Новобуди від Ріел. Які враження?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Stepan_Bandera, 7 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. lookup

    lookup Well-Known Member

    Гретта, вона ж Зіночка, вона ж Всеволод. Досить тут відбілювати свого роботодавця. Та знайдіть вже якусь кращу роботу. Я думаю навіть в макдональдсі вам заплатять більше
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Можна мій досвід. Я про нього тут писав останні три роки. В мене в сім'ї вже вже всі згодні, що це майже даремно витрачені кошти.
     
  3. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    Лукап, якщо думаєте, то може зміните пластинку, бо вже набридло від вас читати один і той самий текст.
     
  4. MariyaGretta

    MariyaGretta Well-Known Member

    У вас є якісь зміни зі своєю террасою? Відремонтували, що в вас там було?
     
  5. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Всі з усім ознайомлювались, просто ніхто не очікував таких затримок, от і все. Весь сир-бор, саме з цього приводу...якщо ще не зрозуміло.
     
  6. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Чудово, що ви вмієте думати. У мене з квартирою одна проблема - затримка, але я не вважаю, що повинен постійно про це розпинатись.
     
  7. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Я ознайомлений з вашим досвідом, але, бачите, надія є, бо «майже»...ви квартиру отримали, заходьте, робіть ремонт і все.
     
  8. Так ще й не отримав. Ще залишаються невирішені питання
     
  9. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    У вас питання, яке можна вирішити, не затягуючи його, і ви це чудово знаєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    якщо придбати квартиру і покинути її не зробивши ремонт - то точно, що даремно. Але цю проблему створили собі ви самі
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    дехто вважає інакше, наче у Львові всі вчасно здають будинки
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. MrjanaLylka

    MrjanaLylka Well-Known Member

    цілком поділяю вашу думку
     
  13. Ви праві. Цю проблему я створив сам, піддавшись на красиві обіцянки Ріелу. І був обманутий двічі: по термінам здачі я вже три роки очікую на здачі, і по якості робіт через які я всі ці три роки не можу отримати квартиру, бо усунення недоліків йде "по чайній ложці в рік".
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. JoSamB

    JoSamB Закохана у світло свіч...

    Начиталася я всяких відгуків про той ріел, переконуюся вже вдруге за 2 тижні, що клієнт для них ніхто! Робота з клієнтами на 0му рівні!

    Треба складати гроші і купувати квартиру вже готову, хоча й дорожчу набагато. Або ж в іншого забудовника. Але в кого теж питання, бо всі вони так чи інакше не дають гарантій..... :sad:

    Всім дякую за відповіді й рекомендації. Наразі оминаю ріел.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. 4ed

    4ed Well-Known Member

    Не з особистого досвіду, але чув хороші відгуки про Ваш дім, Грінвіль, Нова оселя. Я поділяю думку автора цього поста:
    SkyscraperCity - View Single Post - ЖК вул. Героїв УПА | 15 п. | будується
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 25 тра 2019
  16. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Ви вірно підмітили - ніяких гарантій щодо забудовника ніде немає. Ми підписали договір, обрали РІЕЛ, обрали Велику Британію. Це наш вибір.
     
  17. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Подивимось, як вони працюватимуть надалі. Сподіваюсь, що все буде добре, і їм вдасться зломати стереотип.
     
  18. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    То не стереотип, а зіпсута власноруч репутація. Нічого ламати не потрібно, просто треба працювати, а не фалоси пинати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vsevolod

    Vsevolod Well-Known Member

    Цікаво, коли всі отримають свої квартири, що будемо співати? Це тип людей такий, постійно висловлювати невдоволення, то, можливо це не закінчиться ніколи у вашому житті.
     
  20. Plastunka N

    Plastunka N Well-Known Member

    Невдоволення цілком обгрунтоване, на Вас це незабаром чекає;)
     
а де твій аватар? :)