Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    А чого це в інвестора так підгоріло? Залупоглазий не проходить чи шо? Може зараз ще й "Псевдолод" відпише, лизне
     
  2. vasylkodim

    vasylkodim Well-Known Member

    "а відношення до певної партії в нашій країні говорить про особисті якості людини?"

    Ще й як. до речі дуже гарно проглядаються ботики під сторінкою Ростика і його чувіхи шубки.
    Одні і ті самі ботики навіть з фото на кожен пост біжать і ой як гарно, ой як гарно, як все гарно каже.
    Якщо питання по суті, то Кулій вступає в битву і рве свою шмоньку на захист Ростика ригіонала як тільки може.
    А якщо ви дасте посилання на ригіональне минуле його батька або запитаєте як то він скаржиться на бездіяльність влади а сам двічі помічник депутата то відразу вас за банять.
    Все в стилі ріелососів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    А де ви дивитесь на його сторінку? Маєте на увазі фб чи є певний форум? Краще не переходити на особистості, давайте будемо тактичними.
     
  4. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    А серед ваших друзів немає регіоналів, слуг народу, свободи, комуністів і тд? За часів позаминулого президента я спілкувався з різними людьми, які на пряму відносились до регіоналів - це інтелектульні, образовані та виховані люди, люди які знають ціну грошам та вміють заробляти. Що в цьому такого?
     
  5. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Добре там де нас немає, бо там де ми є, ми завжди беремо себе з собою! Так і тут, в історії з тими хто тебе оточує. Навіщо казати, що хтось хороший чи поганий, дивлячись лише на одну його грань буття? Характеризуючи людину треба, як мінімум її знати особисто. Щодо Мельника, не знаю, нічого сказати не можу, лише зі слів інших людей я ніколи не берусь робити висновни!
     
  6. vasylkodim

    vasylkodim Well-Known Member

    Не має і не було. Не так вже й багато тої наволочі було на заході, але от Мельник яскравий приклад.

    Але все стало на свої місця і ваш шеф так гарно пролетів як і його адвокт-прокурорша Шубка. Так що давайте будуйте там, а не фігнею займайтеся.
     
  7. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я ще на фазенді, навіть цікаво, яка явка виборців по країні була вчора, в період відпусток, напевно, що низька. Особисто я не голосувала, і не збиралась)
     
  8. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Як у нас вважається, якщо політик - то не людина вже. Щодо всіх діячів ми робимо самостійно висновки з тієї інформації, яку маємо! Від себе додам, незважаючи на складну ситуацію на будівництві, Мельник мені імпонує, на зустрічах він веде себе впевнено та розмірковано, і це не хвала Мельнику, це лише моя суб‘єктивна думка щодо нього, як людини. Що стосується політичної та будівельної кар‘єри - нічого не можу про нього сказати.
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Пролетів то й пролетів, ваш шеф, ваш забудовник, гроші всі вклали, давайте не переходити на особистості!
     
  10. vasylkodim

    vasylkodim Well-Known Member

    Хвилююся просто за інвесторів, чи лишилися ще в Ріела гроші на будову. А то бачу Ростик сьогодні вже знову відзеленів, стер всі зелені кольори зі сторінок:haha:Хто там ближче до будови - ще щось будують???
     
  11. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ваш сарказм тут ні до чого! Давайте і зеленим дамо шанс і подивимось, що буде за 5 років. Яка різниця - одні замінили інші, чи ніхто нікого не міняв...загадка!
     
  12. lookup

    lookup Well-Known Member

    Зіночка, перелогінся, бо не можна отаким відверто бабським текстом писати від чоловічого ніби акаунту. Смердить
     
  13. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Я не надаю значення хто «пролетів», а хто ні. Тут немає різниці, адже нас ніяк то не колише! У нас зовсім інші задачі! На форумі є окрема політична гілка, до вашого відома!
     
  14. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Мактуб для нашої держави, далі цікавіше, будемо спостерігати за ситуацією, головне, щоб будинки будували і економіку розвивали)
     
  15. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Та що ти кажеш, дід Панас?
    То я так пишу, а тобі яке діло?
    Обурюватись на твої коментарі сенсу немає, бо на дурних не ображаються!
     
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Будинки то будуватимуть, щодо економіки - питання. Подивіться як зараз розбудовують Львів!!! Скоро вже лише центр залишиться на згадку і все!
     
  17. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Вже зараз, якщо дивитись на Львів, то так і є. Скоро буде індустріальне місто з інтегрованими в нього стародавніми елементами))
     
  18. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ну це ви вже загнули про інтегровані елементи. Львів - це історична столиця України, і так просто ніхто її не зруйнує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    В нашій країні і загнула? Хіба що це все відбудеться не так швидко, як могло б, а так все одно розберуть місто на цеглу...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ніхто не розбере його на цеглу, але все йде вперед і не зупиняється - це треба враховувати, до того ж всі хочуть жити в новобудовах, а не в старих занедбаних будинках.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)