Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ти тупий чи сліпий?
    Близько 50 баксів в годину. Чистими. Але відразу наперед для тебе, клоуне, у мене інший вид діяльності ніж той, який ваша ботоферма мені приписує.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. lookup

    lookup Well-Known Member

    Скажи мені, одноклітинне створіння, чого ти зараз пишеш у моєму стилі про топовий форум в гуглі? Ти ж тупо цитуєш висновки інших. А потім ваш квартет ріелососів ще й самостверджується що лукап нічого не пише нормального. А ви берете і на цитати розбираєте і видаєте як своє.
     
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Чого ж немає, звісно є, але зайти на форум стало вже традицією. На свята поїду у Закопане на лижах кататись, відпочину, а у вас як справи?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Звісно не може, бо не вміє гроші заробляти нормальним способом, з ним все зрозуміло, не вистачає грошей на квартиру, мама мабудь лише на цигарки та пиво виділяє.
     
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    Знову псевдолох самостверджується, сам собі придумав, сам собі написав, потім ще й лайкне сам собі (з іншого акаунту).

    P.S. Закопане і лижі то якось не дуже, з тебе походу і лижник ніякий.
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    хто хто а це ти тут намагаєшся самоствердитись на форумі, бо в житті видать зась
     
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    у тебе комплекс Наполеону, вже мариться що всі за тобою повторюють, було б чому в тебе повчитись...
     
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    він отримає бонусом комірку у підвалі від свого забудовника, таку собі собачу будку, на більше не заробив цього року
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ой невідомо що далі буде, я в шоці від того що сталось з Укрбудом, стільки людей постраждають
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    це був жарт) ви трошки його не зрозуміли
     
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    не перебільшуйте. Темпи наразі нормальні, на початку були затримки, зараз будівництво їде активно. І ніяких проблем будівництво не має
     
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Десь рік тому писав що квартет ріелососів максимум на що спромігся, так це на комірку. Одну на всіх. Пройшов час, одноклітинні створіння "вродили" щось від себе. Які ж ви тупі
     
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ви звіти складаєте де і коли хто що писав? То ви вже рік тут без діла по гілках жк до якого відношення не маєте ходите та спамите - не набридло?
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Malahit

    Malahit New Member

    Добрий день, шановні форумчане. Підкажіть будь ласка, що за проект планує Ріел з жк «Підзамче» і чи варто з ними зв’язуватися? Дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А ви самі хоча б чимось цікавитесь у своєму житті? Маєте хоббі? Чи цей форум - це все на що ви здатні? А який я лижник зовсім не ваше діло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    То це для нього добрий бонус, бо явно на свої зароблені копійки його варіант це проживання з мамою до кінця своїх днів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Там проект-велетень на 3 крутих ЖК, сам чекаю на кінцеву візуалізацію і більш детальну інформацію. Знаю що документи за землю отримали і з ними все в порядку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  18. lookup

    lookup Well-Known Member

    Знову ріелососи працюють по схемі керування масами

    1. Заходить акаунт який "коливається" в купівлі нерухомості, аж з 1 постом
    2. Квартет досвідчених "інвесторів" допомогає розвіяти усі сумніви
    3. Інвєстор робить "правильний висновок" - "купує" у РІЕЛа

    Вся справа в "форумчане", зіночковий суржик ні від чого не відрізниш
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Та ви що, тут на форумі лише одні боти-ідіоти, які спілкуються з вами - праведним та необдовбаним лукапом, куди всім до вас. А схема ваша провальна! Самі придумали - самі образились, ну не ідіот?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ботику, я казав вже тобі, краще звільнись з тої кантори і займайся нормальними справами, тоді не треба буде тут так ганьбитись і злитись на форумі. Я ж казав вже, подумай по дорозі додому. Мені можеш знову гнівно відписати аби ніхто не запідозрив, але подумай чи воно того варте, займатись цією ганебною роботою
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)