Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    то осбб виходить погано працює
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    дехто - це тільки ви. Усі свої квартири прийняли вчасно. А Ви носом крутили, тому всі вже давно ремонт скінчили, а ви тільки но починаєте. Де почитати про ваш ремонт и як ви будете жалітись на кожен крок ремонтної бригади?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    немає, сама шукала.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  4. Якраз ОСББ працює добре і не приймає халтуру Ріелу. Це Ріел усуває недоліки так як і будує - з затримкою на 2 (два) роки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  5. Це вже не моя проблема. Квартира від самого початку була для сина. Він буде робити в ній ремонт на свій смак. І людина у нього для того є. Хороший спеціаліст. Вже закінчив ремонт в будинку на березі водосховища, який я почав будувати на три роки пізніше від Ріелу (2018) і вже закінчив, і скоро приступить до Шевченка. А поскільки грошей на непотрібний випендрьож у вигляді всяких підвісних стель, закладених під стелю керемоплиткою ванн і арок з колонами ніхто витрачати не збирається - до літа заселиться.
    А хто буде займатись грибком в 95 квартирі - то тепер це проблема Ріелу і ваша.
     
  6. Останнє редагування: 8 гру 2019
  7. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    тема цікава і стосується не тільки будівництва. Страждають багато хто. Думаю до нового року долар знову злетить до 27-28. А по укрбуду те що чула, що долар там ні до чого і давно прогнозували йому кінець.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    проблема чи ні ну не моя так точно, у мене квартира в 5-й черзі і ніякого грибка там немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Доброго дня, пани-забудовники!
    І пані також :give_rose:

    Хочу вас спитати - а на якій стадії хата на В.Великого,10?
    Котрий поверх там зараз тяенуть?

    /бо вчора був у Львові, але мене повезли іншою дорогою і я сам не побачив нашої будови/
     
  10. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Підвісна стеля це вже не модно, а «село і люди», ніхто такого не робить. Що стосується ремонтних робіт, то це чудово, все зроблять і ваш син заселиться, і навідміну від вас буде жити поживати та й добра наживати. А щодо минулої квартири, то туди вправні руки і голову, і все буде на вищому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Якщо чесно, то с валютою це позний п*дц! Невідомо чого очікувати завтра, а як все буде через пів року такого обвалу взагалі незрозуміло.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Аркада, укрбуд... хто наступний? Все - це провал, це навіть недобудування, а просто простій, просто кинули купу людей на призволяще.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Все вирішив вже пан Михайло, то й нехай живе з миром. Дивна ситуація - не робити ремонт, а чекати щоб грибок розповсюдився протягом декількох років, але то його вибір, головне що він досягнув своєї мети.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Головне похизуватись своїм будинком, я пам‘ятаю ви про нього говорили, вітаю з завершенням всіх будівельних справ! Сподіваюсь ваше життя відтепер зміниться на краще.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Долар ніяк не злетить, тепер всі мають великі збитки, їх треба покривати, а в нашій країні це роблять тільки ростом цін, про зарплатню зазвичай забувають, нажаль.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Це не похизуватись, а правильний розподіл коштів і планування. Ці гроші були на ремонт квартири, в якій ріел розвів грибок і який не бажав усувати. Ось і все. А грибок так і не усунутий.
     
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Про що я і казала раніше - хай краще 5 вуйків працює на нашому будівництві, але працює! Аніж сидіти і створювати нові гілки форуму по типу: «Що робити? Зупинили будівництво».
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо Тупо x 1
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Як вам сьогоднійшній курс? Вже можна фіксувати, робити ставки. Тепер мені вже занадто цікаво як складеться з ним ситуація, наприклад на різдво. Як вважаєте по 18 буде?
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ага, ріел вам прийшов і «накидав» грибка по всій квартирі. Тримайте мене семеро, знаєте а ще вони вночі приходили і створювали всі умови для його розповсюдження, лише заради того щоб вдовольнити ваше его.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А що там на будівництві, давно були? Які там новини з п‘ятої черги?
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)