Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Можна і так сказати - розкидав.
    Не хотів усувати першоджерело, за що грибок подякував ріелу і почав активно розмножуватись
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Все в житті можливо, по 18 я вже майже впевнена що буде, до 8-ми не впаде, хоча, як знати. Спочатку дуже нервувалась, а потім зрозуміла що сенсу в тому немає, тож тепер спокійно спостерігаю за цією клоунадою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Саме ріел? Це дійсно смішно, важливим в тій ситуації було лише зупинити його розповсюдження, але власник квартири на те забив, і рахував що він правий. Ок, тепер вже все змінилось і ріел самостійно його усуне, різниці вже ніякої немає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Вам треба казки писати, містер Грибок відправився мігрувати по квартирі Михайла, бо той не хотів його позбутися власноруч, після цього його хазяїн взагалі його покинув... з ваших слів виходить якось так.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. А чому я повинен був усувати проблему, створену Ріелом за свій кошт? Ось чому я мав потакати бракоробу Ріелу?
    Дайте більш- менш зрозуміле відповідь на своє твердження. А то виходить, що "за моє сито мене й ще бито".
    Пані не дружать з головою?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
  6. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    Вітаю, фото є на ЛУН, я там стежу. Який будинок вас цікавить?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kalugni

    Kalugni Well-Known Member

    я пам'ятаю ваші оди грибку. Давно то було. То ви з ним більше року виходить нічого не робили? Тоді він звичайно розрісся, хіба так можна робити? Одразу його треба було обробити... не думаю що то вина суто забудовника, ваша недбалість тут також є погодьтесь
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    ну ви перебільшуєте, пліснява пішла бо квартира стояла ваша без обігріву і ремонту. То суто ваша провина. Навіть якщо якісь і були недоробки, то думаю Ріел все погодився виправити, але ви стали у позу.
     
  9. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    100% до свят зросте. То щось влада крутить зараз навмисно. Ціни то не падають, так не має бути
     
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    100% погоджуюсь
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А чи це було проблемою самого ріелу взагалі? Будинок то вже було збудовано та здано, не знаю, я б заїзжджав та робив все самостійно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Чого нервувати, ви ж ніяк не можете вплинути на ситуацію, навіть якщо б хотіли, це не в вашій компетенції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Особисто я за себе кажу, що усував би самостійно, адже квартира моя, я її вибрав, і мені там жити. Ви пішли іншим шляхом і залишились вдоволеннм, що також як варіант. Подивимось з часом як я буду приймати свою квартиру, потім зможу об‘єктивніше судити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    всі так і зробили, будинок заселено, вільних квартир немає. Ремонти всі поробили і не мають ніякого клопоту.
     
  15. 95 квартира поки вільна і грибок присутній і буде постійно присутній, допоки не усунуть причину - неправильно зроблене водовідведення на терасі. Хімія не поможе без усунення першопричини.
     
  16. lookup

    lookup Well-Known Member

    В нормальних будинках пліснява не утворюється. У мене квартира в новобудові простояла цілий рік і ніякого грибка. Та взагалі звідки йому братись? Це тільки ці ріелососи галімі вкидують "думку" що треба чим пошвидше влошуватись в ремонт бо бачите щоб грибок раптом не виник. Але насправді щоб потім не було вже ніяких претензій до цього ріелівського шлаку. Повторююсь, грибок в новобудовах не виникає, тільки якщо це не галімі новобудови
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    То вже не наші проблеми і не ваші з 95-ю квартирою, тож залишимо її в покої, нехай ремонтують та лікують її від грибка без вашого втручання.
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    І де ж ваша квартира в новобудові? Точніше в якій новобудові ви купили квартиру? Давайте вже, кажіть з якаго ви житлового комплексу.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Будинок В2, друга секція
     
  20. lookup

    lookup Well-Known Member

    Ти диви, все йому розкажи. Самі то ніяких доказів не виставили про "інвестування" в ріел, крім пустих балачок. Я не буду казати про свої інвестиції, але думаю рієлоботам не важко здогадатись куди я точно ніколи б не вклав :)
     
    Останнє редагування: 16 гру 2019
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)