що робити.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Все я правильно зрозумів, кажу саме про те, що своїми порівняннями ви дійсно відобразили всю суть нашого форуму. Тепер ви мене зрозумійте...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Складний не складний, і можливо нам не потрібно в нього поглиблюватись оскільки нам важливий лише кінцевий результат, при чому щоб все було зроблене в конкретні терміни, які раніше були оговорені.
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    На «чорну п‘ятницю» вирвати знижку... така собі підстава. Я вже давно розвірився в усі ці акції, сейли та знижки. Заздалегідь всі підіймають вартість аби потім спустити цінник от вам і знижка!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну от знову помилка - 2 абзаци щоб було треба «ентер» натиснути, але ти ж навіть на таке не здатен! А хто з нас покидьок видно з усіх повідомлень раніше написаних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ще одне перекотиполе, але мабуть те саме
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    теж цікаво
     
  12. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так це просто маркетинговий хід, всі про це знають, але ж цікаво кого обрали через знижку
     
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    не скажу, у мене був один попередній договір. Можливо зараз щось змінилось. А що каже їх юрист на це?
     
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так, але ви не можете передбачити форс-мажору, якихось бюрократичних проблем тощо. Тому і строки можуть затягнутись
     
  15. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    таке саме скрізь, не тільки на цтому форумі
     
  16. elena sun

    elena sun Member

    Також не вірю у всі ці акції... Взагалі цікаво кому людина довірилась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ви тут про акції говорите... не вчитувалась в вашу переписку, але цікаво що там зараз у РІЕЛа нового по них? Судячи з реклам то скоро будемо чекати по Підзамче цікаву інфорацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Судячи з повідомлень майбутніх інвесторів нічого не змінилось, всі підписують попередній договір. А ви вбачаєте що це не є добре? Чи до чого?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Про те що людина придбала квартиру по крутій акції на «чорну п‘ятницю», про те що ніхто не буде будувати собі в мінуса, і скоріш за все спочатку той забудовник добряче підняв цінник, а потім скинув певну сумму за квадратний метр.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    але ж це маркетинг, так усі роблять і як не дивно це працює
     
а де твій аватар? :)