Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    З Ріелососами спілкуватись нема про що. Контора вибрала свій шлях, це їх стиль, тому нічого там не зміниться. Поняття моралі, правди - це не про Ріел, як мінімум це не про ботів

    Заходьте краще на форум Львів / Lviv - SkyscraperCity - там і поспілкуємось. Колись я і там напишу про соціальний експеримент на львівпорті
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  2. IncInc

    IncInc Well-Known Member

    Дякую, зайду й на цей форум!
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я нічогісенько і не кажу про РІЕЛ, просто знаючи все про історію Лукапу, то могли б про ваш дім і не згадувати... а так дивно все. Я знаю що ви інвестор!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Дійсно, я сам прислуховуюсь до чужої, але корисної поради та залюбки послухаю адекватну оцінку ЖК, роздивлюсь та прокоментую фотографії. На разі квартиру не отримав, то ж ані фото ані порівняння зробити не взмозі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Читаючи ваше повідомлення складається враження, що не буває так щоб інвестувати в повністю крутий проект за всіма ознаками?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Тобто ви тут соціальний експеримент ставите? Круто! Не забудьте і сюди скинути свою статтю щоб всі ми прочитали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Чи доцільно на разі щось з чимось порівнювати? Ні. Немає сенсу, всі чекають свої квартири з ЖК Велика Британія, до чого тут інші комплекси?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Коли «око падає» на певний ЖК, квартиру, то вже і нічого іншого не хочеться, щодо сусідніх комплексів, то у кожного свої недоліки, і якщо копнути, то волосся дибом стає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    То ви сам по типу психолог-журналіст, бо ставите якісь тупі експерименти? Лукап, вже не знаєте як свою підпорчену репутацію відмити? Чи вас хтось надихнув таку інформацію вкинути сюди?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Судячи з її повідомлення, то так, і тут вона права. Зараз не знаєш чого і коли можна очікувати від забудовників.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. lookup

    lookup Well-Known Member

    Грета, ти тупа вівця. Я не знаю як можна бути такою недалекою нікчемою, цікаві критерії у Ріела при прийнятті на роботу
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Мабуть, тут всі мажори зібралися що інвестують одразу ж в 9-ть новобудов. Я згоден, що деякі встигли придбати ще квартири собі, але питати поради на форумі тут не доречно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Згоден, і коли чекаєш обрану квартиру вже на все закриваєш очі. На справді мене б все повністю влаштовуло б, якби не затримка. Хоча, я знав на що йду, і про можливу затримку також.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Псевдо-журналюга. Йому треба фільми жахів для вчителів української мови та літератури писати ось на це він здатен на всі 100%.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. 4ed

    4ed Well-Known Member

    А я вважаю, що форуми існують для таких запитань.

    То яких забудовників ви рекомендуєте?
     
  16. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Ну звісно будуть порівнювати, адже у сусіда завжди краще, більше та якісніше, така уж специфіка нашого менталітету. Ну будуть порівнювати, і що з того?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    А це має велике значення? Хто та що радить? Ні, не має! До того ж для довідок є абсолютно інші форуми та ресурси, і щось я дуже сумніваюсь що хто-небудь заходитиме сюди аби прочитати дві поради щодо забудовників міста Львова.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Буває, навіть дуже буває, купуючи наприклад готовий продукт, який коштує більше, і береш вже побачивши все на власні очі, проте, треба врахувати той факт, що продавець вам може їх вдало «замилити», тож по факту все діло фарту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. JuliiZesar

    JuliiZesar Well-Known Member

    Не смішіть, «соціальний експеримент», він таких слів не знає. Весь його експеримент завершується рівно на тому місті де він починає відкривати свій рот (в данному випадку - друкувати повідомлення).
     
  20. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ну чому ви сумніваєтесь. Не так багато ресурсів щодо нерухомості у Львові і це один з них і не самий поганий
     
а де твій аватар? :)