Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Ти хто? Було не чутно та не видно, чого приповз? Спалив себе разом з Лукапом! Одні й ті самі нісенітниці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Так воно і є, але ж все одно приємна сума виходить. Подивлюсь, як перший будинок побудують, як вартість підскочить. Є плани на декілька квартир у Львові, одна з них саме у Підзамче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Не смішіть, хто-хто - дід пихто))). Чомусь вважає що його мають ігнорувати, хоча закрутив-завертів своєю терасою сам, мене це і привабило на форумі! Дописи, повідомлення і тд!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Все працюєте для арендаторів, купити-продати-здати? Самі-то в якому районі проживаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. lookup

    lookup Well-Known Member

    А друга то де? Та мабуть в шенгені чи як його? Чи не так ботики? Коли буде окрема гілка з новими нікнеймами і історіями влошенців?
     
  6. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я працюю для себе та на себе. Район не скажу, бо не хочу. І так, мені подобається займатись нерухомістю, я цим живу та заробляю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Друга від забудовника іншого, нічого такого в цьому не бачу, в зоні шенгену також є квартирка, не заздріть!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Шановні форумчани, де всі поділись? Чого відмовчуєтесь, явно ж читаєте всі гілки.
     
  9. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Затишшя перед бурею! Декілька людей проходять, кидають коментарі та зникають...давно не чутно Зіночку, Сергія хто там ще був?
     
  10. Так оживіть своіі скелети в шафі: Івана Грозного, Олечку Бурлакову, Маряну Лялку, Швеця, Зіночку (до речі, нічого ій так довго у відпустці сидіти). Та всіх інших. І у вашому дурдомі запанує щастя.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я половини і не знаю, це ви стільки людей на форумі пережили? Молодець!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    а що вам сумно? скучили за тими хто не поділяє вашої позиції?
     
  13. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    нічого такого не відбувається, будинки будуються, здаються, народ ремонти робить. Ви ж знаєте - як якийсь негатив - всі біжать жалітись писати відгуки, а коли усе добре, то зрідка хто напише подяку. То нормальний процес
     
  14. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    шукаєте нову гілку де б нагадити?
     
  15. lookup

    lookup Well-Known Member

    Підняла теми в топ, молодець. Бонус до зарплати.
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Нормальний не нормальний, але хотілось би відгук саме про ситуацію на будівництві, на данному етапі.
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Лукап, ось що ви тут робите, можете пояснити? Ви не інвестор, не мешканець, до чого вам тут бути на форумі?
     
  18. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Вас що саме цікавить? Скільки поверхів побудовано, чи як все проходить на будівництві?

    Останнє що я чула, що у нашій черзі, вже розводять труби для ополення, але це було ще влітку. Собаки лають, караван іде!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Як це навіщо? Щоб вприскнути трохи жовчі, чому ні, незадоволена собою людина так і робить намагаючись знайти жертву. Шкода що в межах інтернету...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Цю інфу також знаю, але хотілося б щось новеньке почути) На днях сам буду на будівельному майданчику і подивлюсь що там і до чого.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)