Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    «Я ж казав, я ж казав», а ти хто, Бог? Тебе мають всі слухатись? Ідіот він і в Африці ідіот. І перестань тут кидати всякі безглузді висловлювання. Це тобі треба звільнитись зі своєї ганебної роботи, бо всі пам‘ятають хто ти та що ти. Хто не в курсі велкам на шосту чергу, там є посилання на сторінку фб Лукапа, який працює на будівельну компанію іншого забудовника.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ти можеш ще раз вставити сюди лінку на той профайл. І напиши в фейсбук тому чуваку, щоб хоч в курсі був. Мене цікавить інше питання - чому у ніби інвесторів так підгоріло що вони почали відверто писати про представника іншого забудовника. Звідки така обізнаність у предаставниках забудовників-конкурентів? Питання риторичне
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Чому у тебе так підгоріло? Чому вважаєш що всі тут боти? Чому на жодне питання не відповідаєш? Відверто не інвестор, сидить і строчить тут, навіщо?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    Вітаю усіх з Новорічними та Різдвяними святами! Миру і добра у ваші домівки у 2020-му
     
  5. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    може ліпше його ігнорити, ві же одне і те саме пише по всіх гілках. Ніхто його вже не сприймає серйозно
     
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    тож тебе викрив хтось з твоїх коллег, може хоче щоб тебе звільнили
     
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    так скажіть нам таки - воно того варто?
     
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    і в вашій конторі така схема працює?
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    проект дуже амбіційний, подивіться детальніше у них на сайті Купити квартиру у новобудові Львова | ЖК Містечко Підзамче Сподіваюсь що так як все задумали так і буде
     
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Невже роботодавці на стільки тупі що самі тримають такого бездаря у себе в штаті? Людина не може нормально спілкуватись, погано обізнана та не в‘яже нормальних речень... дуже дивно.
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Замахнулись вони по-крупному, такого, якщо чесно я ще не бачив, але той райончик вже давно слід було б оновити, тож хай їм щастить!
     
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Клоуне, ти просто якийсь відброс, про обізнаність і зв'язування речень є у сусідніх темах, особливо стосується кидалова з ЖК Підзамче. Тому від твого мичання і спроби видати бажане за дійсне - нічого не зміниться. Твій роботодавець і надалі лишатиметься клоакою, а про вас, клоунів, взагалі мови нема.
     
    • Тупо Тупо x 1
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ви справді вважаєте, що людина яка цікавиться ЖК буде лазити по форумам та робити судячи з нього висновки? Дуже шкода що ви ніколи не інвестували, Лукап. Тоді б точно знали що це аж ніяк не впливає...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Може всі це обмусолюють бо набридло читати твої повідомлення, а інвестор шостої черги виявив хто ти та що ти? Ні, не так? Давай вже нову шарманку заводь!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ходимо навколо двох питань: хто бот? Та хто такий лукап? Тут так цікаво. Аж не можу начитатись... одней те саме, одне й те саме...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Амбіційний - це точно. Я б хотіла подивитись на кінцевий результат, якщо підіймуть таку махіну, то буде перемога РІЕЛу. Місце розташування досить цікаве для інвестування, якщо грамотно підійти до того питання.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  17. lookup

    lookup Well-Known Member

    Грета, та піди вже свому босу відс..си. Боти ніби намагаються дати відсіч лукапу, але про ріел обов'язково треба вставляти свої іржаві копійки.
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Lelekapruletiv

    Lelekapruletiv миється в бані

    За дану новобудову я мало що можу сказати, проте подруга порадила подивитися один youtube канал ZIM Group київський забудовник. Вони розповідають на що потрібно звернути увагу обираючи собі квартиру. Вже вийшло 6 випусків, тому раджу глянути, перед тим, як обрати нерухомість.
     
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Коли ж ви вже заспокоїтесь? Якби платив би кредит на квартиру, скинув би вам свою платіжку, щоб напевно знали що я інвестував у будівництво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Людина яка не має власної думки, своїх бажань та мети завжди буде йти за стадом! Це я про лукапа, якщо що...
     
а де твій аватар? :)