Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Може і почнуть займатись усуненням причин його виникнення, то вам робити не хотіли, а зараз для продажу все активно і приберуть, як знати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    І що ви тут робите, як у вас квартира в іншій новобудові, як ви не є інвестором Великої Британії. Я вважаю що ви взагалі нічого не маєте - бомж з нашого двору, як максимум.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Оце ви тупенький, чи гостренький, навіть не знаю як вас назвати, ви злидень розумом! Дивуюсь як таких людей взагалі світ носить... ви вже просто мене бісите!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lookup

    lookup Well-Known Member

    Але у ріелососів бомбить, чого це я злидень розумом? Тому що ваше шапіто розкриваю кожного дня? )) Бугага
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Тут усі можуть здогадатись що ви не є ніяким інвестором! Просто кайфуєте тут пишучи всілякі дурниці! Нормальна та об‘єктивна людина такого б не писала. Я дуже радий що в мене не буде такого сусіда-ідіота як ви.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це правильне було б рішення, вважаю що вже зроблять один раз та на довго, щоб він не з‘являвся знову, хто там знає коли квартиру продадуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Напевно тому що всі ваші повідомлення не несуть в собі нічого, як і ви сам, людина яка нічого не варта. А ще, особа яка б мала хоча б краплю розуму ніколи б не писала таку дурню як ви.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lookup

    lookup Well-Known Member

    Клоуне, якби ви були реальними горе-інвесторами, мабуть цього всього би і не було. Але ж ви тут з іншою метою. Тому казати мені те, що самі почули від мене про себе - якось не серйозно.
     
    • Тупо Тупо x 1
  9. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А тут не потрібно далеко ходити щоб зрозуміти що ви злидень! Ваші повідомлення говорять самі за себе. Перечитайте їх самостійно та робіть висновки!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Можна робити ставки, особисто я вважаю що ця квартира пійде до продажу немов гарячий пиріжочок, от побачите.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. vasylkodim

    vasylkodim Well-Known Member

  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Бє-бє-бє... тьфу на вас! У вас є щось по суті? Вже тошнить від ваших тупих повідомлень! Хоча я забув, ви ж дебіл, то і повідомлення такі. Сходіть до лікарні!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Він реально не розуміє що хворий! Що йому якумога скоріше потрібне лікування! Чи то у вас роль така на форумі Лукап?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Проблемні два будинки Львівського Кварталу, у всіх інвесторів вони на слуху, але ж здається там вже все вирішили.
     
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Звісно піде, бо будинок давно добудовано і здано. Цікаво скільки вона коштуватиме. Ніхто не зустрічав на просторах інтернету?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Шановне панство!
    І пані також! :give_rose:

    На тово прохання тепер можете не звертати уваги
    Бо я вже в курсі.
    Якщо щось цікавить - прошу питатися.
    Бажано в приват.
     
  17. Lelekapruletiv

    Lelekapruletiv миється в бані

    Як на мене перед тим як купувати будь яку нерухомість, необхідно вивчити всі документи. Якось наткнулася на ютуб канал zim group. Так ось вони розповідають, напркилад, про тонкощі технічних умов. Що це? Чому та навіщо?. Раджу глянути! Багато цінної інформації можна отримати.
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Це ви все до чого, і що ми можемо питати у приват? Тут все відкрито, давайте вже сюди пишіть, ніж потім скріни будемо виставляти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Знову реклама, і який у вас кошторис по вашим юридично перевіреним документам? Можна одразу прайс прикріпити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Блін, а я вже думала що для розерутки свого каналу всі таргетом користуються, помилилась, ще форуми в тренді. Хай щастить і побільше вам лайків.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)